Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 31 май 2009, 13:18 ч.

Лющя се

• 572
  • 5
  •   1
Отговори
в Т-зоната кожата ми лъщи и имам черни точки, а иначе се лющи и дори да си сложа овлажняващ крем преди гримиране, фон дьо тена ми стои на люспи..абе разбрахте ме;[
какво да правя, просто не знам..накакви съвети? Hug

# 1
  • Варна
Един съвет- дерматолог!

# 2
  • София
Може да се получава от по-силни и изсушаващи козметични средства, на мен също понякога ми се получава така. Ексфолирай за да паднат мъртвите клетки  Peace Надявам се да съм помогнала

# 3
  • София
И аз съм в подобно положение.
Винаги съм била с по-мазни участъци в т-зоната.А напоследък има моменти,в които е много суха.
Забелязах,че се изсушава от пяната ми за миене на лицето,както и честото посещение в солариума.
Овлажнявай вечер кожата,като си лягаш.На сутринта не би трябвало да е пресушена..а наситена...

# 4
  • Острова на изкушението
Поради тази причина ползвам много рядко фон дъо тен. Сега ползвам дневен и нощен хидратиращ крем и нямам оплакване.

# 5
Заглавеито на темата ми действа много разхлабващо  Sick , а иначе имаш нужда от дерматолог или от смяна на тоника ти за лице. Овлажнявай си кожата със крем или бадемово масло вечер.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт