Бъдещи ЮЛСКИ мами - тема 45

  • 14 125
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 61
Първо искам да поздравя всички мами от форума, че устискаха май месец и не родиха нито едно бебе  bouquet  bouquet  bouquet

Гордея се с вас и се радвам, че съм част от такъв отбор.

Второ, честит рожден ден на Усмивчето , да си роди здраво бебе Усмивче!

Трето, честит 1-ви юни на децата във вас - ритащите и другите, които не сте забравили, че сте били.

За срещата - само като си представя 1 тон бременни да се срещнат в заведение на име "Дон Домат", и много се развеселявам  Joy Joy Joy

# 76
  • Мнения: 40
Честит 1 Юни!!! Силно гуш за всички дечица!

Усмивка - Честит Рожден Ден! Леко и безпроблемно раждане ти желая.

Деянова - знам точно как се чувстваш, все едно постовете ти ги пиша аз.
Момичета, тези от вас които са раждали секцио, знаят ли дали е задължително да постъпиш предния ден. Имам приятелка, на която и направила всички изследвания и тя отиде в деня на раждането направо. А тук, ако е планово искат да постъпя от предния ден.
След обяд съм на преглед в Плевен при частния лекар. Да видим какво ще се изкаже той.
Вечер ме стяга корема, но горе, става много твърд, не е болезнено - това контракция ли е?
Аз с кг. съм +12, на сватбата на сестра ми ще съм чудна гледка.
Диди, ти изглеждаш многоооо добре, не си качила и грам където нетрябва.

# 77
  • Мнения: 256
Честит празник на всички дечица!
И на нас, като деца на своите родители също честито!

 
Ето един изкопиран поздрав   http://www.youtube.com/watch?v=38PxLD5kVFI

Аз отдавна не съм писала и сега гледам че сте добавяли в списъка коя къде ще ражда, та моля да добавите и при мен че смятам в Св. София, бившата Тина Киркова, естествено, водно раждане. Мерси.

# 78
  • София
  • Мнения: 493
Усмивче ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!!!!!!   Желая ти всичко най-хубаво и едно малко,сладко усмивче юли месец!
  
И аз се чудя какъв комплект за рязане на ноктите да взема,като знам какви са ръчичките,направо незнам как ще режа тия ноктенца  #Crazy
И аз стискам палци за Санитамчето.
Момичета,вчера разглеждах темите отначалото и мн сладко ми стана,как постепенно сме се присъединявали една по една..Видях и миролина ,която е с близнаци и термина и уж е бил 30.07,а гледам,че вече е родила!! Да са и живи и здрави.  Peace   И още други мами,които нещо не пишат..дано да са добре.Като Ети например   Thinking
И така..дано всички тук родим безпроблемно и после да продължим в "Родени 2009" и да предадем щафетата на следващите юлки  Laughing  ,има време за тях де..  Laughing

# 79
  • Мнения: 9 092
Тани - май зависи от болницата как точно ще се процедира...говори с лекаря ти.
Скарабейче - не знам за коя говориш на Чиполино...да не си се объркала, аз писах че на Чико сме взели Thinking Иначе тази дето си показала не е същата, която гледах. Имай предвид, че само стойката струва безбожно много пари, а ще я ползвате съвсем кратко време. Също така, анатомичните ванички като цяло не могат да се ползват дълго, стават тясни и малки. както си решиш Hug
Диди - добре, че ти се е разминало, знам какво е да си закотвен в друг град и да изпитваш ужас от факта, че може да ти се случи нещо там и да няма кой да те погледне както трябва ooooh!
Цветен прашец - гушки за теб Hug Има ли новини от лудата? дано се е кротнала малко...
Зори - аз взех и ножичка, и нокторезачка, казват обаче че с ножичка е по-удобнои безопасно Thinking

Честити празник на всички, малки и големи  bouquet
Усмивче - бъди жива и здрава  bouquet

Petya Nikova - не мога да ти пратя телефона ми на лични, тъй като ти е пълна кутията Wink Надявам се да четеш тук...

# 80
  • Мнения: 36
Замислих се преди малко-имаме ли статистика колко от нас за сега са за цезарово и колко за естествено/нормално раждане?

# 81
  • Мнения: 32
Usmivka , честит рожден ден, много щастие и любов, здраво бебе, с което да празнувате двоен празник догодина party023  Gift
Честит празник на всички деца, на порасналите, на тези които се крият в нас и разбира се на мамите с дечица, догодина с по- голям отбор да празнуваме всички.  costumed034    party006
Скарабей, много е смешно това, така се раздрусах от смях.
Миласара, мисля, че ще го намеря, ако не пак ще те тормозя за обяснения  Simple Smile
А4, не трябваше да ни казваш, да видим дали нямаше и сами да познаем, имайки предвид, че поста ти най- накрая не е писан в 5 или 6 часа Laughing. Честита ти почивка, малко е странно наистина в началото, но после поне на мен ми е голям кеф.

За срещата и аз съм за навън, така че или Дон Домат на 6- ти септември или този на цар Асен. Все ще се оправо времето, по- добре да сме на въздух, а този на Раковски няма навън.

# 82
  • Мнения: 2
Честит празник на всички дечица !
Усмивчице,

Един страничен въпрос: Къде може да се намерят готини детски стикери за стена ?

Лек и усмихнат ден

# 83
  • София
  • Мнения: 451
Добро утро   bouquet

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МАЛКИ, ГОЛЕМИ И ОЩЕ ПО-ГОЛЕМИ ДЕЧИЦА! ДА СТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ, ДЕЧИЦАТА ВИ МНОООГО ДА ВИ РАДВАТ, А ВИЕ ДА ЗАПАЗИТЕ ПОНЕ МЪНИЧКО ОТ ДЕТЕТО В СЕБЕ СИ!
УСМИВЧЕ, НА ТЕБ ЧЕСТИТ ДВОЕН ПРАЗНИК!


На Касиди и Санитам мнооого стиснати палчета Praynig

Аз липсвах тез дни, че свеки беше на гости за малко. Лелеее тез бъдещи баби и дядовци нямат удържане...ако може всеки да купи колкото се може повече...щяха да ме побъркат...Знам, някои ще кажат "е какво се оплакваш", ама да ви кажа и туй не е лесно. Само се сърдят и хич не им пука ти как се чувстваш на моменти...беше пълна лудница. В крайна сметка Малчо се сдоби с легълце, матрак, спален комплект, количка...абе повечето големи неща накупихме. Айде спирам с оплакването  Laughing

На всички весело изкарване на празника  Hug Hug Hug

# 84
  • София
  • Мнения: 121
Честит празник на всички дечица! Да са живи и здрави!1  bigdance2
Честит рожден ден Усмивка, за теб най-хубавият подарък скоро ще се появи   bouquet

Скарабей, Нелир, Берушка - страхотни неща сте взели. Скарабей, от де тази бебешка РUMA  Party Много са сладички Heart Eyes

Днес отворих с очакване за новини от Санита, стискаме й палци още значи, браво , че е издържала до днес Praynig

Цветен прашец, оправяй настроението. Каквото и да те мъчи ще отмине.

Стеф, сигурно после няма да имаме толкова време да пишем, но аз много бих искала да продължим защото наистина си помагаме и си свикнахме  Hug

Аманита, и аз още не съм взела такъв комплект с нокторезачка, както и козметиката не съм купила. Някой от мамите ветерани да кажат кое е по-полезно. Има един комплект на бебекомфорт например с ножичка, аспиратор, спирнцовка за лекарства, термометър дигитален. Цената ми се върти около 30 лв или нещо подобно newsm78
А4, аз отдавна си мисля дапуснем анкета за това, сега и ти ме подсети. Може да опитам да пусна една анкетка  кой как ще ражда.
Яна, аз видях много сладки в ДЖЪМБО, имаше и на дисни.

# 85
  • Мнения: 232
Честит рожден ден, Усмивче!



Честит празник на всички деца!

Мама Диди - линията се казваше линеа негра.
Стрии и аз да чукна на дърво нямам - мажа се с Мустела. Кг са ми скочили на +10... а корема ми не е толкоз голям, но като знам как не мога да дишам явно е пораснал навътре  Laughing

# 86
  • София
  • Мнения: 3 581
Jaana, мога да ти отговоря за стикерите за стена, защото купих 2 вида
В М. Бриколаж има най-различни - намират се до тапетите, но аз от там взех едно пано за стена
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=383803&pid=12646454
а другото са стикери - тях ги взех от Хиполенд
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=383803&pid=12622943
аз си харесах с Мечо Пух, но имаше най-различни

PS Честит рожден ден на рожденничката  bdbaloni newsm51

# 87
  • Мнения: 65
Добро утро!

Честит празник на всички дечица, малки и пораснали!

Честит рожден ден на Усмивчица  bdbaloni, да си жива и здрава и за подарък другия месец най-сладкото бебче!

За ноктенцата съм решила да взема и ножичка и нокторезачка, и ще пробвам кое е по-удобно за тия малки пръстчета.
За ваничката ми казаха, че е по-добре да е обикновена, а ако искам да си взема отделно анатомична стойка, която като поотрасне бебо да я махна.

# 88
  • Мнения: 36
julsko bebe -застреля ме-много си наблюдателна Shocked
galeto123-просто ми е интересно накъде клонят нещата при нас;моят лекар в Токуда е твърдо за естественото раждане

# 89
  • Мнения: 32
Оф, все забравям да ви питам, бяхте обсъждали матраците, но не бях на такава вълна. От къде е най- добре да си вземме матрак, тези, които са купували къде са най- изгодните цени? Ние щяхме да вземем от Дибо- то, но се зачудихме дали да е на Магнифлекс за 120 или 128лв. или кокосов за 60 или 68 лв. беше. Мен, като че ли ми надделява за кокосовия.
А4, случайно ми направи впечатление, защото нощните птици сте си едни и същи Laughing

За протокола, аз ще раждам нормално!

Общи условия

Активация на акаунт