ПЛЕВЕН - 103

  • 20 509
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 501
Здравейте момичета.Да ви питам някой знае ли къде мога да намеря чая Блевит Л в Плевен,защото обиколих половината аптеки в града ,а там изобщо не са го чували?

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 14:30 от zruncho

# 46
  • Мнения: 1 951
Това в Максито само замисълът му беше добър, организацията беше недомислена.
Виждаха нещо само тези, които бяха отпред, мястенцето беше мъничко, гъчканица.
Така, че изобщо не останахме.
"Празнува" си в музея  Laughing
http://diksi.multiply.com/photos/hi-res/62/18?xurl=http%3A%2F%2F … 2Falbum%2F62%2318
http://diksi.multiply.com/photos/hi-res/62/17?xurl=http%3A%2F%2F … 2Falbum%2F62%2317

# 47
  • Мнения: 5 277
Ние ще изпуснем детския празник тази година Sad Ще излезе поне Здравко с баща си,за Ивайла не съм сигурна,макар да й завяхнаха пъпките.Убедени ли сте,че не е заразна вече? Утре й е 7-ден?
Аз няма да излизам поне още седмица сигурно,че съм плашило. И за срещата няма да се класирам Sad Някой друг път.  Confused

# 48
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравейте момичета.Да ви питам някой знае ли къде мога да намеря чая Балевит Л в Плевен,защото обиколих половината аптеки в града ,а там изобщо не са го чували?
Аз го купувах преди 1 год.в един детски магазин,намира се под Стоматологията,горе долу срещу Фантазията ,преди Цв.Спасов,
до него е магазина за диетични храни.Страшно обяснение му дръпнах,ама като не знам улиците. Wink

# 49
  • Мнения: 220
Ние също се врътнахме за 5 минути  в Максито ,но то нищо не се виждаше и отидохме в градската ,раздаваха балони ,Валя си взе три и сега се прибираме ,уморена заспа ,поне се натича .

# 50
  • Мнения: 501
Здравейте момичета.Да ви питам някой знае ли къде мога да намеря чая Балевит Л в Плевен,защото обиколих половината аптеки в града ,а там изобщо не са го чували?
Аз го купувах преди 1 год.в един детски магазин,намира се под Стоматологията,горе долу срещу Фантазията ,преди Цв.Спасов,
до него е магазина за диетични храни.Старшно обяснение му дръпнах,ама като не знам улиците. Wink
Въпреки обяснението те разбрах Simple Smile Мерси ще проверя там  Hug

# 51
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Въпреки обяснението те разбрах Simple Smile Мерси ще проверя там  Hug
Радвам се.

Аз пак да питам....утре в МОЛ-а ще има ли нещо и ако да от колко часа?

# 52
  • Мнения: 22 427
И ние до сега се мотахме по центъра и в Градската градина, никой не успях да видя обаче. Тържествата ги пропуснахме, а и Калина е малка и без това. )))

А, да кажа, че съм малко възмутена, общинските паркинги работеха и днес и си прибираха по 2лв. Това явно е от тази седмица, преди поне в неделя почиваха.

Момичета, някой скоро да е ходил при д-р Господинов, мисля да заведа Калина при него, защото това отпред продължава да е червено, при все че постоянно мажа с какво ли не.
Или да ми препоръчате някой детски кожен лекар?

# 53
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
 Някой знае ли утре дали ще има нещо организирано за децата и къде?

Мирама и друг път съм казвала за Славка Тодорова. Преглежда в Авис медика сутрин.

# 54
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Върнахме се и ние. Бяхме в Максито за малко, голяма гъчканица, пространството малко. Не дочакахме да започнат. Мотахме се в градската. Балони, пуканки, скачане на замъка ...
Утре в МОЛ-а от 16ч ще има организиран празник. Състезания - за торти направи и изяж, пеене и други неща, но не ги запомих всичките.

# 55
  • София
  • Мнения: 9 855
След лошото винаги идва и хубаво!Да ви почерпя,че току що станах стринка на бебе Кристиян:

Да расте живо и здраво му пожелавам аз,за радост на кака си,мама и тати!

# 56
  • Мнения: 50
АниДани , мъжо ти ли е бил инструктора по салса . Онзи ден си забравих телефона в салона , благодари му от мое име ,че  го пази ,понеже бързахи май не благодарих. Малкия е много готин на снимките.
Дикси , Разпознах блузката на Миташки ,ларедутска нали? Готин и той бе. Simple Smile
За срещата няма значение ,каквото решите.Само да попитам за какво време става въпрос.Искате ли само да е по-раничко да можем с децата да дойдем. Примерно към 19:00 часа . Само втърквам далаверата !
Честито ,стринке . Да бъдеш най - печената стринка ,на най-послушмото бебче!

# 57
  • Мнения: 2 111
АниДани,честито дипломиране!

Валенце,честито стринке   bouquet Да е жив и здрав малкия Кристиян!
Много хубаво име са избрали,бях си го харесала за момче  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 22 427
Валенце, честито за бебчето. ))))

нади_миши, мерси, утре направо ще я заведа там да я види жената, че това вече не е нормално.

АниДани, честито дипломиране и от мен. ))))

# 59
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз за срещата да попитам. С децата ли ще бъде или без?

Мирама, за всеки случай провери точно кога преглежда,да не си е сменила часовете нещо.

Общи условия

Активация на акаунт