До каква възраст стерилизирахте шишета и бибероби?

  • 2 864
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 572
Замислила съм се да спра със стерилизацията, и сега ми е интересно каква правите вие?
А и кога да започна да давам обкновенна изворна вода или да продължа да я изварявам!
Споделете 

# 1
  • Мнения: 283
Вчера зададох същия въпрос и има доста отговори - ето линка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=401046.msg11377495#msg11377495. Благодаря на всички, които ми отговориха Simple Smile

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Не стерилизирам.

# 3
  • Мнения: 572
Благодаря за бързата реакция Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 677
Никога не съм стерилизирала.
Хубаво измиване със сапун и топла вода е напълно достатъчно.

# 5
  • Мнения: 925
Мисля до към 6 месеца да стерилизирам  Simple Smile

# 6
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
До 6 месец стерилизирах приборите, а от 4м. давам изворна вода - след консултация с педиатъра ни.

# 7
  • Мнения: 233
До 6 месец

# 8
  • София
  • Мнения: 3 524
приблизително до 5 стерилизирах, и пак приблизително от 7-8  месец давам изворна вода Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Още го правя по навик, "чешмянка" отскоро започвах да давам наред с изворна вода.

# 10
  • София
  • Мнения: 12 554
Изобщо не съм стерилизирала. Миех шишета с вряла вода от каната и така.
Чешмяна вода започнах да давам, след като започна да яде от детската кухня.  Т.е на 11 месеца.

# 11
  • Мнения: 1 053
Замислила съм се да спра със стерилизацията, и сега ми е интересно каква правите вие?
А и кога да започна да давам обкновенна изворна вода или да продължа да я изварявам!
Споделете 
Ние сме по4ти на 3 месеца и откакто се е родила давам изворна вода направо от бутилката без да я изварявам и на стайна температура.А за стерилизацията,мисля до годинка да го правя.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
До 6я месец,но по веднъж на ден.Преварявах чешмяна вода до 1г и 3м.След това та досега сме на изворна.

# 13
  • Мнения: 219
до 6 месец стерилизирах. След като навърши годинка започнах да давам Девин розов етикет,иначе преварявах Peace

# 14
  • Мнения: 4 187
До 6м стерилизирах, вода преварявах до годинката може би  Thinking, след това от кана Брита, или изворна!

Общи условия

Активация на акаунт