Носите ли на майтап?

  • 3 039
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 546
Да,но забелязала ли си как реагират хората извън България на тези шеги и как биха реагирали,ако ги направят в нашата родина  Wink
Вероятно проблемът ми с подобни шеги е, защото съм българка? И аз не знам... Thinking

# 46
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 438
Преди да се шегуваш с другите ,помисли дали подобна шегата теб ще те разсмее,ако ти я направят:peace:Много хора си мислят ,че имат чувство за хумор ,но са далеч от дефиницията за това...  А да се шегуваме се лесно ...

# 47
  • Мнения: 1 520
Смея да твърдя, че нося.

Отдавна открих, че това е по-лесно и забавно, отколкото за всичко да си като "борсук".
С мъжа ми така оцеляваме в къщи със самоирония, и взаимни солени шеги на гърба на другия.

Замислям се, май покрай него, отдавна сме заедно, се научих да се смея и на теми, които преди не приемах шеговито.

Но към днешна дата - нося, нося. И то много. Simple Smile

# 48
  • Под липата
  • Мнения: 620
Смея да твърдя, че нося.

Отдавна открих, че това е по-лесно и забавно, отколкото за всичко да си като "борсук".
С мъжа ми така оцеляваме в къщи със самоирония, и взаимни солени шеги на гърба на другия.

Замислям се, май покрай него, отдавна сме заедно, се научих да се смея и на теми, които преди не приемах шеговито.

Но към днешна дата - нося, нося. И то много. Simple Smile
Hug
Да отвърнеш на солената шега с усмивка или бурен хилеж, е най обезоръжаващото. За мен самоиронията и доброто чувство за хумор са най добрият щит в живота.   Като не могат да те засегнат със злобни прицели ( прикрити като шега ), всичко приключва мирно и кротко и вече никой за нищо не те закача  Wink

# 49
  • Мнения: 202
Да умея и да нося на майтап,умея и да правя майтап.

# 50
  • Мнения: 47 821
Не , изобщо Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт