килимче от сезал

  • 2 022
  • 13
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 440
Някой да има килимче от сезал ,че отдавна съм им хвърлила око.Незная само дали са толкова практични ,колкото красиви.А дали боцка като се стъпва върху него и как се почиства?

# 1
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Имаш ли снимка? Не мога да се сетя за кои става въпрос  newsm78

# 2
  • Мнения: 2 100
Ако е това, за което си мисля, поне на мен не ми беше приятно като усещане при стъпване. А в апартамента имаше и котка, която пък много се ошашка като стъпи върху килима и повече не повтори, голям страх беше  Laughing Laughing Laughing

# 3
  • Мнения: 1 085
Ако е от тези, които приличат на рогозка, не съм имала. Харесвам ги, но не ми се струват практични.

# 4
  • Мнения: 5 173
Баба е плела такъв, както и от стари чорапогащници. Идейни са.

# 5
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Е, никой ли няма една снимка да изтипоса тука... Laughing

# 6
  • Мнения: 1 919
Е, никой ли няма една снимка да изтипоса тука... Laughing

ей това ама си го представи на килимче, това е някаква четка Embarassed ама това изнамерих.Килимчето може да е с "по-къс косъм" нещо като много найлонови вървички навървени newsm78

# 7
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540


Нещо такова ли е ?

# 8
  • Мнения: 5 173
Нашето не беше рошаво. Peace

# 9
  • Мнения: 1 149
Ако е това ,за което се сещам,определено  не е приятно за стъпване,нито практично. Ама все пак дай снимки да не говорим празни приказки.

# 10
  • Мнения: 8 999
Нещо като изтривалките за пред врата ли? Те боцкат със сигурност - проверено е.
Аз имах едни килими като рогозки, от коноп или нещо подобно. Много бяха красиви, но страшно се "ронеха", от тях непрекъснато падаха малки влакънца и допълнително усложняваха ситуацията около чистотата. Разкарах ги след неуспешна няколкомесечна борба. Сега са "наказани" в мазето, а след месец ще заминат да украсяват верандата на вилата.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 440
Имам снимки но за съжаление не мога да ги кача.Килимчетата наподобяват тези на конопените ,но като се стъпи върху тях бодат.Трудно е да се прецени за кратко дали са удобни в магазина .Има ги в сиво и бежево като са окантени отстрани..Виждала съм ги в няколко магазина и цените им са поносими.В една рекламна брошура ги видях в детска стая и ми стана чудно как ли е на стъпване ,а ако детето е по-малко и лежи по земята .Просто нямам обяснение.Иначе постелени в кухня и всекидневна изглеждат  много добре.

# 12
  • Мнения: 311
Това имам в къщи май е конопено ,не боцка! http://media.snimka.bg/3174/012603371.jpg

# 13
  • Мнения: 5 173
Това имам в къщи май е конопено ,не боцка! http://media.snimka.bg/3174/012603371.jpg
На конопено ми прилича Thinking.

Общи условия

Активация на акаунт