Русенска тема

  • 33 778
  • 299
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 132
Орисвам те на всичко да вдъхваш живот! Орисвам те да бъдеш винаги усмихната! Орисвам те да изживееш вълшебства от щастие! Честит рожден ден,Крио! newsm59 newsm51

# 151
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Честит Рожден Ден, Крио!!!
[/color]

# 152
  • Мнения: 14 133
Крио, честит рожден ден!  bouquet
Весел празник!!!  Heart Eyes  bouquet
За Силистра пътят е твърде приличен - впечатления от преди 1 месец.  Wink Направиха много хубав обходен път на Айдемир.  Peace

# 153
  • Мнения: 758
Честит рожден ден и от мен на Крио, жива здрава и много обичана!

# 154
  • Мнения: 1 317
Крио, честит рожден ден! Да си жива, здрава, щастлива, обичана и все така красива newsm59 Tada bdbaloni
(видях ви един ден с мъничката на излизане от новото студио на мъжа ти  Wink)

# 155
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
 И от мен най-искрени пожелания за здраве и късмет ! happy bd baloni
Хайде, веселба !  newsm19
 Wink

# 156
  • Мнения: 646
KRIOnewsm59 много сбъднати мечти и да си здрава, за да им се наслаждаваш  Hug

# 157
  • Мнения: 469
Мамчета имам едно питане.Някой да е ползвал хапчета против повръщане за дечица и какви?Питах в една аптека ама някакви хомеопатични ми препоръчаха.Аз със мойте скроомни познания по хомеопатия съм чувала ,че те действат с натрупване newsm78,а на мен ми трябва да дам преди път  не една седмица преди пътуването,та ако някой може да ми помогне,че ми писна да спираме през 10 мин."ще повръщам,няма да повръщам" Whistling ooooh!

# 158
  • Мнения: 132
ДЕГАН-има го във вид на хапчета и като инжекции

# 159
  • Русе
  • Мнения: 1 193
...........Питах в една аптека ама някакви хомеопатични ми препоръчаха.Аз със мойте скроомни познания по хомеопатия съм чувала ,че те действат с натрупване
   Аз купих от тях,но името не мога да възпроизведа в момента.На моят син подействаха перфектно,и без да ги давам предварително както пише.Ако искаш пробвай от тях.Май имат някакъв приспивен ефект,щото и на отиване и на връщане почти през цялото време спа сладко и непробудно.

# 160
  • Мнения: 646
На мен в началото на бременността ми бяха изписали "Вомитусхил С" (12 супозитории, ректално се слагат) и е хомеопатичен продукт. Не мога да кажа как действа, защото не ми се наложи да ги ползвам

# 161
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Мамчета имам едно питане.Някой да е ползвал хапчета против повръщане за дечица и какви?
Кокулин и Вомакур 40

# 162
  • Русе
  • Мнения: 763
Мамчета имам едно питане.Някой да е ползвал хапчета против повръщане за дечица и какви?
Колкото и безобидно да звучи, консултирай се с личния си лекар. Имам колежка, на която детенцето е с проблеми и тя смята, че кривогледството на детето се е появило след прием на Деган, може би предозирано, но все пак ....  newsm78

# 163
  • Мнения: 469
Лелееееееее верно ли кривогледство чак?Оле ужас сега ме хвана шубето

# 164
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Колкото и безобидно да звучи, консултирай се с личния си лекар. Имам колежка, на която детенцето е с проблеми и тя смята, че кривогледството на детето се е появило след прием на Деган, може би предозирано, но все пак ....  newsm78
Ако е приеман през устата няма да се учудя и да е права майката Cry  Педиатри ме посъветваха ако  се налага да дам на  малкия   Деган да е  мускулно.

Общи условия

Активация на акаунт