Из Европа на промо цени - 2-ра част

  • 26 772
  • 247
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 592
Аз купих от сайта на wizzair за Париж, края на октомври и ми излезе към 270лв. 2 билета отиване и връщане + застраховка+1 куфар. Според мен цената е много добра!
Направо си трай, да не ти поискат още. Те от уиза май някакво негласно съревнование с изиджета са обявили - едните пускат намаление и другия надцаква. Което е добре за нас де!!

# 61
  • София
  • Мнения: 2 856
Да докладвам билетите на Уиз еър - двупосочен билет София - Дортмунд за края на март в момента е 97 лв. Нямам забележки. Grinning

# 62
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
Ето малко промоционални цени на различни авиокомпании http://esky.bg/promotions

# 63
  • Мнения: 228
Ето малко промоционални цени на различни авиокомпании http://esky.bg/promotions

Много хубав сайт и полезно инфо!

# 64
  • Мнения: 592
Чувствам как ще се запълнят самолетите!  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 914
  Вижте какво прочетох, няма да е лошо ако стане  Praynig!

# 66
  • София
  • Мнения: 9 972
Мдаааа, точно днес се ядосвах, че Ryan не летят до тук...няма да е зле, та дори и от Пловдив Simple Smile

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
Дано да стане.

# 68
  • Мнения: 592
Да, отдавна се разнесе тази новина и ако зависи от ирландците е станало, но ако наште се натиснат за комисиони ..... ще осерат всичко. А тия влезнат ли - това ще е втория край на БГ еър нещастниците. Само като се сетя, че имаха полет Лондон - Милано за 3 паунда...

# 69
  • София
  • Мнения: 9 972
А чува ли се докъде ще летят, ако дойдат?

# 70
# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
та дори и от Пловдив Simple Smile

Lana, без дискриминация  моля  Mr. Green нека и ние от провинцията попътуваме  newsm44

# 72
  • София
  • Мнения: 9 972
та дори и от Пловдив Simple Smile

Lana, без дискриминация  моля  Mr. Green нека и ние от провинцията попътуваме  newsm44
Не  Laughing...исках да кажа, че дори да отидеш до Пловдив (от София си е около час и половина - нищо работа) пак е добре. А иначе как много ясно, че трябва да пътувате...колкото повече пътуващи, повече маршрути ще има, по-добре за всички Simple Smile

# 73
  • Мнения: 119
Добре ще е разбира се , макар че сега от София  се отива  до Милано за 2 часа и оттам целия свят на Ryan e пред вас...
Предполагам ако Ryan наистина дойдат ще летят до Лондон и може би сезонно до Дъблин

# 74
  • Мнения: 914
Аз се надявам оттук да летят до дестинации, до които в момента не се стига с нискотарифни компании.

Общи условия

Активация на акаунт