Aйдееее на детската площадкааааааааааа!

  • 1 900
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 244
Оранжево небето, при нас няма това, за което Фиданката споменава.  Sad

Фиданке, супер местенце. Само да има и много слънце, за да могат непрекъснато да са навън децата....
Като има слънце  Mr. Green   е слънчево щото гледа изцяло на юг

Дидката, то не са разпродажби - хората просто ги изхвърлят на улицата и после минава един камион и ги прибират, за да ги изгарят в специални филтирарани места

# 16
  • Spain
  • Мнения: 3 750
суууууууууууууупер площадка , майстори сте вие във  вси4ки отношения .
я виж какъв мъж има6  - какво нещое направил . моя дори не би се захванал  - ,как няма да си намери работа ..да ходи със снимките и да показва - при нас за такива неща един куп пари плащат  Laughing
 и ние такива разпродажби нямаме . има магазини 2-ра употреба ..но там само мебели продават .

идеееееееем -слагаи още лУлки (за гУлеми ) 4е с туи барбекю , колко бира и други работи се изпиват и поле на 4овек му се люлеи ли люлеи  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 7 430
Оранжево небето, при нас няма това, за което Фиданката споменава.  Sad

Фиданке, супер местенце. Само да има и много слънце, за да могат непрекъснато да са навън децата....
Като има слънце  Mr. Green   е слънчево щото гледа изцяло на юг

Дидката, то не са разпродажби - хората просто ги изхвърлят на улицата и после минава един камион и ги прибират, за да ги изгарят в специални филтирарани места


Ами и такованещо няма тук  Confused за съжаление...ама както ти е казала Анката...слагай повечко люлчици 1swing  Mr. Green

# 18
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Не знам дали знаете, но като се прибират строителните работници от Германия и имат 10 пъти повече багаж- колела, печки, телевизори, компютри, маси, столове, легени и т.н. А доколкото съм чувала и ходят в определени дни  и зад суперите си избират от изхвърлените неща, на които им е минала годността.

Оранжево небето, вярно е, но поне на ромелчетата може да се намерят много неща за без пари. Най-вече за бебета и малки деца, но има и какво ли не......  

# 19
  • Мнения: 4 244
Калинче, ти говориш за строителни работници.
Аз какво да кажа като вчера не можехме да се разминем от полски и унгарски бусчета. Те ни знаят дните и идват и дебнат - не оставят здраво кресло, стол, маса или шкаф. #Crazy Даже с един поляк щях да се бия щото мама ме помоли да и намеря килимчета за в къщи и гледам аз на едно място имаше. Докато спрем и сляза и оня ми ти славянин ми го отмъкна под носа Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 1 173
Страшни са! Mr. Green
Ся ша ги покажа на моя да се залавя, че то кат гледам доста работа си е .... от сега да си знае... Party Crazy

# 21
  • Мнения: 513
Абе, ако си дойда с издръжката ше ме осиновиш ли? Много ми се прииска и аз да подивея на такова местенце... Само мЪжот ти трябва да ги позатегне малко, че както съм 100 кила, да не дадат фира.  Whistling
Малее, огън булка ей! И аз искам такава майка пък!  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 2 452
Ееее, наистина изненадата е пълна...много хубава "забавачница"  1swing си имаш...а пък и нещо е голяма за две дечица smile3503  Hug

Със здраве да си я ползват дечицата ти Mr. Green

За инфо - и при нас няма такива разпродажби  Sad



За какво разпродажби става въпрос. Да не те коригирам пак, Дидке Laughing? Тук всяка събота сутрин се провеждат гаражни разпродажби - можеш да купиш много неща, особено детски играчки и книжки, които вече са ненужни на порастналите деца. Ние имаме баскетболен кош, пързалка за басейна, трамплин, куклена къща и още много неща от такива разпродажби.

Кате, чудесен кът! Имам само една забележка - не ми харесва подовото ви покритие. Ако недай си боже падне дете, ще се удари доста лошо. Не може ли да го припокриете с гумирана материя за детски площадки? Поне в областта на катерушката и люлката. Или поставете отдолу от матраците за йога, за да се пада на мекичко.  Laughing

# 23
  • Мнения: 4 212
Ха 4естита ти придобивка "направи си сам"  Mr. Green
както казват в България "Икономиката икономи4на  -  дело на всеки"  Laughing

Срам ме е да си призная, но първото нещо което фиксирах  беше барбекюто. Що бира може да изпиеее, не е истина.
Голяма изненада ще е за де4урлигата площадката де, както и 4е ще стават кака и батко. Лелееее много изненади тоз сезон и все хубави  Flutter

# 24
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Да са ви честити придобивките! Много са готини. Има да си играят малчуганите до забрава, а още по готино ще е ако са и тримка WinkАбе тук защо няма такива "Sperrmuell" места.Или поне аз не съм чувала. Хм  newsm12

# 25
  • Мнения: 1 366
Фид, аз ммммммм, най-добронамерено съм завид, завид и малко открад открад идейки. Кажи само, моля те, пясъчника дървен ли е? Вие ли го майсторихте или е купешки???? А за пързалката нямам думи - гениално сте я направили. Ние нямаме двор, ама сме в апартамент с покрив (срам, ама не зная как им викат на последните етажи на  Бг), та си имаме 40 метра покрив, който съвсем скоро ще биде покрит с навес като вашия. Та за туй крада идейка, а ти и без това вриш от такива  Hug

# 26
  • Мнения: 4 244


Кате, чудесен кът! Имам само една забележка - не ми харесва подовото ви покритие. Ако недай си боже падне дете, ще се удари доста лошо. Не може ли да го припокриете с гумирана материя за детски площадки? Поне в областта на катерушката и люлката. Или поставете отдолу от матраците за йога, за да се пада на мекичко.  Laughing
Лаура, с и без забележка, това предстои да се купи - предвидено е в проекта. Има от гумираните настилки (като за лекоатлетическа писта) и ги придават на плочи големи 30х30ж3. Смятаме да вземе, ама другия месец, че сметките ни и без това малко надвишиха тоя месец лимита. Ще бъде покрито цялото място с тях.
Освен това не сме монтирали още иглуто с тунела към типито, ама и това ще стане.
Просто нямах търпение да ви се похваля какъв ми е кадърен мъжа.
Имайте предвид че покривната конструкция той я прави - съвсем сам!

Майката - завид и открад колкото искаш. Нали затова ги пуснах
Пясъчника е пластмасов, само трябваше да го сглобим и да сипем пясък вътре. Има си и покривало, че както сме магистрала на съседските котки , да  не намерим някоя сутрин изненадки вътре Naughty

# 27
  • Мнения: 1 366
Открад !!!  Hands Thumbsup
Тук до мен има магазин - склад за детски неща - ша гу пусетя !!!
А и люлка вече съм си заплюла...
Фид, малките знаят ли какво ги чака като си дойдат или е изненада?????

# 28
  • Мнения: 6 390
Фиданке,
е страшна изненада си направила, 4естно / евала  Grinning
Направо ми се иска да се варна 20 и кусур годинки назад еееййййй  Crazy
А като станат три4ки хлапетата ще има луди игри от сутрин до ве4ер  Party Grinning

Фидке,
я кажи душа кога са тея дни когато си изхварляте боклуците  Wink да минем и ние покрай вас да сабереме някакви камион4ета  Wink
навсякаде едни и същи ли са дните

# 29
  • Мнения: 4 244
Фидке,
я кажи душа кога са тея дни когато си изхварляте боклуците  Wink да минем и ние покрай вас да сабереме някакви камион4ета  Wink
навсякаде едни и същи ли са дните

Eли - в нашата провинция са 4 пъти в годината, като следлвлащото хвърляне е през ноември ако не се лъжа.
Другата седмица са в съседното село, ако наистина искаш ще ти дам датите


Фид, малките знаят ли какво ги чака като си дойдат или е изненада?????

Същите снимки дето и вие гледахте им пуснах на хлапетата да гледат и да се радват
Сутринта щерката ме посреща на телефона с вик - Мамо, аз имам голяма синя пързалкааааааааааа!  Party

Общи условия

Активация на акаунт