Като какъв е до Горсов Влади Въргала???

  • 5 133
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 589
 Някой знае ли? Стана ми любопитно- току-що гледах БТВ Новините и в репортажа от Съдебната зала се вижда, че неотлъчно до Горсов върви Влади Въргала...В качеството си на какъв ли?
 Линк не мога да дам, за съжаление- не открих видеото

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 22:46 от olimpiia

# 1
  • Мнения: 4 585
...  за съжаление- не открих видео-материалът...
  за съжаление- не открих видео-материала.

# 2
  • Мнения: 589
Добре, де:) И все пак- какъв се явява Въргала на Горсов?

# 3
# 4
  • Мнения: 589
Оххх, льо гран мерси, Волф! Гугълясвах, ама на това не попаднах...
 И все пак- за трети път: какъв се явява в случая Въргала???Ей тва ме човърка...

# 5
  • Мнения: 6 029
И мен ме интересува кво правеше Въргала там?

# 6
  • Мнения: 13
Преди време бях гледала интервю с Влади въргала и той каза в него че застава зад гърба на Горсов и ще го подкрепя.

# 7
  • Мнения: 32
Преди време бях гледала интервю с Влади въргала и той каза в него че застава зад гърба на Горсов и ще го подкрепя.
Аз мисля точно обратното. И на мен ни направи впечатление и се загледах внимателно - мисля че беше от кадъра  Thinking В смисъл че Горсов беше отпред, а Влади 2-3 реда по-назад и си търсеше място. Но от ъгъла на камерата изглеждаха един до друг. После видях Влади с главния дарител на Мануела  и според мен е дошъл като подрепящ другата страна на делото  Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 634
Преди време бях гледала интервю с Влади въргала и той каза в него че застава зад гърба на Горсов и ще го подкрепя.
Аз мисля точно обратното. И на мен ни направи впечатление и се загледах внимателно - мисля че беше от кадъра  Thinking В смисъл че Горсов беше отпред, а Влади 2-3 реда по-назад и си търсеше място. Но от ъгъла на камерата изглеждаха един до друг. После видях Влади с главния дарител на Мануела  и според мен е дошъл като подрепящ другата страна на делото  Peace
напротив, не е от другата страна , а е на страната на Горсов . Гледах го в някакво предаване за малко, каза че го защитава , даже ако не се лъжа бяха двамата .

# 9
  • Мнения: 1 217
Може и от преди да се познават, защото в репортажа преди време, в който даваха как прибират Мануела в България, той беше сред хората, които помагаха. Но пък в тази ситуация-болно дете и профукани хиляди левове как и кой ли би могъл да защити бащата.

# 10
  • Мнения: 184
Имам спомени, че Вл. В. декларира приятелство с Горсов.  Peace

# 11
  • Мнения: 1 233
Въргала е дългогодишен приятел на Горсов Peace

# 12
  • Мнения: 25 586
Приятел в нужда се познава.
Дай, боже, всекиму такива приятели!

# 13
  • Мнения: 1 520
По разни интервюта той е казвал, че се познават още от преди години и са приятели, така да се каже. Защитава го, подкрепя го, явно смята, че не е виновен.

Все си мисля - приятел, приятел, ама когато виждаш, че е нещо нередно, най-малкото от морална гледна точка, задължен ли се чувства човек като приятел, като кон с капаци, да защитава непопулярната теза за невинност.

П.П. Хареса ми в репортажа на БТВ-то как се изказа бознесмена, който даваше пари - Петър Христов. И всъщност колко жалко за момичето - днес вече не поддържа никаква връзка със семейството, спрял  с помощта си, разочарован е.

И какво? Средствата сигурно пак свършват и скоро ще събират с СМС-и от състрадателните хора. Аз се чудя останаха ли изобщо такива.

# 14
  • Мнения: 2 821
Въргала е дългогодишен приятел на Горсов Peace
Слушала съм интервю, в което Въргала каза, че се е запознал с него след катастрофата.

# 15
  • София, център
  • Мнения: 3 455

Все си мисля - приятел, приятел, ама когато виждаш, че е нещо нередно, най-малкото от морална гледна точка, задължен ли се чувства човек като приятел, като кон с капаци, да защитава непопулярната теза за невинност.


Влади Въргала не защитава непопулярна теза за невинност, а застава плътно в помощ на една безкрайна човешка трагедия. Да, Горсов е сгрешил, и ще си плати за грешката, но състоянието на дъщеря му няма да се подобри от това, че баща й ще бъде наказан. Напротив. За това до тях е Влади Въргала. За това е приятел.

# 16
  • Мнения: 3 405
Влади Въргала не за пръв път е до Горсов. Когато Мануела се прибираше у дома той ги придружаваше, както и сега.

# 17
  • Мнения: 54
[quote author=Nansen 

 
  Да, Горсов е сгрешил, и ще си плати за грешката, но състоянието на дъщеря му няма да се подобри от това, че баща й ще бъде наказан. Напротив. 
[/quote]

 Горсов не е сгрешил, а е грешал много, много пъти докато профука 120 000лв, които са могли много да допринесат за възстановяването на дъщеря му. Naughty

# 18
  • някъде другаде
  • Мнения: 629

Все си мисля - приятел, приятел, ама когато виждаш, че е нещо нередно, най-малкото от морална гледна точка, задължен ли се чувства човек като приятел, като кон с капаци, да защитава непопулярната теза за невинност.


 Да, Горсов е сгрешил, и ще си плати за грешката, но състоянието на дъщеря му няма да се подобри от това, че баща й ще бъде наказан. Напротив. За това до тях е Влади Въргала. За това е приятел.
Еми то сигурно преудлагаш като няма да се подобри състоянието на Мануела баща и да си остане ненаказан. newsm78

# 19
  • Мнения: 97
Аз не мога да разбера защо всички са се вкопчили в Горсов според мен напрежението му е дошло в повече и явно това е неговият начин да не мисли за дъщеря си .Защо няма нищо за Ставииски , а дават само бащата нека не забравя ме кои е убиец .

# 20
  • Мнения: 6 417
Горсов си е бил комарджия и преди катастрофата с Мануела.

# 21
  • Мнения: 3 634
А според мен Въргала е отчаян (както винаги е бил) за медийни изяви. А може и да му е хоби да подкрепя бивши и потенциални затворници, напоследък все на там го влече. Открил е човека своята ниша в шоу-бизнеса.  Tired

# 22
  • Мнения: 54
   напрежението му е дошло в повече и явно това е неговият начин да не мисли за дъщеря си .

 Много интересен е неговият начин да не мисли за дъщеря си? newsm78 Не предполагах, че баща й не бива да мисли за нея и то в такъв момент Shocked. Но Въргала трябва да мисли (и подкрепя) потенциялния затворник.

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 10:53 от Caraline

# 23
  • Мнения: 843
      Браво на Въргала...     bouquet   Че ми писна от всякакви фурнаджийски лопати.   Всеки се отрича от нещо..
           Приятел му е, ще го пази.  И не се отрича.
            Боже , пази ни Приятелите, истинските, в каквито и да е ситуации.   
  Фър и бъз  , дано да не ти потрябват верни приятели....   може да се окаже , че ги няма.      Но може и да е обратното, не те познавам...
     

# 24
  • София
  • Мнения: 2 840
това е неговият начин да не мисли за дъщеря си .
И що да не мисли за дъщеря си?
Да не е умряла, че да трябва да я забравя, що ли?

Да беше казал, че му трябват кинти за забрава на дъщеря му, а не за лечението й.

# 25
  • Мнения: 3 835
Да беше казал, че му трябват кинти за забрава на дъщеря му, а не за лечението й.

Определено щеше да е по-коректно, хората надали щяха да са по-малко съпричастни към болката му. Не мога да съдя родител преживял подобно нещо, но и няма как да го разбереш, нали парите са за детето му! Много ми е противно, че медиите държат на прицел предимно бащата, а не Ставински, главния виновник и престъпник в случая, но това не омаловажава поведението и на Горсов. Въргала не ме интересува изобщо, крайно ми е неприятен и безинтересен.

# 26
  • Мнения: 6 618
Ставински заслужава ефективна присъда ,Горсов също .Две различни престъпления са не ги сравнявайте и противопоставйте.

# 27
  • Мнения: 54
      
           Приятел му е, ще го пази.  И не се отрича.
            Боже , пази ни Приятелите, истинските, в каквито и да е ситуации.   
  

    Боже, пази ни и от такива родители.

# 28
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 077

Все си мисля - приятел, приятел, ама когато виждаш, че е нещо нередно, най-малкото от морална гледна точка, задължен ли се чувства човек като приятел, ...
Аз да.

# 29
  • Мнения: 130
Не знам какъв се явява Въргала на Горсов, малко съм изостанала с нещата в България. Но аз имам само прекрасни впечатления от Въргала. Неговият офис е в нашата кооперация, и често се засичаме. Много възпитан и приветлив човек. Досега не се е случвало да ме срещне с торба в ръцете и да не ми я грабне и да ми я отнесе до вкъщи. Като правех ремонт и ми видеше случайно от балкона да влача нещо тежко, винаги слезаха с момчетата от офиса и ми помагаха без изобщо да съм молила. За мен Влади Въргала е един от малкото достойни мъже в България

# 30
  • Мнения: 260
Офф, не е нито Ставински, нито Ставийски, а Стависки...

Ми зависимост. Болен е човекът...  Евала на приятеля му, че е до него.

Да дадеш толкова пари на комарджия е все едно да оставиш кило хероин за съхранение в дома на наркоман...

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 13:31 от honey

# 31
  • Мнения: 17 546
Влади Въргала не защитава непопулярна теза за невинност, а застава плътно в помощ на една безкрайна човешка трагедия. Да, Горсов е сгрешил, и ще си плати за грешката, но състоянието на дъщеря му няма да се подобри от това, че баща й ще бъде наказан. Напротив. За това до тях е Влади Въргала. За това е приятел.
Някак си не ми е понятна подобна теза. Не, че ще я отрека тотално, но не я разбирам. За мен приятелство в престъплението, е равно на съучастие и одобрение.

Въргала за мен е един бездарен човечец, който всячески търси медийно внимание, без оглед от какви обстоятелства е предизвикано. Мъчи ме всеки път, като попадна на него на екрана. Но това си е моето лично отношение по въпроса и не ангажирам никого с него.

# 32
  • Мнения: 6 417
Не знам бездарен ли е Въргала, но той беше единственият, който предложи пари на вдовицата на Христо Калчев за погребението му, 1000 лв. , които тя никога няма да му върне.

# 33
  • Мнения: 17 546
Това, че е бездарен като актьор не означава, че не притежава човешки качества, които във връзка с помощта за вдовицата на Калчев, адмирирам, разбира се! Но защитата на Горсов ми е непонятна, предвид моите разбирания за хората.

# 34
  • Мнения: 390
Ако наистина му е приятел и го подкрепя в този момент- браво на него! За това са приятелите. Вие пък откъде знаете,че В.В.одобрява разхищаването на парите? Той някъде казвал ли е такова нещо?
 Според мен просто е човек и никой не може да каже как би реагирал на мястото на Горсов. Не дай, Боже!!! Praynig
 А , ако Въргала го подкрепя(подкрепя, стои до него, утешава го..., а не защитава)- мога само да му стисна ръката.
Всеки може да е приятел на богати, известни, с добро име в обществото. Трудното е на точно такива хора да помогаш.И ако Въргала е открил причина да повярва в този човек- желая му успех!

# 35
  • Мнения: 230
Ако наистина му е приятел и го подкрепя в този момент- браво на него! За това са приятелите. Вие пък откъде знаете,че В.В.одобрява разхищаването на парите? Той някъде казвал ли е такова нещо?
 Според мен просто е човек и никой не може да каже как би реагирал на мястото на Горсов. Не дай, Боже!!! Praynig
 А , ако Въргала го подкрепя(подкрепя, стои до него, утешава го..., а не защитава)- мога само да му стисна ръката.
Всеки може да е приятел на богати, известни, с добро име в обществото. Трудното е на точно такива хора да помогаш.И ако Въргала е открил причина да повярва в този човек- желая му успех!

Подкрепям това мнение! Явно Влади има меко, човечно сърце. Гледах интервю с него. Разказваше за някакво болно момиче, което тъкмо било починало. Страдаше искрено. Плачеше. Дай Боже, повече състрадателни хора, като него. Аз съм силно впечатлена от поведението му!

# 36
  • Мнения: 1 520
Аз не мога да разбера защо всички са се вкопчили в Горсов според мен напрежението му е дошло в повече и явно това е неговият начин да не мисли за дъщеря си .Защо няма нищо за Стависки , а дават само бащата нека не забравя ме кои е убиец .

Е защо да не мисли. Нали затова всички мислят - как да й помогнат да оцелее. Затова за пари молят, събират... А той да не мисли.

Айде моля ви се, дошло му повече напрежението - не може в такъв момент ти да се оставиш на напрежението. Смея да го казвам, от личен опит. Твърде е лесно да се отдадеш на напрежението и да не се бориш със себе си, докато обикаляш из медии, приятели, познати и искаш и събираш за "детето".

Аз доколкото си спомням той не се беше грижил за нея преди това, нали нещо имаше в чужбина работел, разделени с майката, дрън-дрън.
Той явно си е бил свикнал да не мисля за нея, а пък после като подарък му е дошла сметката, че има какво да харчи без да се бъхти да работи.

Не е читав тоя човек и т'ва си е.


Определено щеше да е , хората надали щяха да са помашко съпричастни към болката му. Не мога да съдя родител преживял подобно нещо, но и няма как да го разбереш, нали парите са за детето му! Много ми е противно, че медиите държат на прицел предимно бащата, а не Стависки, главния виновник и престъпник в случая, но това не омаловажава поведението и на Горсов. Въргала не ме интересува изобщо, крайно ми е неприятен и безинтересен.

И това не е вярно. Сега какво - да се правим, че това с Горсов не се е случило. Медиите държаха и държат на прицел Стависки. Държаха достатъчно на прицел и Горсов и в началото когато "ревеше" за дъщеря си и събираше пари за собствените си нужди покрай дъщеря си, както се оказа.

Аз съм склонна да вярвам на Стависки, че са се чували, че му е давал пари. Това е един от малкото случаи, в които и кръвнината е изплатена и то повече от определената.

Да, факт, че това няма да върне хората. Винаги е по-добре подобно нещо да не се случва въобще. Но виновникът не се скри като мишка. Да, не иска да лежи в затвора, ама то кой иска. А и колко други не са лежали за не по-малки престъпни деяния на пътя.

Не съм на ничия страна. Но видно е, че толкова шум покрай подобен случай нищо не променя - всеки ден се трепят. Ето и днес - мотоциклетист на Околовръстното при тия гонки дето се правят помел един от публиката. И вчера и онзи ден, всеки ден ги четем. Като сводка на МВР са медиите само.

И както и да звучи, убедена съм, че и загиналия в катастрофата със Стависки не се е движил по правилата на пътя. Ама айде... Нали има жив виновник, да не ровчим.

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 10:58 от SmaRt

# 37
  • Мнения: 1 520
Стависки заслужава ефективна присъда ,Горсов също .Две различни престъпления са не ги сравнявайте и противопоставяйте.

Дам, това е отговора. Нали като ще даваме пример - в сферата на две различни престъпления - нека да има първи път. Белким е назидание и за останалите хора в държавата.

За едни - да не карат пили, за други - да не крадат пари от благотворителност, за лечение, дарения.

За мен приятелство в престъплението, е равно на съучастие и одобрение.


Съгласна съм, аз не разбирам приятелството като защита на всяка цена. Не бих подкрепила "приятел", когато не е прав. Пък да ме смята за каквато ще.

Вие пък откъде знаете,че В.В.одобрява разхищаването на парите? Той някъде казвал ли е такова нещо?
 

Ами за да го подкрепя. Аз не го разбирам иначе - хем не подкрепяш, че е крал (казано по-накратко), хем си там, тупаш го по рамото и му викаш дръж се. И какво му казва - Дръж се. Виновен си. или Дръж се, ще те извадим невинен.

Пак казвам - всеки си има позиция. Но аз приятелството не го разбирам така. За каквато щат да ме мислят. Не мога нещо неморално, което аз го оценявам като такова, защото всеки в крайна сметка си има критерии за морал, да подкрепям, щото видиш ли виновника ми е приятел.

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 11:00 от SmaRt

# 38
  • Мнения: 24
И како и да звучи, убедена съм, че и загиналия в катастрофата със Стависки не се е движил по правилата на пътя. Ама айде... Нали има жив виновник, да не ровчим.

Това беше гнусничко

# 39
  • Мнения: 1 520
И како и да звучи, убедена съм, че и загиналия в катастрофата със Стависки не се е движил по правилата на пътя. Ама айде... Нали има жив виновник, да не ровчим.

Това беше гнусничко

Защо, мислим, че не е истина ли?
Аз не мисля, че не трябва да се говори за тези работи.

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 11:10 от SmaRt

# 40
  • Мнения: 24
И како и да звучи, убедена съм, че и загиналия в катастрофата със Стависки не се е движил по правилата на пътя. Ама айде... Нали има жив виновник, да не ровчим.

Това беше гнусничко

Защо, мислим, че не е истина ли?
Аз не мисля, че не трябва да се говори за тези работи.


Не е въпросът дали мислим или не, а дали знаем нещо....Превишена скорост, алкохол, навлизане в отсрещното платно...нещо конкретно ли знаеш, или просто ей така си подхвърляш фишеци?

# 41
  • Мнения: 1 520
Какви фишеци?

Какво конкретно? Айде да не се правим.
Просто говорим, че вина вероятно е имала и в двамата водачи. Ама единия е останал жив да го съдим, а другия не.

П.П. Нищо конкретно не знам. Просто се дразня, че си затваряме очите и не се обсъждат хипотезите и вероятностите.

# 42
  • Мнения: 862


Ми да, единият пил три водки и се качил на камион и понеже Господ пази лудите и пияните, този който се е возил в по-лека категория автомобил и не е употребил алкохол, взел че умрял. Как не го е срам  Naughty Да остави горкия Стависки да му сърба попарата  Crossing Arms

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 12:23 от nefeli

# 43
  • Мнения: 25 586
Ехоооо, темата не е за вината на Стависки, нито за тази на Горсов - и двамата ще си понесат наказанията за постъпките.
Пита се дали истинският приятел ще застане до теб, даже когато си смачкан в калта или ще те настъпи, за да те натика още по-успешно там?
Поне от тази тема ми стана ясно кой знае какво е да те предаде приятел и кой е от предателите.

# 44
  • Мнения: 862
Ехоооо, темата не е за вината на Стависки, нито за тази на Горсов - и двамата ще си понесат наказанията за постъпките.
Пита се дали истинският приятел ще застане до теб, даже когато си смачкан в калта или ще те настъпи, за да те натика още по-успешно там?
Поне от тази тема ми стана ясно кой знае какво е да те предаде приятел и кой е от предателите.
Съжалявам за спама  Embarassed, знам че темата е по-скоро за приятелите и в частност Влади Въргала, но не се стърпях.
Колкото до приятелите, дано моите са като Въргала, от сърце се моля  Praynig Аз лично съм такъв приятел - и в добро и в зло, не се измятам и не осъждам публично. Един добър приятел ще застане до теб, когато най-много ти трябва, независимо от това какво си направил.

# 45
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 218
а какво прави въргала днес до Михаил Миков, по повод скандала с банкета по време на траур? тоя съвсем е деградирал май. търси най-големите боклуци да се лепне за тях ли? newsm78

# 46
  • Мнения: 3 268
Какъв ви е проблема с Въргала бе хора?И него ли мразите?И защо?

# 47
  • Мнения: 6 618
Едва ли Въргала подкрепя действията на Горсов и ги одобрява ,той просто го подкрепя в труден момент.
Както Стависки беше покрепен от приятели .

Какви фишеци?

Какво конкретно? Айде да не се правим.
Просто говорим, че вина вероятно е имала и в двамата водачи. Ама единия е останал жив да го съдим, а другия не.

П.П. Нищо конкретно не знам. Просто се дразня, че си затваряме очите и не се обсъждат хипотезите и вероятностите.
Защо да се обсъждат хипотези и вероятности след като има факти ?Да си лафим просто или ..........

# 48
  • Мнения: 54
Цитат на: Бижy link=topic=401351.msg11405053#msg11405053 

   За мен приятелство в престъплението, е равно на съучастие и одобрение.

 
[/quote

  Напълно съм съгласна с изразеното мнение. Peace

# 49
  • Мнения: 1 520
Хм, добре. Извинявам се, и аз оспамих темата, никак не нарочно.

Но...

първо: Питам се наистина кое е вярното. Или , знам ли, може и друго да е, но все в една от тия посоки. Какво му казва:  Дръж се. Виновен си. или Дръж се, ще те извадим невинен.

и второ:
Как разбрахте кои в темата са приятели, кои от предатели. Някой много ясно написа:
"приятелство в престъплението, е равно на съучастие и одобрение". Особено подкрепям "ОДОБРЕНИЕ".

Вярно е, че не може всички да се отръпнат от теб като си слаб, като си сгрешил, но... много е грозна постъпката му, Горсов визирам. И наистина напрежението не може да бъде оправдание. Просто сам се постави в толкова нелепа ситуация, такова дъно стигна, което никой друг не може да го бутне там.

Няма спор - цялата ситуация е абсурдна. И както винаги - щеше да е чудесно, ако никога не се беше случавал. Но пък не послужи за урок на никого. Всеки ден нови авантюристи на пътя копаят гробове.  Rolling Eyes


Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 14:06 от SmaRt

# 50
  • Мнения: 54


  Явно Влади има меко, човечно сърце. Гледах интервю с него. Разказваше за някакво болно момиче, което тъкмо било починало. Страдаше искрено. Плачеше. 


 


SmaRt,, 
Ами за да го подкрепя. Аз не го разбирам иначе - хем не подкрепяш, че е крал (казано по-накратко), хем си там, тупаш го по рамото и му викаш дръж се. И какво му казва - Дръж се. Виновен си. или Дръж се, ще те извадим невинен."

   Много двойствена личност. Хем реве и се тръшка, хем защитава престъпника, че му бил приятел.
 ___________________


# 51
  • Мнения: 25 586

първо: Питам се наистина кое е вярното. Или , знам ли, може и друго да е, но все в една от тия посоки. Какво му казва:  Дръж се. Виновен си. или Дръж се, ще те извадим невинен.


За мен вярното е: "Знам, че си сгрешил, знам, че ще платиш вината си, но аз съм твой приятел и ще бъда до теб даже и в този миг."

А кой какви тълкувания си прави за съучастие в престъпление - не ме засяга. Нито ме е грижа за вашите приятели, горките.

# 52
  • Мнения: 6 618

първо: Питам се наистина кое е вярното. Или , знам ли, може и друго да е, но все в една от тия посоки. Какво му казва:  Дръж се. Виновен си. или Дръж се, ще те извадим невинен.


За мен вярното е: "Знам, че си сгрешил, знам, че ще платиш вината си, но аз съм твой приятел и ще бъда до теб даже и в този миг."

А кой какви тълкувания си прави за съучастие в престъпление - не ме засяга. Нито ме е грижа за вашите приятели, горките.
И за мен това е вярното.

# 53
# 54
  • Мнения: 17 546
Нито ме е грижа за вашите приятели, горките.
Когато ме изтипосат по медиите за престъпление от подобно естество, пък аз всъщност съм един добър, добър, объркан човечец, тогава наричай приятелите ми, които ще застанат до мен,  "горките"! Crossing Arms
Брех, че либералност и отвореност към света... ooooh!
Ама хората са казали "Кажи ми кои са ти приятелите, за да кажа какъв си ти!"...
Те и педофилите и серийни убийци имат приятели. И доста жени се женят за осъдени на доживотни присъди рецидивисти. Каква човещина, какво вярно приятелство! "Поклон" за такова приятелство. Нищожна съм в мисленето си и не мога като тях. Тюх, да му се невиди!

# 55
  • Мнения: 25 586
Когато ме изтипосат по медиите за престъпление от подобно естество, пък аз всъщност съм един добър, добър, объркан човечец, тогава наричай приятелите ми, които ще застанат до мен,  "горките"! Crossing Arms


Какво му е на естеството? Злоупотребил - нито е първият, нито последният.
Познавам сума ти медицински сестри, които редовно крадат от изписаните на болните лекарства, ама тях нито ги съдят, нито приятелите им ги зарязват...
Пък за крадливите политици да не говорим - там напливът от приятели е толкова голям, че им се чудя как се оправят...
Всеки отговаря за собствените си действия, няма нужда да отговаря и за приятелите си. Или е до тях, или не.
Пък и приятелството с престъпник още не е престъпление. Нито роднинската връзка. Нито носенето на цигари в затвора.
Аман от фалшив морал! Аман от наивници, вярващи, че на тях или на техни близки никога нищо подобно не може да им се случи!

# 56
  • Мнения: 390
Когато ме изтипосат по медиите за престъпление от подобно естество, пък аз всъщност съм един добър, добър, объркан човечец, тогава наричай приятелите ми, които ще застанат до мен,  "горките"! Crossing Arms


Какво му е на естеството? Злоупотребил - нито е първият, нито последният.
Познавам сума ти медицински сестри, които редовно крадат от изписаните на болните лекарства, ама тях нито ги съдят, нито приятелите им ги зарязват...
Пък за крадливите политици да не говорим - там напливът от приятели е толкова голям, че им се чудя как се оправят...
Всеки отговаря за собствените си действия, няма нужда да отговаря и за приятелите си. Или е до тях, или не.
Пък и приятелството с престъпник още не е престъпление. Нито роднинската връзка. Нито носенето на цигари в затвора.
Аман от фалшив морал! Аман от наивници, вярващи, че на тях или на техни близки никога нищо подобно не може да им се случи!

Как Сийке, бравос!Съгласна съм.

# 57
  • Мнения: 17 546
Аман от фалшив морал! Аман от наивници, вярващи, че на тях или на техни близки никога нищо подобно не може да им се случи!
Фалшива ще ме наричаш, само ако ме познаваш лично и аз съм била такава с теб! Никога не съм твърдяла, че нещо не може дасе случи и на мен. Но пък и от морала, и разбиранията на човек, зависи дали ще тръгне да разиграва на комар парите, които чужди хора са дали за лечението на тежко болното му собствено дете.
Докато повечето хора мислят като теб, корупцията ще е не обичайна практика, ами начин на съществуване! Моите приятели не крадат, малко са на брой, но са свестни и обикновени хора. Такива съм си ги избрала. Лични познанства с подобни хора нямам. Човек като Горсов, никога не може да ми е приятел, дори и преди да бяха го оповестили като такъв, какъвто го съдят в момента.
Хайде, сполай ти, Сийке. Нямам намерение повече да споря с теб.  Grinning Иди и ти застани до Горсов от другата му страна, като толкова му симпатизираш и оневиняваш деянието му, и смяташ, че е особено благородно да си застанал до такъв човек, в качеството си на негов приятел.

# 58
  • Мнения: 1 111
Ами какво да кажа, аз няма да застана до приятел, който е в положението на Горсов, сори, но заради неговата постъпка много хора ще пострадат, не мога да подкрепям такъв човек колкото и близък да ми е.

# 59
  • Мнения: 3 634
Аз да информирам защитничките на Въргала, че той днес по Нова ТВ застана и до уволнения и купонясвал зам. министър. Ще изляза напълно права като ви казвам, че човека е жаден за ТВ-изяви.

# 60
  • Мнения: 25 586
Фалшива ще ме наричаш, само ако ме познаваш лично и аз съм била такава с теб!

Ако спреш да се припознаваш във всяка моя дума, животът ти би бил по-спокоен, не мислиш ли?
Или важното е да скачаме, пък няма значение защо.  Laughing

Аз да информирам защитничките на Въргала

Защитнички? Защо? Той обвиняем ли е? В какво? Че ССФ не го харесва?
Боже, какво престъпление!   Laughing

# 61
  • Мнения: 3 634
Каке, не показвай резци!  Mr. Green Не е по свински учтиво.

# 62
  • Мнения: 17 546
Не мисля! Grinning При положение, че коментарът ти е написан под цитираните от теб мои думи, зад които стоя аз, към кого да сметна, че се обръщаш? Това не е никаво скачане, Сийке. Не съм малко дете да скачам за глупости. Просто това ми е мнението и от девет кладенци вода да ми донесеш, няма да се промени. thumbsup

# 63
  • Мнения: 11
Аз не мога да разбера защо всички са се вкопчили в Горсов според мен напрежението му е дошло в повече и явно това е неговият начин да не мисли за дъщеря си .Защо няма нищо за Ставииски , а дават само бащата нека не забравя ме кои е убиец .
[/


Според теб защо?

# 64
  • Мнения: 843
    Темата беше за Влади  Въргала и евентуалното му оплюване...или напротив?
     Темата беше за прияттелството като такова.
     Темата беше за подадена ръка.. за приятелство, въпреки залитания, падания и осирания. За истинска подкрепа -  ПРИЯТЕЛСТВО.  Отново.
      Та , темата беше за едно приятелство...   и " имало едно време..." 
       Стигнахме до там...  нали.. Tired
       Няма да ви питам колко такива приятели имате...  Аз май нямам.  Вие имате ли?    Да?  И сте сигурни в това...?
  Ха- ха... !!/ ама много болезнено/ ха  - ха..!!

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 23:24 от Найка

# 65
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Аз да информирам защитничките на Въргала, че той днес по Нова ТВ застана и до уволнения и купонясвал зам. министър. Ще изляза напълно права като ви казвам, че човека е жаден за ТВ-изяви.
Май така излиза.

# 66
  • Мнения: 17 546
Аз да информирам защитничките на Въргала, че той днес по Нова ТВ застана и до уволнения и купонясвал зам. министър. Ще изляза напълно права като ви казвам, че човека е жаден за ТВ-изяви.
Май така излиза.
М, не се хвали, че мислиш така, защото ще те изкарат наивница с фалшив морал и неспокоен живот! Joy

# 67
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Аз да информирам защитничките на Въргала, че той днес по Нова ТВ застана и до уволнения и купонясвал зам. министър. Ще изляза напълно права като ви казвам, че човека е жаден за ТВ-изяви.
Май така излиза.
М, не се хвали, че мислиш така, защото ще те изкарат наивница с фалшив морал и неспокоен живот! Joy
Дреме ми Mr. Green

# 68
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 218
Аз да информирам защитничките на Въргала, че той днес по Нова ТВ застана и до уволнения и купонясвал зам. министър. Ще изляза напълно права като ви казвам, че човека е жаден за ТВ-изяви.
Май така излиза.
аз това го казах доста по-напред, но никой не обърна внимание.
от тази му изява, си направете извода за предходната. много е просто.

# 69
  • Мнения: 54
 
Ама хората са казали "Кажи ми кои са ти приятелите, за да кажа какъв си ти!"...
Те и педофилите и серийни убийци имат приятели. 

  Много точно казано! Peace

# 70
  • Мнения: 54
Аз да информирам защитничките на Въргала, че той днес по Нова ТВ застана и до уволнения и купонясвал зам. министър. Ще изляза напълно права като ви казвам, че човека е жаден за ТВ-изяви.

  Ама тоя човек като какъв се изживява? newsm78

# 71
  • Мнения: 862
 
Ама хората са казали "Кажи ми кои са ти приятелите, за да кажа какъв си ти!"...
Те и педофилите и серийни убийци имат приятели. 

  Много точно казано! Peace

Не, не е точно казано.
Педофилите и серийните убийци са антисоциални хора, които не създават трайни приятелства. Така че примерът ти е неуместен.

Общи условия

Активация на акаунт