Влюбена във възможно най-неподходящия човек ...

  • 19 106
  • 250
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 553
Inka, обръща внимание на децата си   Stop

# 31
  • Мнения: 12 662
Естествено, че обръща внимание, нали само заради тях е с жена си.

# 32
  • София
  • Мнения: 17 258
Пфу, че гнусна тема.
До там ли стигнахме, да се хвалим, че спим с женени мъже и всички наоколо да ни ръкопляскат?

Особено ти, като си видяла какво е да си от другата страна, с какво сърце го правиш, акъла ми не го побира.

Както и да е, надявам се жена му да научи, както казаха преди мен - какво лайно си има вкъщи.

# 33
  • Мнения: 2 553
Ето за какво пуснах темата - за да ми "набиете" някой друг шамар и малко да се осъзная. Благодаря ти, Бърди, за откровеността!

# 34
  • София
  • Мнения: 1 735
Темите не са за да се "набива канчето".Това на почти на всеки може да се случи,но в многото и различни мнения може да намериш твоята истина.Поне на мен ми е полезен форума и като пусна нк тема намирам отговори на въпросите си.

# 35
  • Мнения: 22 414
Vili4ka, едва ли чуждото мнение ще те спре да се срещаш с този мъж. А набиването на канчето работа не върши. Човек в крайна сметка прави точно това, което си е наумил. Поне на мен ако ще хиляда човека да ми говорят....ефект няма да има.
Щом се радваш на подобна връзка....радвай се. Истината е че в повечето такива случаи се избиват комплекси. И двамата се правите на жертви (ти със съпруга, който те зарязал, той с жената, която не го разбирала) и на очарователни един пред друг. До момента, в който ви писне и истината лъсне наяве.

# 36
  • Мнения: 92
Vili4ka ,истината е,че НИКОГА няма да срещнеш женен мъж със странична връзка,който да каже,че обича жена си,щастлив е с нея и че му е добре да остане с нея и има нужда просто да се позабавлява по мъжки с всичките му емоции и ефекти.Все едно от една майка са раждани и са си плюли в устите тия гадове-все неразбрани били в къщи,все нередовен секс имали с жена си,те само й угаждали с какво ли не,а тя само мрънкала ли мрънкала,дебела била,неподдържана или нещо друго.... ooooh!Аман от такива прасета.Преди няколко години и на мен така ми се случи да бъда с мъж,който ми каза,че бил в период на раздяла с жена си и били заедно засега ЗАРАДИ ДЕТЕТО ooooh!И аз,като последния шаран,му се вързах на тоя левент и се тормозех от сутрин до вечер.И на нас всичко ни беше идеално,красиво и розово,с всичките екстри около емоциите.Докато накрая просто реши,че може и да не ми се обажда изобщо,а пък аз да седя все натопорчена у дома и да го чакам да звънне,за да се видим!!!!Не забравяй,че ако всичко е прекрасно между вас сега и сте щастливи заедно,то е само защото ядете от забранения плод,както се казва и ви се услажда много,понеже самите вие знаете,че няма да е задълго.Човек винаги усеща интуитивно рисковете в една връзка.Лично аз си дадох обещание,че никога повече няма да бъда с женен мъж,независимо какво ми обяснява за положението си.Ако иска да бъде с мен,първо да се разведе,за да докаже,че е мъж на място,а не жалък кръшкач.
Вземи си поука от всичко това-от горчивия опит със съпруга ти,от сегашната връзка с женения мъж и просто се опитай,долколкото е възможно,да анализираш нещата,за да разбереш защо се получава така.Занапред се постарай преди да се отдадеш всеотдайно на поредния левент,да погледнеш на нещата през призмата на този си опит,за да не страдаш още повече.
Искам да ти пожелая истинска и искрена любов,а не крадена. Hug

# 37
  • Мнения: 7 947
Винаги съм мислела, че само заради детето/децата/ едно семейство не може да съществува! Не може това да е единствената причина, защото родителите са хора с чувства и ако не са щастливи заедно - това ще се отрази не само на тях самите, но и на децата ! Причините двама да са заедно за мен са далеч по-различни - това са любовта, желанието, страстта, разбирателството...чувството, че искаш наистина цял живот да се отдадеш на човека до себе си. Не виждам как двама, които не искат да бъдат заедно, могат да имат добро семейство, само защото имат дете!
В тая насока не укорявам авторката.  

# 38
  • Мнения: 431
Трябва да поработиш върху самочувствието си, според мен. Подкрепям Бърди и 10сентс.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 840
Имала си един несполучлив брак.
Сегашната ти връзка, така описана - първи поглед, нощ, звезди, неволна целувка - говори за партньори, които са подвластни на поривите си и им се отдават. Не зная на колко години си ти, но явно мъжът е някъде към 35 и такива емоционални, спонтанни изблици би трябвало да са туширани и овладяни, а щом не са, значи просто са вече отигран стил и господинът е рецидивист.
Утре ще се омае от нечии други очи на лунна светлина.
За теб - не зная.
Така и така нещата са се случили, тук съвети няма да получиш, можеш само да споделяш и да чуеш разсъжденията по темата, нищо повече.

# 40
  • Мнения: 2 553
Нямам проблем със самочувствието, просто се влюбих ... А това е нещо, което не  може 100%  човек да овладява винаги.

# 41
  • Мнения: 1 849
Vili4ka, любовта е нещо повече от парещо чувство в корема и трепети дали ще ми се обади днес... Любовта е решение преди всичко.
Не бих те съветвала да градиш щастието си на нечий друг гръб.
Господина както се задява сега с теб, докато е още женен, със сигурност ще го и направи с друга, трябва ли да си го причиняваш това?

# 42
  • Мнения: X
Всички женени мъже,които изневеряват ,"не се разбират " с жените си.Но 90 % от тях не се развеждат.Защо ли?   

# 43
  • София
  • Мнения: 7 984
Прочетох историята ти, звучи ужасно тъжно. Много объркана душа си и според мен в такива състояния, човек забърква още по-ужасни каши.
Влюбването е хубаво нещо, човек не може да го контролира. Но човек може да контролира връзките и поведението си. Не позволявай разочарованието от несполучливия ти брак да те тика в още по-безсмислени отношения. И това не го казвам от позицията на морализатор, или на омъжена жена, или от чиста злоба. Просто тия връзки не носят нищо друго, освен качествен секс и объркан емоционален живот.
Избери си дата, започни живота си на чисто, тогава и слънцето ще изгрее на твоята улица.

# 44
  • Мнения: 4 668
Хубавото в тази история е , че си успяла да се откъснеш от мъжа ти . Той не заслужава да си тровиш живота , заради него .
За другото ... не знам  Rolling Eyes .
Лошо е , че толкова си хлътнала , защото той няма да остави семейството си .
Според мен , най - добре за теб ще е да се разделиш с него , да си дадеш малко време за себе си и за детето и ... да си намериш после един нормален и свестен мъж ...
Знам какво е да си влюбен невъзможно ... ясно ми е отвсякъде ... но ... просто трябва да го преболедуваш  Confused ... и да го оставиш .

Общи условия

Активация на акаунт