Лятна рецепта за здрава кожа от Iwostin!

  • 6 143
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 536
************************ рекламна публикация ************************

За да запазите кожата си здрава и красива и това лято,   погрижете се за нея с новите предложения на дермокозметика Iwostin.
www.iwostin.com

Водоустойчива предпазваща емулсия SPF 50+ Iwostin Solecrin, 100 ml

 
             
•   Ефикасно предпазва от UVA и UVB лъчите.
•   Противодейства на фотостареенето на кожата.
•   Предпазва ДНК и защитава от действието на свободните радикали
•   Предотвратява възпаления и пигментационни промeни.
•   Лесно се нанася върху кожата, не оставя бели следи.
•   Водоустойчивa.
•   Хипоалергeнна и дерматологично тествана

Показания:

•   Фотозащита на алергична и чувствителна кожа на тялото.
•   Нарушена пигментация.
•   Предотвратява образуването на фотодерматози.
•   Препоръчва се за фотозащита на деца и бебета над 6-месечна възраст.
•   Получил положителната оценка на Центъра за Здраве на Детето във Варшава и препоръчван от Българското Дерматологично Дружество.  


Начин на употреба

•   Нанася се равномерно върху кожата най-малко 15 минути преди излагане на слънце. Апликацията на емулсията трябва да се повтори в случай на изтриването й от повърхността на кожата.

Съдържа ИНОВАТИВНИЯ Antileukine 6® – патентован имунологичен филтър от нова генерация. Ограничава броя на увредените клетки и предпазва ДНК на кожата.

Цена:18.50 лв.


За да бъде кожата ви суха и свежа в горещите летни дни, използвайте тройноактивния антиперспирант рол-он Iwostin Aspiria.

Хидратиращ антиперспирант рол-он с тройно действие Iwostin Aspiria, 60 ml

ТРИФАЗНО ДЕЙСТВИЕ

•   Блокира отделянето на пот.
•   Спира развитието на бактериите, предизвикващи неприятна миризма.
•   Блокира бактериалното разграждане на липопротеините (съставки на апокринната пот), предизвикващо неприятна миризма.
•   Хидратира и успокоява кожните раздразнения.
•   Оставя приятно усещане за суха и свежа кожа.
•   Не съдържа алкохол.
•   Хипоалергенен и дерматологично тестван.
•   Препоръчва се за всеки тип кожа, както и за чувствителна и алергична кожа.


Начин на употреба:

•   Да се използва върху измита и старателно подсушена кожа на подмишниците. За външна употреба. Да се избягва контакт с очите.

           Препоръчва се от:     

Цена:9.50 лв.   

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 14:59 от BG-Mamma™

# 1
  • Мнения: 108
 Hug Ще го изпробвам. От две години насам получих слънчева алергия, дано този крем да помогне!

# 2
  • Мнения: 344
И аз ще я изпробвам тази козметика Laughing

# 3
  • Мнения: 31
Не съм доволна от тази козметика,  Stop абсолютно никакъв ефект. Дано при вас да има   bouquet

# 4
  • Мнения: 1
TIGR ти кое си ползвала, че няма ефект?! Аз от известно време насам ползвам пяната им за миене на лице Purritin, за мазна кожа е, и съм много доволна! Като си купих пяната в аптеката ми дадоха мостра и на слънцепредпазния крем - 50ти фактор, ще го пробвам много скоро надявам се Simple Smile и ще споделя мнение Simple Smile

# 5
  • Мнения: 31
Използвах кремът им със защитен фактор 20, балсамът им за устни също със фактор 20, кремът за около очи, ми честно не видях абсолютно никакво каквото и да е действие, надявам се да съм изключение  Hug  bouquet

# 6
  • Мнения: 32
Много малко неща , ползвам за кожа  засега ми  добре не се оплаквам освен от черните пъпки нямам много ноо #2gunfire   какво може да   ми предложите за черните пъпки  newsm20

# 7
Ами ползвай измивен гел или почистваща пяна за мазна кожа.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 443
Използвах кремът им със защитен фактор 20, балсамът им за устни също със фактор 20, кремът за около очи, ми честно не видях абсолютно никакво каквото и да е действие, надявам се да съм изключение  Hug  bouquet

Искаш да кажеш,че кремът не предпазва ли?А ти на колко време го нанасяше?И добре ли попива,мазен ли е?

Темата ми идва малко със закъснение,защото преди няколко дни си взех на Биодерма 50+.Но да си призная,доста се чудех за този на Ивостин-цената е наполовина по-ниска.Все пак събирам мнения,ако наистина е добър,догодина няма да се ръся 35 лв. за крем.

Силно ме заинтригува ролката.Някой ползвал ли е такава и може ли да даде отзиви?

# 9
  • Мнения: 4
Доволна съм от козметиката им,ползвах вече няколко техни продукта,взела съм и въпросния крем 50+.Кремовете им не са особено ароматизирани,но пък на консистенция са страхотни,бързо попиват и не са натрапчиви,което е много хубаво.Освен това са на прилични цени и смея да твърдя са много по- добри от някои утвърдени на пазара вече марки! Peace

# 10
  • Мнения: 84
Аз ползвам термалната им вода и съм доволна!  Peace

# 11
  • Мнения: 42
Аз ползвам нощен крем,матиращата емулсия и коректор IWOSTIN PURRITIN
доволна съм Peace

# 12
  • Мнения: X
Аз взех крема показан в началото 50 фактор, нямаше мостри, а ми трябваше нещо за плаж и с риск го взех, но все пак струваше 13лв, преди месец и нещо си бях взела хидратиращ на Ла рош, и от него се изприщвам с едни малки пъпчици, като гнойни, а цената му беше 40лв.Моята кожа е много чувствителна и не понася почти никакви кремове за лице, а този на ивостин го ползвам вече втори ден на плажа и не съм се изприщила, много съм доволна, мисля да пробвам и хидратиращият Simple Smile

# 13
  • Мнения: 591
Къде може да се намери тази козметика?

# 14
  • Мнения: X
В почти всички аптеки Simple Smile

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Знаете ли къде в Пловдив ги продават?

# 16
  • Мнения: 657
Аз пък да попитам за Варна и предлагат ли мостри? Кожата ми е много суха, затова ми трябва нещо хем да хидратира добре, хем обаче да е по-лекичко, защото този вид козметика (слънцезащитната) наистина запушва порите. Вчера бях на козметик и точно затова си говорихме.
Ако някой има идеи може да ми препоръча и друго.

# 17
  • Мнения: X
Във Варна има навсякъде, в Марешки е на добри цени.Но мостри не съм открила никъде още Simple Smile Този слънцезащитния фактор 50, в началото на темата е хубав, аз имам същата кожа като теб и съм го ползвала два пъти до сега на плаж, а за всеки ден мисля да пробвам хидратиращия с фактор 20 Simple Smile

# 18
Тази козметика е доста добра, но когато става въпрос за алергии в това число и кожни трябва да се приеме и противоалергично средство през устата. Най-доброто в момента в аптеките е Ксизал!

# 19
  • Мнения: 3 727
Ползвам о 2 месеца дневния крем с spf 20 и съм много доволна. Алергична съм от доста кремове,но този много ми харесва.Лесно се нанася,попива бързо и е много добра основа за грим. Не е ароматизиран , но аз не смятам, че крема трябва да има аромат, или ако има трябва да е ненатрапчив.

# 20
  • Мнения: X
Намерих мостри за Варна в аптеки Лисичкова.Цените там обаче са по-високи.Крема фактор 50 от марешки го взех за 13 и нещо, а там беше 15 и нещо Wink

# 21
  • Мнения: 657
Кпих си кремчето с 20 фактор, много е приятно. Взех го от Марешки на "Владислав" за 15,30. Кажете за гелчето около очи - то е с 30 фактор, пише хубави неща, но дали става за много суха кожа? Обикновено гелчетата ми идват сухи...

# 22
  • София
  • Мнения: 110
Мисля да пробвам кремчетата от серията Capillin за разширени капиляри. Иначе имам мострички на кремчето показано на първа страница, препоръча ми го една дерматоложка, при която ходих защото ми се появиха петна по лицето от бременността. Не мога да кажа много за него, добре се нанася, дано има и ефект. Ползвам го от 20тина дни, нови петна нямам.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 456
Ползвам извиващия гел за лице и съм доволна Peace

# 24
Козметиката е добра, но може да се намерят и по-добри неща. Все пак опитайте, може на вас да ви повлияе по-добре от на мен Simple Smile

# 25
  • Варна
  • Мнения: 246
Мъжа ми има упорито акне, пробвахме какво ли не и резултатът бепе почти никакъв. Една дематоложка му изписа тази козметика, ползва дневен, ношен крем и пяната за измиване и ефектът е супер чиста и здрава кожа. Аз утре смятам да взема слънцезащитния с фактор 50+ и ще споделя отзиви за него.

# 26
# 27
  • Мнения: 1 471
Ползвам от около месец и половина слънцезащитния - 50 фактор, много е хубав. Купих го от Марешки в Младост, аптекарката ми го препоръча, и не съжалявам. Пигментацията по лицето ми от бремеността почти е изчезнала.
Мисля да си взема и ежедневни кремове, надявам се и от тях да съм доволна.

# 28
  • Мнения: X
Ползвам от около месец и половина слънцезащитния - 50 фактор, много е хубав. Купих го от Марешки в Младост, аптекарката ми го препоръча, и не съжалявам. Пигментацията по лицето ми от бремеността почти е изчезнала.
Мисля да си взема и ежедневни кремове, надявам се и от тях да съм доволна.
За всеки ден ли го ползваш или само за плаж и аз имам същия, но до сега само за плаж го ползвах 3 пъти и ми харесва, а е и водоустойчив, мажа се в нас и цял ден на плажа не се мажа повече Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 471
Всеки ден.

# 30
  • Мнения: 657
50 фактор не идва ли тежък за всеки ден? Козметичката ми ме посъветва с 50 да ползвам само за плаж, а иначе нещо по-малко. Затова за ежедневна си взех хидратиращия с 20 фактор, който е супер! Но и на мен ми излизат кафеви петна от слънцето затова се интересувам как действа 50?
Пак да попитам някой ползвал ли е околоочното гелче с 30 фактор. Не знам дали е добро за много суха кожа newsm78

# 31
  • Мнения: 1 471
Слънцето еднакво грее Simple Smile дали съм на разходка или на плаж  Sad това лята по-рядко ходя.

# 32
  • Мнения: 84
dami    този хидратиращия който е 20 фактор за ежедневна - за суха към нормална кожа  става ли?Изчетах всичко що  е за кремове из форума и май се спрях на тази козметика. Свърши ми крема за лице и направо вече не знам какъв да си взема ,но определено съм привърженик на по-натуралната козметика
 

# 33
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен,аз също от доста време ползвам няколко продукта на тази марка.Много съм доволна  от всички.Имам крема за около очи,дневен и нощен крем,слънцезащитния с фактор 50,крема за ръце,и емулсията за след излагане на слънце.Много съм доволна от всичко,а и цените им са мноооого приемливи.Пожелавам и на други дами да останат доволни от тази козметика.

Общи условия

Активация на акаунт