Писна ми от пропуснали памперси!

  • 1 645
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Джейд,аз ти препоръчвам от немско да си вземеш BABYLOVE или FIXES-нямат ластик като Либерото(което ползваме сега и съм доволна,с 1-2 изключения "чак до врата" Mr. Green),но не са ми изпускали.Като цена идваха даже по-евтини от Памперс-тукашния,там е по-скъп.

# 31
  • Мнения: 4 242
Джейд защо все пак не пробваш с 5-цата на Памперс? Thinking Уверявам те че разликата е незначителна, просто е малко по дълбок.

# 32
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Джейд,аз ти препоръчвам от немско да си вземеш BABYLOVE или FIXES-нямат ластик като Либерото(което ползваме сега и съм доволна,с 1-2 изключения "чак до врата" Mr. Green),но не са ми изпускали.Като цена идваха даже по-евтини от Памперс-тукашния,там е по-скъп.
Фиксис са леко скъпички, дори мисля по-скъпи от Памперс. Виж Бейбилов са наистина изгодни, тази седмица ги продават в едно от дрогериите по 6Е 

# 33
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Аааа,точно Пепеляшка ми беше отговорила на темата за пампита в Германия.Благодаря за което Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.После мъжо взима Фиксес и аз останах с впечатление че са на една цена,извинявам се за което Embarassed

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Джейд защо все пак не пробваш с 5-цата на Памперс? Thinking Уверявам те че разликата е незначителна, просто е малко по дълбок.
На Алекс слагам такива и съм използвала няколко от неговите, когато тези на Тони са свършвали и съм забравила да купа...ами, същата работа, само че пропущат през крачолите Tired

Общи условия

Активация на акаунт