Кога най-рано можем да сложим детето на про&#

  • 2 617
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 322
Аз сложих сина ми на 8 навършени месеца.

# 46
  • Мнения: 2 960
Дъщеря ми на 8 м.
Синът ми на 9м.

# 47
  • Мнения: 588
След 7-мия месец , когато започне да седи стабилно само Peace

# 48
  • Мнения: 165
на 6 месеца я сложих на проходилка.

# 49
  • Мнения: 2 172
Моята дъщеря я сложих на 4 месеца,колкото и безумно да звучи  Laughing Краката не и стигаха до земята,но пък след 2-3 седмици се оказа,че проходилката имала и най-ниско ниво  smile3538 Та много се забавляваше,влачеше се с нея,не е правила крачки,просто се подпираше на единия си крак и се преместваше.На 6 месеца вече ходеше идеално с проходилката и не можех да я стигна.Но след това реших,че може да и забави прохождането и я дадох на свеки,да я ползва за столче за хранене,когато беба ходи у тях. Добре,че така и направих.Не,че проходи кой знае колко рано-на 1 годинка..... но пък имам едни познати близнаци,които все още не могат да ходят,а са колкото моята дъщеря и до миналия месец бяха в проходилки  Crazy Незнам доколко е виновна проходилката,но факта е,че са изключително активни,за ръка ходят,но пусне ли ги човек -край,разтреперват се.
   Ако е за идеята да има проходилка и да се забавлява в нея-вземи и.По никакъв начин не е навредила на детето ми.Но ти най-добре познаваш детето си- доколко е стабилно,може ли да сяда...и т.н.

# 50
  • София
  • Мнения: 163
Аз сложих мойте на 9 месеца Peace

# 51
  • Мнения: 1 712
Аз ги сложих на 6 месеца и двамата

# 52
  • Мнения: 70
Аз я сложих на 7 месеца. Дори можеше и по-рано, защото тя вече се беше научила да се изправя сама и ако не беше в проходилката обикаляше по мебелите. Мисля, че е индивидуално според детето. Ние на 10-11 месеца правехме вече опити да ходим. Голямо удоволствие за нея беше да я тика. Махнахме я като се научи сама да се качва и влиза в нея на 11 месеца.

# 53
  • София
  • Мнения: 44 041
Когато детето започне да седи само, стабилно.

# 54
  • Мнения: 253
Аз съм против проходилките, но ако ще се ползва според мен трябва да е най-рано, когато детето започне да се изправя само в кошарката.

# 55
  • Мнения: 1 710
До колкото разбирам детето е било на не повече от 5 месеца, когато си го сложило в проходилка. Мнооооого е рано, пък и 1 час на ден е твърде дълго време. Аз сложих дъщеря ми на 8 месеца и в началото я държах по 30 мин. на ден.

# 56
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
На 7 месеца  , когато започна да се изправя сам в кошарата .

# 57
  • Мнения: 102
Проходилката я взехме като направи 7 месеца. Не съм я оставяла в нея повече от 2 часа на ден. На 10 месеца направи първите си самостоятелни крачки и от този момент я махнах. На 11 месеца си ходеше сама стабилно Simple Smile

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Против проходилките съм,но знам,че детето трябва да е стабилно,т.е около 7-8 мес.

Общи условия

Активация на акаунт