Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Препоръчайте ми крем против мазна и проблемна кожа. Нещо, което сте пробвали и сте доволни. Искам най-накрая да се отърва от този проблем.
Цитирай

Нормадерм на Виши
Цитирай
Може ли да знам на каква цена е? И малко повече информация?
Цитирай

Също и Exfoliac Acnomega. Около 20-25лв струва.
Цитирай

Here there and everywhere...

Серията Ефаклар на Ла Рош. Страхотна е! И Нормадерм също ми харесва, но Ефаклар определено повечко...
 Peace
Цитирай

Peace
Цитирай

София

Нормадерм- не останах доволна
От Юсерин- да
Цитирай
Nivea -Control shine струва около 7 лв., ухае приятно, контролира лъщенето и хидратира. Ползвам го вече 2 месеца и съм много доволно. Peace
Цитирай

Exfoliac Acnomega 100
Цитирай

Варна

Много е индивидуално това с крема, но.... аз ползвам от известно време зелената серия на Iwostin и съм доволна Smile
Цитирай
На 26 г. съм със смесена кожа,към мазна.Преди около 8 месеца ми се появи бръчка около устата.Много съм притеснена,не е ли рано за тази възраст?Веднага си купих крем на Юсерин против първи бръчки и сега съм с него.Има ли доволни от него?
Цитирай
междудругото аз също бях с мазна кожа и откакто използвам розова вода кожата ми стана нормална Peace отначало я използвах за сваляне на грима и после забелязах, че от нея кожата ми се изсушава Smile ако искате ще пиша какво марка ми е водата, за да не прозвучи като реклама Peace
Цитирай

Има много детски смях.

Авен, Рок имат добри продукти в споменавания ценови клас.

Иначе аз съм напоследък открих "моята" бяла козметика и буквално съм очарована от нея. Става въпрос за Ести Лаудър.  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.