milinka ме дари с "Принцеса"

  • 2 870
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 242
Честита щерка. Да вие жива и здрава и много радост да ви носи.

# 16
  • Мнения: 5 500
И още веднъж голямо честито на тати Rog4o  Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap и на мама milinka.
 Да ви е жива и здрава малката принцеса Flowers Rose  Flowers Rose  Flowers Rose
Късмета да й бъде верен приятел, да расте умна и красива като майка си Flowers Sunflower  Wink  Flowers Four Leaf Clover  Flowers Four Leaf Clover  Flowers Four Leaf Clover
Да ви е жива и здрава и само радости да ви носи  bigdance2

Бързо възстановяване на мама thumbsup

Rog4o, наздраве beer и да го отпразнуваш тази вечер както ти си знаеш Drunk  cheers  dance  dazzler1

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Yes Yes Yes Yessssss!!!  bigdance2
Честито, много поздрави на мама Милинка и тате Рогчо, желая ви всеки ден много усмивки и щастие, а на малкото съкровище - да расте здрава, умна и весела!   ura

 Grinning  Grinning  Grinning

# 18
  • Мнения: 522
Laughing Честито Рогчо и Милинка! Да ви е жива и здрава мъничката Рада! Grinning

# 19
  • Мнения: 7 821
Честито ви момиченце!!! Бързо да расте, да слуша, само да ви радва!

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ЧЕСТИТА ВИ ЩЕРЧИЦА СЕМЕЙСТВО!
Честита ви РАДА!!!
Бъдете много щастливи и радостни!
  tiptoe    ylinfant    love001

# 21
  • София
  • Мнения: 90
Честита мъничка принцеса  dazzler1  dance   Gift   Party Time
Да е жива и здрава и да расте много щастлива за радост на мама и тати  Joy  Joy  Joy
Бързо възстановяване на мама   bouquet  и тати все така да я обича  Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 15 216
Честита радост, мило семейство! Да ви е здрава и много засмяна мъничката Рада!

# 23
  • Мнения: 466
4estito nd cialoto semeistvo za goliamata radost.
NAZDRAVEEEEE !!!!! Stuck Out Tongue

# 24
  • Мнения: 8 769
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕХ, НАЙ-ПОСЛЕ!  ylinfant ВЕЧЕ ЩЯХ ДА ПУСКАМ ТЕМА С ВЪПРОСИ КАКВО СТАВА, НЯМА ЛИ ДА РАЖДАТЕ! 33uu
 ЧЕСТИТО ТАТИ РОГЧО И МАМО МИЛИ! bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet
РАДА САМО РАДОСТ ДА ВИ ДАВА, МНОГО ДА Е ПОСЛУШНА, ЗАСМЯНА И ПРЕКРАСНА!
bigdance2
Ама тя и с мерки като по учебник,бре! Браво на вас!  Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap
Рогчо, умната с бирата довечера, че знаеш какво те чака дома после!   cheers  cheers  cheers  cheers  Drunk  Drunk  Drunk  Drunk  beer  beer2  beer3

# 25
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Честито на татко Рогчо и на Милинка за прекрасното малко съкровище!!!!!!! Да сте живи и здрави цялото семейство и много щастливи моменти с Рада!!!!!!

# 26
  • Мнения: 6 315
Честито на мама Мили и на тати Рогчо!!!!! Ей, ама как се радвам за вас само Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation  

Да сте ми живи и здрави и много да обичате малката Рада Принцесина! Като писано яйце да ми я гледате снахичката  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower ! Да расте хубава, засмяна и мноого щастлива! Да е здравичка и послушна и сладка като мама!

Обичам ви!


 Heart Eyes  Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1 809
ЧЕСТИТА ВИ МЪНИЧКА ПРИНЦЕСКА !!! :lilangel:

Да ви е жива и здрава и много радост да носи ви носи !
  Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap

Бързо възстановяване на мама milinka
 Flowers Four Leaf Clover  и наздраве  cheers [/b]  bigdance2

# 28
  • Мнения: 1 187
Честито!!!   ura  thumbsup  bg
Да ви расте здрава, умна, красива и щастлива малката принцеса! Пожелавам й приказен живот изпълнен със смях, усмивки и цветя. Да спинка сладко и да хапва лакомо прекрасната ви дъщеричка и да ви направи НАЙ-щастливите и НАЙ-гордите мама и татко на света! Хиляди целувки и прегръдки за милата ви МАМА!   bouquet Рогчо, направи твоите две дами най-щастливите и обичани същества.... БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ!!!! И още веднъж - ЧЕСТИТООООО!    :smilecolros:

п.с. Кога е изписването на двете принцеси? И в коя болница бе великото събитие? А кога ще видим малката красавица?


# 29
Благодаря на всички ви!!! Най-вече благодаря на Господ, че всичко мина по мед и масло и имаме най-страхотната Рада на света! Много е красива!!! Чисто злато - спи и яде - само дето не иска да суче, но това е тема за друг форум...
Та Рада прилича по красота на татко си и по инат на майка си - и родителите й май ще си намерят майстора в най-скоро време  Wink Вече е на 22 дни, а от две седмици сме на разходки - моля мамите, които излизат да ни звънят - така че нямаме никакво време да пишем...
Раждането мина леко и дори приятно - секцио в Окръжна болница. Прави го д-р Свраков - да е жив и здрав! Бях със спинална упойка, така че присъствах на изплакването на съкровището ми. А като я видях... не мога да ви опиша как се почувствах... Най-щастливата буца ми заседна в гърлото... Беше си моето момиченце - нямаше как да ми се падне друго. Всъщност тя приличаше на малка разбойничка - с насинена буза, охлузена брадичка и подпухнали очи... И въпреки това беше най-красивото и сладко, и прекрасно същество на света... Пожелавам го на всички, които очакват бебе да го изпитат... А тези, които вече са мами - разбират.
В Окръжна болница всички са страхотно мили - и лекарите, и акушерките, и дори санитарките - Господ здраве да им дава!!!
Възстановяването мина бързо - и още от третия ден съм ОК!
Мацки, ако бременността и раждането протичат винаги така - готова съм да родя още три бебета! Всъщност вече преговарям за второ...

Общи условия

Активация на акаунт