Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 80 отговора

София

Вярно ли е че комплекта за изписването трябвало да го купи свекървата,защото мен ми е малко странно моята свекърва не го е чувала това и аз какво да се обарна да й кажа съвсем нахално ,че трябва да го купи ли?Вие какво направихте.
Цитирай

Плевен

Не съм чула подобно нещо.Нашия комплект го купи майка ми.
Цитирай

Пловдив

За първи път чувам подобно нещо,но суеверия колкото щеш.Нашият аз си го купих  Wink

Не виждам защо всеки път като се чуе нещо трябва задължително да се спазва.... Whistling
Цитирай

На планетата Земя

Дори и да има такава традиция, не бих се съгласила. Предпочитам сама да избера в какви дрешки да облека мъничето в този хубав ден.
Цитирай

след Околовръстното

И аз за пръв път чувам. Избрах си го сама, а майка ми се набута да го плати. Лошо няма.
Цитирай

Не мисля,че е вярно Thinking
Цитирай

Варна

И аз за пръв път чувам. Избрах си го сама, а майка ми се набута да го плати. Лошо няма.
И при мен така се случи  Laughing
Цитирай

Не съм чула подобно нещо.Нашия комплект го купи майка ми.
и при мен така
Цитирай

София

Избрах и си купих комплекта сама. Изпрах го с бебешки прах и го изгладих най - старателно. Опаковах го. На изписването просто ми го донесоха.

И какво значение има всъщност кой ще го купи?
Цитирай

София

Не съм чувала или чела за такова поверие.
Комплекта на Дияна го уши мама. А комплекта на Алекс го поръчах онлайн.
Цитирай

София

Може да е имало традиция свекървата да плете пелена,оделаце,нещо подобно,макар аз да не съм чувала.Иначе ми е смешно твърдението,че КОМПЛЕКТА за изписване е от свекървата.Че откога такива комплекти,че да се зароди традиция?!Аз всичко си взимам сама,ако някой има желание какзвам какво искам или ми дават парички,с които сама си купувам.Не смятам,че някой ми е длъжен с нещо.
И за протокола: не съм ползвала комплект за изписване.
Цитирай

София

И аз за първи път чувам подобно нещо. И въпреки всичко съм спазила поредното суеверие без да искам. Комплектчето го избра и къпи свекърва ми, но беше много сладко(както всички бебешки дрешки) и около месец след това Марти си го носи.
Цитирай

Не съм чувала.
Комплекта за изписване си го купихме ние, а свекърва ми купи други неща но не защото е традиция, а защото така си е решила.
Цитирай

И двата пъти комплектите за изписване си ги купих лично аз със собствени пари.
Цитирай

Комплект за изписване не съм купувала, а и да бях...едва ли щях да го облека на дъщеря ми точно на изписването.
Но както се разберете, така постъпете, аз бих искала да мога сама да си го избера, не някой друг да ми го купува.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 80 отговора