Русенска тема

  • 33 776
  • 299
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 429
Намерих д-р Ангелов.Всичко е наред на снимките се виждат пукнатина, която при нормален човек би минала за счупено,но при малки деца не е така.Просто на този етап коста зараства и за това така се вижда.

Ох, милият, добре че не е по сериозно. Бързо оздравяване му пожелавам на малкото човече  Hug

# 46
  • Мнения: 758
Намерих д-р Ангелов.Всичко е наред на снимките се виждат пукнатина, която при нормален човек би минала за счупено,но при малки деца не е така.Просто на този етап коста зараства и за това така се вижда.

Стискам палци да се оправя по-бързо! Добре че се е разминало!
А как се е случило-падна ли! Като гледам той е на възрастта на моя юнак, а той просто ако не падне 10 път на ден все едно не той! Чак се плаша понякога, какво ще го правя! ooooh! ще ми белеят още косите

# 47
  • Мнения: 1 207
Ами той,че пада си пада,но точно вечра не беше.Има рани по колената ,но като всички деца.Вчера както си играеше и изведнъж го присви коляното и не искаше да ходи.Изчаках го 1ч.да видя дали няма да му мине и веднага на докторката.Като отидохме там той започна да ходи,но пък снимката показваше счупено #Crazy.И педито ме прати на ортопед.Първо отидох на ренгена в болницата да му направят нови снимки и с тях в ортопедично където се оказа,че д-р Ангелов е там.И ренгенолога и ортопеда ми казаха,че няма счупено.Има някакво възпаление и правя компреси с реванол,но не е счупено.
Ренгеноложката в 3-та поликниника ми вика,че имал и стари счупвания Shocked,а д-ра ми обясни,че при децата костите така се виждат на снимка.

# 48
  • Мнения: 14 133
tasi, важното е, че дребосъъкт е добре и няма счупено.  Peace
Неприятно е, наистина, че докторите от доболнична помощ излишно са те ошашкали.  ooooh!

# 49
  • Мнения: 758
Ами той,че пада си пада,но точно вечра не беше.Има рани по колената ,но като всички деца.Вчера както си играеше и изведнъж го присви коляното и не искаше да ходи.Изчаках го 1ч.да видя дали няма да му мине и веднага на докторката.Като отидохме там той започна да ходи,но пък снимката показваше счупено #Crazy.И педито ме прати на ортопед.Първо отидох на ренгена в болницата да му направят нови снимки и с тях в ортопедично където се оказа,че д-р Ангелов е там.И ренгенолога и ортопеда ми казаха,че няма счупено.Има някакво възпаление и правя компреси с реванол,но не е счупено.
Ренгеноложката в 3-та поликниника ми вика,че имал и стари счупвания Shocked,а д-ра ми обясни,че при децата костите така се виждат на снимка.

тези доктори направо са те пратили ... не знам къде. Довери се на един и следвай неговите указания. Бързо оправяне, още веднъж!

# 50
  • Мнения: 343
Бързо оправяне на малкия Таси. Оф ,тез доктори могат да ти изкарат акъла понякога.

# 51
  • Мнения: 429
Момичета, кажете някой уролог или хирург, че освен Кожухаров не се сещам за друг

# 52
  • Мнения: 343
Shanel да не е станало нещо сериозно с малкия?

# 53
  • Мнения: 429
Shanel да не е станало нещо сериозно с малкия?

Надявам се не, но толкова страшни работи не съм чувала до сега от Калинов. Но не ни прати при никого тази вечер, а каза, че утре сутринта ще помисли при кого е най удачно да идем.

# 54
  • Мнения: 132
Учудващо е защо не ви е пратил никъде,ако наистина са сериозни нещата  Shocked

# 55
  • Мнения: 429
Учудващо е защо не ви е пратил никъде,ако наистина са сериозни нещата  Shocked

Каза, че утре съпругата му като е там двамата ще умуват при кого да ни изпратят

# 56
  • Мнения: 132
Мила,извинявай за въпроса,ама нещо свързано с обрязването ли е  newsm78-нали ходи при добър доктор  Thinking

# 57
  • Мнения: 1 287
Здравейте,мами!Не пиша често в тази тема.Сега се обръщам към вас с молба,и друг път сме го правили и повечето от вас са се отзовавали,за което искрено им благодарим.Отново става въпрос за децата от Брестовица.И по-конкретно за това,че момчетата се нуждаят от обувки - маратонки,чехли,момчешки дрехи / за предпочитане вече летни/.Та, ако можете да помогнете,много ще ги зарадвате,а ние ще сме ви благодарни!Не е нужно да са нови,но да са запазени и чисти.Децата там са номера на обувките от 30 до 43 и на възраст от 7 до 22г.Ако имате такива от ваште деца,съпрузи ,братя ,свържете се с някоя от нас тук  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=386338.0;all или пишете тук в тази тема.Благодаря ви за отзивчивостта!

# 58
  • Мнения: 26
Извинете че така неуместно се намесвам, Embarassedно виждам че това е русенска тема ,а ми трябва малко помощ!Ако може някой да ми каже от къде мога да закупя костюм на Спортакус от детското филмче Мързел град,ще му бъда много благодарна  bouquet

# 59
  • Мнения: 14 133
 newsm59 на Димитър на sonka!!!   ura
За костюма - в парти-магазините.  newsm78 Сякаш в Евас-а имаше такъв.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт