Космодиск-заслужава ли си парите?

  • 1 185
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
Искам да купя на дядо за рожд.ден космодиск-но се притеснявам да не му дам по този начин напразни надежди!
Има ли положителни отзиви наистина,или е поредният рекламен трик?

# 1
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Едни приятели си купиха космодиск и казаха,че изобщо не били доволни от него.КОгато решили да го върнат и съответно да им върнат парите ,самия космодиск вече толкова се изтъркал,че си изгубил търговския вид и те изгоряха не им го взели.Това мога да кажа само.

# 2
  • Мнения: 325
Зависи какво му е. Много мои близки си купиха,носят ги и са много доволни. Имаше и недоволни-върнаха им парите.

# 3
# 4
  • Мнения: 187
ами има болки в гърба и кръста-като старте хора............

# 5
  • Мнения: 27
Ние подарихме на нашата баба и тя е много доволна

# 6
  • Мнения: 1 437
аз лично не видях полза от диска. Зависи от оплакванията може би

# 7
  • софия
  • Мнения: 25 435
Питала съм лекар - не! Ако си решила да му правиш подобен подарък, по-добре му купи такъв, който се прави по индивидуална поръчка за индивидуален проблем. Цената е приблизително същата. За съжаление в момента ми излезе от ума името на фирмата, но помня, че адресът беше някъде на "Люлин планина".

ПП Открих - фирмата е THUASNE. Адресът: Люлин планина 38, но: това са резултати  … 75;ъл за още и доста по-компетентна информация. Да ти е жив и здрав дядо ти!

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 17:28 от zvanche

# 8
  • Мнения: 5
Заслужава си.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Ако вярва, че ще  му помогне, може би има смисъл...

# 10
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
 При баба ми не помогна(и аз бях решила,че това ще е добър подарък),но тя е с наистина сериозни здравословни проблеми.
 Някои нейни приятелки обаче, са доволни от Космодиск.

Общи условия

Активация на акаунт