1001 нощи - приказката се разказа, но в сърцата ни остана - 81

  • 21 743
  • 434
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 0
цял ден бях в разход но ентъра работеше за мен .
   МИШЕЛ, казвай скъпа как да пращаме парите и аз съм съгласна  
   Приятна вечер на всички

# 421
  • Мнения: 0
минахме 20 ,можем и още. отивам да гласувам и да гледам.

# 422
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
Здравейте!
Нямаше ме три часа и сте изписали .....няма прочитане!
Отивам при любимеца получил хиляди целувки, но не и от мен!
Имам да наваксвам!
На тръстиката ще съм ! Ще ви поглеждам от време на време!
 
  bouquet

# 423
  • Мнения: 6
Бройте и мен момичета за филма със Халит  Hug

# 424
  • Ямбол
  • Мнения: 8
може ли някои да ми помогне?За гласуването-значи кликвам върху 10 няколко пъти и после бързо натискам enter,обаче после като спра и ме прехвърля на 42 стр.Да не бъркам нещо,да не гласувам за някои друг??

# 425
  • София
  • Мнения: 2 079
Иди на IE и прави това, не в друг браузър.  Peace

# 426
# 427
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
В IE  натисни ентер първо,  за да не те изхвърля!
после в 10  и задържаш по свой начин  ентера!

  bouquet

# 428
  • Варна
  • Мнения: 1 078
може ли някои да ми помогне?За гласуването-значи кликвам върху 10 няколко пъти и после бързо натискам enter,обаче после като спра и ме прехвърля на 42 стр.Да не бъркам нещо,да не гласувам за някои друг??

    Не  се  притеснявай!!!    Всичко  е  наред!!!   Писах  ти  на  лични!!!

# 429
  • София
  • Мнения: 2 079
За всички почитатели на Тарду Флордун!  Hug

(Не съм го виждала тук, но моля за извинение, ако вече е пускано!) Heart Eyes Heart Eyes    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 430
# 431
  • Ямбол
  • Мнения: 8
Благодаря на всички които ми отговориха.Малкия вече заспа и мога да се заеме с гласуването.

# 432
  • София
  • Мнения: 2 381
Минахме 19007583
Конкуренцията е :19653545,
това е 18.44 часа
Кои са конкуренцията?


                         Двойка   №3      от  филма   АСИ      #2gunfire #2gunfire #2gunfire
ААа, не го знам тоя филм.

# 433
  • Мнения: 21
може ли някои да ми помогне?За гласуването-значи кликвам върху 10 няколко пъти и после бързо натискам enter,обаче после като спра и ме прехвърля на 42 стр.Да не бъркам нещо,да не гласувам за някои друг??
Първо маркираш от 1 до 10 с едно плъзгане на мишката и когато си нсъс стрелката на 10 се дава и ентер
и отхвърля много точки над 130 със едно гласуване.Но след това мести на следващата снимка ,така ,че трябва да се върне с една на зад
 Naughty

# 434
  • Мнения: 267
може ли някои да ми помогне?За гласуването-значи кликвам върху 10 няколко пъти и после бързо натискам enter,обаче после като спра и ме прехвърля на 42 стр.Да не бъркам нещо,да не гласувам за някои друг??
Първо маркираш от 1 до 10 с едно плъзгане на мишката и когато си нсъс стрелката на 10 се дава и ентер
и отхвърля много точки над 130 със едно гласуване.Но след това мести на следващата снимка ,така ,че трябва да се върне с една на зад
 Naughty


Божееееее  ooooh! вече има 84 тема ,вземете се в ръце  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт