Най-красивите гледки - покорявате ли върхове, обичате ли планината! (2)

  • 25 356
  • 233
  •   1
Отговори
# 15
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Искрено завиждам на Mandy и skali4ka!
Една снимка от Витоша -на поляната пред Боерица

# 16
  • София
  • Мнения: 1 311

До пещерата Бачо Киро

# 17
Разходете се в Еленския балкан.Много красиво място за отдих и почивка.Ето Ви и линк за почивка- много е готино там    http://www.turizamnaselo.com/%D0%94%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B … 9-06-09-07-19-02/

# 18
  • Мнения: 3 622
Записвам се и аз в новата тема  Hug
На 3 август заминавам за една седмица на Рила и вече нямам търпение

# 19
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Браво много хубави снимки  smile3501

# 20
  • София
  • Мнения: 2 530
Изпуснах ви.
Момичета, от 06 до 11 юли, пускам детето на планинарско училище на Витоша с фирма Мачирски. Цената е 95лв. Сутрин тръгват автобусите от стадион В.Левски, около 8.30ч е на бул. България пред Шел и 8.45-9.00ч на скиорката на Бояна. След обед се прибират в 16.30ч. И тъй като групата е все още малка, се набират още деца. Има ли желаещи да пуснат децата си?
От опит мога да кажа, че децата са много доволни, чувстват се страхотно. Правят се кратки преходи в ниската част на Витоша- Офелии, Зл. мостове и т.н. Имат игри на открито и т.н. Миналата година сина ми също ходи и аз съм страшно доволна. Така че, ако има желаещи пишете, за да може да се събеат повече деца.

# 21
  • 7800
  • Мнения: 243
Записвам се и аз в новата тема  Hug
На 3 август заминавам за една седмица на Рила и вече нямам търпение

За малко ще се разминем Simple Smile . На мене ми се очертава ходене до Мусала и Рилския манастир, но седмица по-рано. Никога не съм била в Рила и изобщо в Югозападна България и нямам търпение.

# 22
  • Мнения: 651
Добър деееен  Heart Eyes
Едвам открих темата  ooooh! много изостанала  Confused
Понеже съм абонирана за бюлетина на Зелените, а изборите минаха си позволявам да копирам тук инфо за едно мероприятие.
Надявам се никой да не се разсърди  Praynig  Praynig  Praynig

Скъпи приятели, любители на природата и пешеходния туризъм,

имаме удоволствието да ви поканим на Национален поход през Витоша и Верила до Седемте рилски езера по международния пешеходен маршрут Е4! С похода искаме да покажем, че природата трябва да се уважава и в планината е най-добре да се ходи пеша.

Датите за похода са:
12-ти август 2009 (сряда) – тръгване от хижа Алеко, Витоша (час на събиране – 9.00, час на тръгване – 10.00);
14-ти август следобед (петък) – пристигане на поляните около вр. Зекирица в Лъкатишка Рила, където ще се изгради бивак в близост до границата на НП Рила, но извън него;
15-ти август (събота), 10.00 ч. – на хижа Пионерска към похода се включват всички хора – приятели на Рила, дошли само за събота и неделя. Вие също можете да се присъедините само за тази част на похода. На този ден ще се качим пеша до Езерата, ще направим класическата обиколка и вечерта ще слезем отново на бивака около Зекирица. Който желае, може да си тръгне още същата вечер, който иска – нека остане и да се прибере с основната група на следващия ден към Сапарева баня;
16-ти август 2009 (неделя) – край на похода.

Бихме се радвали, ако подкрепите похода в защита на рилската природа, като участвате сами в него. Искаме да направим един красив и забавен, изпълнен с настроение и песни поход, както и да запознаем повече млади планинари с туристи „ветерани” от дружествата. Наистина ще се радваме да прекараме това време заедно!

Повече за идеята на похода и техническа информация за вашето участие в него можете да прочетете тук: http://forthenature.org/actions/210/
--
Кампания "За да остане природа в България!"
http://forthenature.org/


Бих искала да помоля онези от вас, които си направиха труда да прочетат горепейстнатото и им е познат маршрута да ме посъветват дали е подходящо да се ходи с деца (10-12г.) и с мързелив мъж  Embarassed

# 23
  • София
  • Мнения: 1 311
Според мен не,защото маршрута е доста дълъг и не е от най-лесните.  Peace
Трябва да амбицираш съпруга и може и да стане. Simple Smile

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Здравейте, момичета!
Запис и от мен.
Потегляме с дъщеря ми след 10-ина дни из Рила за 9 дни, спането е подсигурено, но преходите са по 5-6 часа. Трябва да купя хубава раница, но да е на поносима цена. Можете ли да ме ориентирате къде в София се продават? Ходих в МОЛ-а, но не съм сигурна дали 100лв. е оптималния вариант...

# 25
  • Мнения: 3 622
noshtna_ptica не съм от София, но имам много неща купени от този магазин http://www.stenata.com/

# 26
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз пазарувам от  тук- http://www.alpibg.com/

# 27
  • Мнения: 404
Момичета, работи ли вече лифта до Рилските езера?

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Много ви благодаря, момичета!
Утре отивам за раница, поръчала съм хубаво време и много, много се надявам да прекараме чудесно и дъщеря ми (градско чедо) да се запали по планините! Хареса ли й - догодина сме в Пирин, най-божественото местенце!!!

# 29
  • Мнения: 251


язовир Въча

Общи условия

Активация на акаунт