Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Докторът, който ми води бременността, ме изненада с новината, че напуска поликлиниката и се мести в собствен кабинет. Там пак съм щяла да съм към здравната каса, само че ми трябвало ново направление, за да ме регистрира наново. А аз като си взема новото направление, мога да го сменя, защото не съм доволна от него, и да се запиша където си искам, нали? Това така ли е и можете ли да ми препоръчате лекар /в София/?

# 1
  • София- Wien
Да, мисля че можеш да си смениш доктора. Мога да ти препоръчам доктор във 7поликлиника, ако ти е удобно.

# 2
Можеш да го смениш разбира се! Само кажи имаш ли предпочитания за болница или район. Аз съм доволна от д-р Ковачев от поликлиниката на Военна болница.

# 3
Живея близо до "Ал. Невски" и би ми било по-удобно да е някъде на пешеходен радиус, но аз ходя като кон, пък и ако се наложи транспорт ползвам, та в крайна сметка не е важно къде е, важно е дофторът да е намясто.

# 4
  • София
Spored men otidi v Sheinovo.Hem ti e blizo,pak i vse pak si e bolnica.Posle ako reshish da razgash tam,pone shte imash vpechatlenie.Az hoda v polikninika i sega za ragdane neznam kade,zashtoto ne poznavam doktorite newsm78

# 5
Можеш да го смениш,но трябва досегашния да ти върне направлението.Ако се прави на две и половина или пък го е "изгубил",искаш си ново направление от личния,като изрично му казваш,че старото направление не е в теб и че няма как да си ги върнеш (това ти го споменавам,защото понякога и те се правят на ударени с направленията).

# 6
Живея близо до "Ал. Невски" и би ми било по-удобно да е някъде на пешеходен радиус, но аз ходя като кон, пък и ако се наложи транспорт ползвам, та в крайна сметка не е важно къде е, важно е дофторът да е намясто.

За пеша мисля, че става 2-ра поликлиника на площад Славейков. Аз бях при д-р Пламен Миков и съм много доволна  Grinning

# 7
  • Балчик-Сливен
Най-добре е да попиташ в Здравна каса,защото аз си смених гинеколога в 5-ти месец,но изрично ми казаха,че трудно се дава ново направлевие.Та процедурата беше-през юни смяна на личен ,от него ново направление и тогава смяна на гинеколога.А личните лекари отказват второ направление,защото имало някакви глоби,които отнася гинеколога,който сменяш.Но ако личният ти лекар е близък-процедурата ще е по-лесна.Успех! Wink

# 8
  • София
Аз си смених лекаря в 3-ти месец, но не беше необходимо предишния лекар да ми връща нищо. Личната лекарка ми каза, че е малко трудно да ми даде пак направление и че това ще е последното за бременността ми, но в крайна сметка ми даде. В момента ходя на ЖК в 12-та поликлиника в Люлин при д-р Бедринова - много е добра. Далече ще ти е, на мен също (от Младост), но реших да не рискувам втори път при случаен лекар и не съжалявам.Все пак консултациите са веднъж в месеца, само последния месец - всяка седмица. Успех

# 9
  • София
Естествено, че можеш - аз си смених лекарката в 6-ти месец, понеже ми беше много далече и неможех да ходя до там.

# 10
Благодаря ви за мненията. Малко пояснения: ЛЕКАРЯТ иска ново направление, за да ме запише пак при себе си, но вече в новия му, частен кабинет. Напуска поликлиниката. Така че направление ще трябва да взема. Мойта идея е, като го взема, и беж, краченца да бягаме. Ама накъде?
В Шейново да се записвам за следене на бременността май ми е късно, там те поемат от самото начало. А докторката, при която раждах първия път /пак там/, и при която евентуално ще ходя, като му дойде времето, бременности не води.
Никол, точно тоэ доктор искам да сменям.
Отново ви благодаря.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт