Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Стоматология
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 526 отговора

Варна

Ходя да си лекувам зъбите. За умъртвяване+лечение+пломба накрая ми излиза на зъб  над 100 лв!  Rolling Eyes

За слагане на арсен при първо посещение - 15лв, за вадене на нерв-40лв, за запълване на канали - 40 лв, за пломба - в зависимост от 35 до 60 лв. И така, при една проста сметка, лечението на един зъб излиза над 100 лв.

Наистина ли са такива цените? Питам, защото от години ходя при един и същ стоматолог.  Но според колегите ми някъде (в друг град) същата процедура можела да ми излезе двойно по-малко... и взех  да се замислям.  Thinking Дали моя стоматолог работи скъпо или ценита са си такива?...

В тази криза подобно лечение на зъб ми излиза златно. А каквото имаше да ми се приспада по ЗК го свърших...
Цитирай

София / Пловдив

70 лева ми излезе на мен лечение на пулпит преди месец.
Не ми слагаха арсен, с упойка директно ми махнаха нерва и запълниха каналите, процедурата ми струваше 30лв.
След два - три дни се сдобих и с пломба срещу още 40 лева.
Нищо не са ми приспадали по касата.
Става дума за частна клиника в Пловдив.
Цитирай

софия

Такива са цените за съжаление.А ЗК направо не ми се коментира.
На година се отпускат по 20лв.за два зъба и едно вадене.А само
пломба без лечение е около 40лв.
Цитирай

София

Киса,такива са цените.
Аз в момента си оправям зъбите и толкова ми взимат и на мен за различните работи-лекарство,умъртвяване,пломба и т.н.
Цитирай

Варна

70 лева ми излезе на мен лечение на пулпит преди месец.

Точно пулпит в момента лекувам. Може би зависи от "тежестта" на състоянието на зъба, не знам...

За подобно лечение се налага да ходя цели 4 пъти.

Явно така вървят цените, а там където е по-евтино е възможно да работят с по-евтини материали, което пък от своя страна застрашава качеството....

Е, поне си сверих часовника. Благодаря на всички отговорили!  Hug
Цитирай

Наистина са такива цените за съжаление. ooooh!
Цитирай

Burgas

Според ме не на всякъде цените са такива,там където ходя аз по здравната каса плупит-ходи 4 пъти-първия по4истване и лекарство 15лв, втори път лекарство 5лв,третия път махане на нерв и пълнене на канали 30лв,и последния път пломба в зависимост каква искаш от 5 до 15лв това просто пове4ето зъболекари работят доста по скъпо.
Цитирай

Пловдив

Значи следва да се преквалифицираме- айде да ставаме стоматолози  Crazy

Май зависи къде си.  Чувала съм, че да си зъболекар на село хич не било розово.

Но действително с тези цени се уливат.
Цитирай

Май зависи къде си.  Чувала съм, че да си зъболекар на село хич не било розово.
Ми розово ще е.Само за пломби и ченета ходят. Laughing
Цитирай

Миналата седмица за почистване на зъбен камък ми взеха 112 лв. Моят зъболекар по принцип работи на нечовешки цени, но този път направо се оля. 
Цитирай

Бургас

Според ме не на всякъде цените са такива,там където ходя аз по здравната каса плупит-ходи 4 пъти-първия по4истване и лекарство 15лв, втори път лекарство 5лв,третия път махане на нерв и пълнене на канали 30лв,и последния път пломба в зависимост каква искаш от 5 до 15лв това просто пове4ето зъболекари работят доста по скъпо.
Хм..., аз такива цени тук не съм чула...
Я кажи, при кой зъболекар ходиш?
Цитирай

И мен ме лекуваха преди на такива цени, но накрая ми излезе солено евтиното. Според мен има значение и какви са материалите, и каква е квалификацията на стоматолога.
Цитирай

София

Моята зъболекарка ми взима малко под тези цени които си обявила,но горе,долу така варират...има зъболекари които взимат доста повече от това.  Shocked
Последния път за една промивка 30лв.
Цитирай

София

Май цените навсякъде са еднакви,и при нас са такива каквито си написала.
Цитирай

София

Цени от мин. седмица - почистване на зъбен камък - 35 лв. , пломба на преден зъб , с отстъпката от ЗК - 30 лв. - незнам нормално ли е, но не мога да търся нов зъболекар.
Ходете на профилактични прегледи и оправяйте зъбите навреме, че след това става още по-скъпо.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 526 отговора