Защо хората ми разказват живота си?

  • 3 518
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 617
Със слушане само не става аз се потапям и задавам много въпроси.

# 16
  • Мнения: 20
Ами да ти кажа честно и на мен ми се е случвало.Не да ми споделят хоро,а аз да изпитвам желание да споделям на хора.който познавам от много скоро.До сега не съм се опитвала да си го обясня,може би нещо в излъчването на хората предразполага,не-знам.Във всеки случай може да ти се струва досадно,но трябва и да се чувстваш поласкана,не всеки може да буди доверие.

# 17
  • Мнения: 87
Да не си психоаналитик и служебно да се налага да ги изслушваш хората?  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 448
Е, ама защо пък да е натоварващо, само гадни неща ли ти споделят?  Rolling Eyes Или самите хора не са ти симпатични, па макар и непознати?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 640
Имам приятелка, до която също като теб всякакви хора спират, и без видима причина споделят много лични истории, само след едно "добър ден",  та дори и без него. Винаги ме е учудвала тази и способност, през годините често сме обсъждали тези случки, самата тя не знае с какво ,как , или защо предизвиква това.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 840
Разбира се, ако темата трябва да придобие наистина полезен характер, то, без да се плашиш, имаш съвсем отчетливи симптоми на магия.
Уруки.
Вуду.
Сещаш се...

# 21
  • Мнения: 22 414
Имала съм такъв момент, в който всеки идваше да ми "реве" на рамото. Е да, но в един момент ми писнах и започнах един, по един да ги отрязвам. Сега вече пресичам още в зародиш подобни намерения. Не ми се слушат хорските неволи, натоварват ме....нямам нерви за такива неща.

# 22
  • Мнения: 1 520
Търсят си душеприказчик хората и го намират в твое лице Hug Не всеки става за такъв, но когато те заговарят и съвсем непознати /както пишеш/, можеш да си повече от сигурна, че и на лицето ти е изписано... Wink

# 23
  • Мнения: 92
минзухар ,има хора,които са отворена врата за контакт с отвъдното-виждат духове,контактуват с тях и могат да виждат неща от паралелни светове,каквито ние не можем да си представим.А има и хора,които са отворена врата за контакт със живите,така да се каже Mr. GreenТи си от втория тип и хората те усещат,надушват те.Всеки човек има вроден инстинкт да надушва душеприказчици като теб.

# 24
  • Мнения: 2 448
минзухар ,има хора,които са отворена врата за контакт с отвъдното-виждат духове,контактуват с тях и могат да виждат неща от паралелни светове,каквито ние не можем да си представим.А има и хора,които са отворена врата за контакт със живите,така да се каже Mr. Green

Не ми се мисли, който съчетава двата типа за какво става дума.  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 2 840
минзухар ,има хора,които са отворена врата за контакт с отвъдното-виждат духове...
А има и хора,които са отворена врата за контакт със живите,така да се каже Mr. Green
Ти си от втория тип
Не се заблуждавай.
Тя почна с живите, да ни предразположи за разкази с духове.

# 26
  • Мнения: 92
pasinet ,познавам такива Mr. Green

# 27
# 28
  • Мнения: 14 654
За съжаление в България не е много популярно да се ходи на психоаналитик, а хората имат нужда да споделят. Дори се счита за срамно да потърсиш такива услуги, но да седнеш на пейката до някой непознат и да му разкажеш как единственият ти син ти е довел за снаха чера и дебела циганка, да му покажеш разширените си вени и накрая да се оплачеш, че парите не ти стигат не е срамно, а олеква  Laughing Според мен тези изобщо не подбират жертвите си, действат на случаен принцип и където мине.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 840
Янечек, Минзухар я преследват и в чужбина. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт