Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 май 2009, 22:45 ч.

И з р а е л 38

• 12 655
  • 286
  •   1
Отговори
  • 32° 6′ N, 34° 49′ E
Добре дошли в новата тема!

Какво правим?  (следват отговори с прилежащите им линкове...)
Празници в Израел (на руски език)

Gift Рождени дни и годишнини за честитене на пишещите в тази тема  newsm67

2. Готвим и хапваме...
Рецепти от Израел и приятели

3. Учим, говорим, четем и пишем на свещения език:
 bookИврит - да се опитаме да го научим онлайн

4. И обсъждаме всякакви теми, свързани с живота ни тук...
До сега изписахме:

# 1
  • София
Хааааа ... нема тигри нема нищо още.
Айде и аз да се уредя първи. Ама не минус не знам кой си ами баш първи.  smile3534

...
Дядо Хаджи днес се чудих - ако те питам как да приготвя зарган - ще ли да ми отговориш.Може и на ЛС.Само да не е нещо сложно ,че хич нямам време да се връткам.
...
Кажете ми какъв е този Тефал нам какво си ?Как се готви в него ,какво ,що?

Заргана да не е вид риба или го бъркам с друго нещо. Щото ако е това аз такава риба още не съм приготвял, а може и да не съм ял де ама помня ли.

А иначе за Тефала има специална тема в готварския и там що годе може да придобиеш някаква представа.

# 2
 newsm03   ето ме и мен .
Филма за Чингиз не беше изгледан - не я издържах тази простотия. Confused
"Ангели и демони" ще гледам друг път ,защото взех да мигам на парцали ... smile3507

# 3
  • Някъде там...
 Joy Joy Joy
Мента,страхотна тема  Peace

# 4

Цитат
Под строоооооооой, равнис! Пре-бро-й се! Бегом, марш...

Хайде и подофицер мимкис в строя Grinning

# 5
newsm03   ето ме и мен .
Филма за Чингиз не беше изгледан - не я издържах тази простотия. Confused
"Ангели и демони" ще гледам друг път ,защото взех да мигам на парцали ... smile3507
Аз мисля,че казах,че филма не ми хареса!Дръпнах от Замунда,но и качеството не беше кой знае какво!Така,че Танче не си изтървала! Laughing

Дядо Хаджия,този път ни скри шапките Joy Joy

Ментова  bouquet

mimkis,ей изпревари ме! Grinning

# 6
Цитат
Заргана да не е вид риба или го бъркам с друго нещо. Щото ако е това аз такава риба още не съм приготвял, а може и да не съм ял де ама помня ли.
ДА,риба е .Една такава  тънка , дълга и има синьо-зелена кост.Много интересно.Преди малко сварих една за супа на Ани и я чистих от костите та ги видях какви са.

Видях го Тефал-а ,ама и цената му видях!Един ден може и да го имам  Praynig

# 7
  • Някъде там...
Заргана съм яла само пържена и панирана.Невероятно вкусна риба е  Peace

# 8
  • На дивана, под юргана
Мър-мяу! Да се пренеса и аз тука. дядо хаджи, съмнява ме да живееш в Люлин! По-скоро в интернет живееш май...  Wink
Ама лошо нЕма - ние Тигрите сме известни с това, че дори и последни, винаги сме първи! В случая - първи след вашите седем поста.  Wink

Ей, ама докато пиша че има шест поста и Борянка да се разпише още веднъж... наложи се редакция... шест, седем... какво значение има? Миналия път чак на трета страница сколасах да се впиша...

# 9
  • Bulgaria-Italia
Здравейте на всички.

От известно време следя темичката ви,въпреки че мен нищо не ме свързва с Израел.Чета си аз ,чета и ми е кеф и реших да вляза и да во поздравя.
Май първо трябваше да се представя   newsm78
И така .....Мама на едно прекрасно момиченце на 7 години,от Добрич съм,в момента с мъжът ми живеем и работим в Италия.И това е в общи линии.

наоколо съм и ви следя  Hug

# 10
  • На дивана, под юргана
Привет! А защо точно kasier?  newsm78    Тук парите ги събираме само ние?  Laughing
Да няма някоя "легенда"? И ние следим... разни работи... 007... 006 и други колеги...  Wink

# 11
  • София
Здравейте на всички.

От известно време следя темичката ви,въпреки че мен нищо не ме свързва с Израел.Чета си аз ,чета и ми е кеф и реших да вляза и да во поздравя.
Май първо трябваше да се представя   newsm78
И така .....Мама на едно прекрасно момиченце на 7 години,от Добрич съм,в момента с мъжът ми живеем и работим в Италия.И това е в общи линии.

наоколо съм и ви следя  Hug

Здрасти Каси, макар да не съм домакин в тая тема - добре дошла !
Пък се и поразписвай от време на време де - ние тука всякакви теми мътим.

# 12
  • На дивана, под юргана
... макар да не съм домакин в тая тема ...

Ти само кажи! И материално отговорно лице ще те направим, ако искаш?  Laughing
Как да не си домакин! Та ти си тук незнам колко теми вече! Няма да се измъкваш!

Ей на! Първи с три постинга... и то на първа страница! Не'ам спирачки направо...  Laughing

# 13
  • Bulgaria-Italia
Привет! А защо точно kasier?  newsm78    Тук парите ги събираме само ние?  Laughing
Да няма някоя "легенда"? И ние следим... разни работи... 007... 006 и други колеги...  Wink

хахахаха спокойно не идвам за пари  Laughing.А ника си идва от една моя бивша работа,защото ми писна като се регистрирам някъде и да ми се изписва „потребителското име е заето“,а с „касиер“ нямам такива дертове  Mr. Green

# 14
  • Някъде там...
Ciao kasier   bouquet

Мацки къде сте? Тука сме оставили двама мъже да се вихрят из темата на воля ...Трябва контрол  Mr. Green

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт