Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 31 май 2009, 00:22 ч.
  • Преглеждания  1 029  Мнения  15  Онлайн  1
Отговори
  • Мнения: 1 984
Мили мами помагайте,обърках се и пих противозачатъчните на 26 ден ,а не на 28,2 дни по рано,какво да правя?Да ги спирам ли или да ги продължа и как?Също така ми се появи кожен обрив и сърбеж,може ли да е от тях,пия регулон,ходих на лекар за обрива но ми каза,че не е от тях.

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 00:58 от AMBER4

Реклама
# 1
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 070
Нищо не разбрах, честно да ти кажа.
От кога ги пиеш?
Пила си ги общо 26 дни или си започнала на 26-я ден от цикъла?

# 2
  • софия
  • Мнения: 7 282
Много неясно, наистина.
1.това първа опаковка ли ти е?
2.26дни или 26тиден newsm78
3.просто ще си изместиш цикъла, най-вероятно другионяма да стане

# 3
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 317
Според мен /но не съм сигурна, защото е много объркан поста/,
момичето вместо на 28-мия ден е започнало да пие противозачатъчните на 26-тия ден.
Друг е въпросът, че то и от 28-мия ден не се пият, ами се започват няколко дни, след като ти дойде цикълът.

# 4
  • Мнения: 1 984
ами пия ги от няколко месеца,като ги започнах като ми дойде,пия 21 дена от първия ден на цикъла,и следващия път като ми дойде,също ги започвам от първия ден на цикъла,фактически не сам правила 7 дена пауза,а 5.Питам дали е проблем по-малката пауза и дали съм предпазена така.

# 5
  • софия
  • Мнения: 7 282
не, не е проблем, по този начин може да си изместиш цикъла просто.
Предпазена си от забременяване, но брой паузата от 7 дни, а не кога започва/свършва кървенето. Peace

# 6
  • Мнения: 1 984
Благодаря  bouquet,и аз така си мислех,но исках да съм сигурна Hug

# 7
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 070
А, така вече става ясно  Simple Smile
Няма проблем, че си започнала следващата опаковка два дни по - рано. Просто ще ти идва цикъла по - рано. Ако примерно до сега ти е идвал в събота или в неделя, сега го очаквай в четвъртък или петък.
Проблем щеше да е, ако си хочнала опаковката два дни по - късно.

# 8
  • Мнения: 1 678
И според мен няма проблем от това че си ги започнала два дни по-рано. Ще си изместиш цикъла, аз съм го правила, когато пиех противозачатъчни и не съм имала проблем.
Не смятам, че и обривът ти е от противозачатъчните.

# 9
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
От сега на татък ако си ги пила  първото на 30 следващият месец пак започни на30

# 10
  • Мнения: 1 678
От сега на татък ако си ги пила  първото на 30 следващият месец пак започни на30
Това не е вярно. Горният съвет не е уместен. Хапчетата се пият 21 дни и се прави 7 дни почивка - това са общо 28 дни. По време на почивката настъпва цикълът.

# 11
  • Пловдивъ
  • Мнения: 2 631
Момичета, съжалявам, че се намесвам в темичката ви, но няма смисъл да отварям нова за моето питане, а то е следното....
Изкарах едномесечен курс с Милигест (21 хапчета), за първи път...  Blush Обаче цикълът ми дойде днес... А това е с 4-5 дни по-рано от нормалното за мен... Всъщност трябваше да ми дойде в петък, когато трябва да започна втората опаковка след 7-дневна пауза.
По принцип цикълът ми винаги е бил редовен...
Предполагам, че това са странични ефекти, или????

# 12
  • софия
  • Мнения: 7 282
Момичета, съжалявам, че се намесвам в темичката ви, но няма смисъл да отварям нова за моето питане, а то е следното....
Изкарах едномесечен курс с Милигест (21 хапчета), за първи път...  Blush Обаче цикълът ми дойде днес... А това е с 4-5 дни по-рано от нормалното за мен... Всъщност трябваше да ми дойде в петък, когато трябва да започна втората опаковка след 7-дневна пауза.
По принцип цикълът ми винаги е бил редовен...
Предполагам, че това са странични ефекти, или????

Когато пиеш ОК, кървенето винаги е по едно и също време, цикълът ти става на 28 дни.
Предполагам имаш предвид, че преди е билпо-дълъг. Ако да-всичко е нормално.
Започваш новата опаковка винаги на 8мия ден- т.е. да имаш 7 дни без табл.

# 13
  • Пловдивъ
  • Мнения: 2 631
Момичета, съжалявам, че се намесвам в темичката ви, но няма смисъл да отварям нова за моето питане, а то е следното....
Изкарах едномесечен курс с Милигест (21 хапчета), за първи път...  Blush Обаче цикълът ми дойде днес... А това е с 4-5 дни по-рано от нормалното за мен... Всъщност трябваше да ми дойде в петък, когато трябва да започна втората опаковка след 7-дневна пауза.
По принцип цикълът ми винаги е бил редовен...
Предполагам, че това са странични ефекти, или????

Когато пиеш ОК, кървенето винаги е по едно и също време, цикълът ти става на 28 дни.
Предполагам имаш предвид, че преди е билпо-дълъг. Ако да-всичко е нормално.
Започваш новата опаковка винаги на 8мия ден- т.е. да имаш 7 дни без табл.

Извинявам се отново за спама, но аз най - накрая схванах какво стана... Стана, че цикълът ми се "настрои" за приема на хапчетата така, че да ми идва в паузата между опаковките...  Peace
Но беше и прекалено кратък за това, на което бях свикнала (преди по 6-7 дни, сега 2, едвам 3 дни цикъл  Crazy)...


# 14
  • софия
  • Мнения: 7 282

 Peace
не е спам, а въпрос Grinning
Дължината на цикъла (дните през които ти идва) се фиксира, а кървенето е по-кратко и по-слабо.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт