Носите ли на майтап?

  • 3 037
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 192
Сетих се за един случай ,при който буквално са свалили гащите на една колежка  Joy ,ама пък аз шапка и свалям как нормално го прие и сама се смееше като ни разказваше...Ако бях на нейно място първо щях да се изчервя,после да потъна в земята и можеше после глави
да хвърчат,но може би към всеки се подхожда според сигналите,които излъчва и досега не съм имала подобен случай  newsm78

# 31
  • Мнения: 10
Нося, да! Но когато е целенасочен е различно. Има хора които умишлено целят уж на шега на майтап да те клъвнат. Така полекичка, много тънко го правят. Отговарям по същият начин.Без да искам-нарочно пускам шегичка която е съвсем сериозна. Ха, стана май сложно!  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 35
Нося ако е майтап, а не целенасочена подигравка.
 Напоследък забелязвам, че много малко хора се шегуват истински, повечето гледат да ти се подиграят под формата на шега.
И най гадното е като кажат : ЕЕЕЕЕ ти на майтап не носиш ли????

  Sick

# 33
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 213
Има си и истински отрови - в момента е смешно и
безобидно, а по-късно думите добиват съвсем
друг смисъл. И започваш да се ядеш, че не си
отговорил както подобава
 
Напоследък забелязвам, че много малко хора се шегуват истински, повечето гледат да ти се подиграят под формата на шега.

Много си права.

# 34
  • София
  • Мнения: 123
Нося на майтап,но около мен има хора,които обожават да се майтапят,обече зачекнеш ли ги ти....егати и физиономийте...

Има си и истински отрови - в момента е смешно и
безобидно, а по-късно думите добиват съвсем
друг смисъл. И започваш да се ядеш, че не си
отговорил както подобава
 
Напоследък забелязвам, че много малко хора се шегуват истински, повечето гледат да ти се подиграят под формата на шега.

Много си права.

Съгласна съм с вас.

# 35
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 438
Нося на майтап ,сама със себе си се майтапя та те си ме знаят ,че няма къде да ме барнат Mr. GreenСлед раждането не свалих до предишните кила ,ясно ми е каква картинка съм ,и като сме на навън с компания се ги плаша ,че ще ми фръкне копчето на панталона и да залягат след първата бира ,а на втората да ми казват ако съм разпрала дънките ,щот си нося резерва hahahaИ като ги обезоръжа със самокритика ги почвам аз да ги майтапя Mr. Greenи става голям майтап,че и се сърдят ConfusedЕ това рядко се случва и то около 3тата бира Blush

# 36
  • Мнения: 17 394
Зависи от майтапещия се.

# 37
  • Мнения: X
Както каза Дренка, зависи и от майтапещия се. Познавам големи майтапчии, които никак не могат да носят на майтап, когато е насочен към тях. Аз често се самоиронизирам, но се е случвало да не понеса майтап от друг човек за същите неща, за които се надсмивам на себе си. А наистина досега не съм попадала дори и сред най-веселите си  приятелите  на мъже, които ще се изкефят на среща с ром-травестит-натюр.

# 38
  • Мнения: 241
Нито нося,нито аз обичам такива неща да правя.В повечето случаи това са били подигравки и заяждания за моя сметка.

# 39
  • Sf
  • Мнения: 808
Понякога да, понякога не.
Интересното е как тези, които най много поднасят другите, те точно не носят на майтап  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 5 577
Нося много. Единствено не обичам да се майтапят на тема деца, без значение мои или чужди.

Имам един познат, с три момиченца, и наскоро му исках да ми изпрати снимка, а той отговори 'Ама те не са от тебе, нали знаеш?' и ми стана супер тъпо и се цупих една седмица после.  Crossing Arms
Нещо не разбрах майтапа.

# 41
  • Мнения: 1 192
Понякога да, понякога не.
Интересното е как тези, които най много поднасят другите, те точно не носят на майтап  Mr. Green
Явно влагат подигравателна нотка в своите майтапи и виждат същото,когато с майтап се подходи към самите тях  Wink един вид параноя  #Crazy

# 42
  • Мнения: 1 312
Тук не става въпрос чак за гавра, по скоро за зле преценен характер и неспособност да се прецени ситуацията. Закачка си имаха и беше много весела, но прекалиха. Човек не трябва да съди за реакциите на хората, изхождайки от собствената си реакция.
Анджък.
Щото аз, че и един,двама мои приятели ще се забавляваме искрено на подобна шега.
Особено ако се приеме за логичен завършек на серията "дамски" майтапи.

Може би в случая щеше да се приеме много по-меко появата на въпросната персона, ако беше изскочил ром, вместо стриптизьорка от голяма, хартиена торта.

# 43
  • Мнения: 17 546
Злонамерените "шеги" се усещат. На никого не са приятни такива.
Шегите, губещи идеята си заради лошият вкус на този, който ги спретва, също.
Имаше едно предеване "Без думи" или "Скрита камера", не помня кое от двете(или и двете) ми беше по-неприятно! Такива шеги с хората, не са ми симпатични. Те са просто кретенски.

# 44
  • Мнения: 1 192
Злонамерените "шеги" се усещат. На никого не са приятни такива.
Шегите, губещи идеята си заради лошият вкус на този, който ги спретва, също.
Имаше едно предеване "Без думи" или "Скрита камера", не помня кое от двете(или и двете) ми беше по-неприятно! Такива шеги с хората, не са ми симпатични. Те са просто кретенски.
Да,но забелязала ли си как реагират хората извън България на тези шеги и как биха реагирали,ако ги направят в нашата родина  Wink

Нося много. Единствено не обичам да се майтапят на тема деца, без значение мои или чужди.

Имам един познат, с три момиченца, и наскоро му исках да ми изпрати снимка, а той отговори 'Ама те не са от тебе, нали знаеш?' и ми стана супер тъпо и се цупих една седмица после.  Crossing Arms
Нещо не разбрах майтапа.

Подобно се пошегува и мъжът от приятелско семейство,когато жена му беше бременна: " То детето не е от нея " Казваше също,че не правят секс от 2 години,а бебето все още не се беше родило(негово си е-одрало му е кожата).Аз не виждам драма в този тип шеги,те не са нито фрапиращи,нито злонамерени... Wink

Общи условия

Активация на акаунт