Music Idol 3 - тема 14

  • 46 699
  • 899
  •   1
Отговори
# 60
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Който и да спечели ми е все едно. Няма втора Невена, а и Ясен тази вечер доказа, че е по-добър айдъл от Тома Peace

# 61
  • Мнения: 106
Който и да спечели ми е все едно. Няма втора Невена, а и Ясен тази вечер доказа, че е по-добър айдъл от Тома Peace
е това си мислех и аз след раздаването на наградите на бг-радио вчера. награди спечелиха невена /за втори път/, нора, номинирана беше и преслава пейчева /група те/. е кой от тазгодишните ще ни грабне пред следващата година, за да печели някъде призове? единствено все още клоня към преслава, която обаче няма класата на нито един от наложилите се в предишните издания на формата

# 62
  • Мнения: 2 185
Правилно ли разбирам? Нора е отнесла награда, а баш "айдълът" Тома е с празни ръце? Смях в залата  Laughing ...

# 63
  • Мнения: 106
ми. той май нямаше и номинации. и като се има предвид и участието на ясен например в тазгодишния ма, смятай тома с какъв актив е. изключая негово изпълнение на наградите вчера

# 64
  • Мнения: 2 185
Предчувствам, че тазгодишният идол няма и до изпълнение на концерта за наградите да го докара  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 106
направо предчувствията ти са на верен път. както се казва в една стара българска поговрка "майка плаче, грамофон свири". отнесено към нашия ма - маги крещи, ние си запушваме ушите

# 66
  • Мнения: 1 951
А, Тома беше номирина в категорията БГ изпълнител. Спечели я Миро.

# 67
  • София
  • Мнения: 937
Като цяло концертът ми хареса  Hug- но и останаха най-добрите.

Трите девойки според мен пяха по-добре от Боян (за пръв път, но обяснението е, че е болен).

Най-много ми хареса Маги снощи, а Русина и Преслава бяха на едно ниво  Peace. "Мяученето" на Русина много ми харесва, а дай боже и други да могат да пеят толкова "фалшиво " като Преслава  Mr. Green.

# 68
  • Мнения: 1 318
Боян и да не беше болен, такива песни му бяха дали, че пак нямаше да звучи добре... Скука.
Харесаха ми и Русина, и Маги, и Преслава. Вече нямам фаворит - който и да спечели ми е все тая.

# 69
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Този концерт беше излишен. Можеше да бъде направен след края на "състезанието" с участието на всички айдъли и евентуално с някои от миналото издание и да го направят по цветен, по весел, защото Вили Казасян беше такава личност - светла, жизнена.

# 70
  • Мнения: 80
Момичета, може ли да ви помоля за малко помощ? Как се казваше песента на Бийтълс, която изпълниха Хилда Казасян и Ясен? На края на концерта

# 71
  • София
  • Мнения: 2 844
Момичета, може ли да ви помоля за малко помощ? Как се казваше песента на Бийтълс, която изпълниха Хилда Казасян и Ясен? На края на концерта

When I'm Sixty Four

# 72
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Аз пък за първи път много харесах Маги, Русина също много ми хареса.
Преслава подскача малко не на място, много инфалтилно поведение (лично мнение Peace) и много провлачено пееше "Мишел, ма бел"- звучеше ми малко дразнещо.
Боян с тези песни, маршови, детски такива.. не ме впечатли изобщо.

Какво казаха за тази вечер? Концерт на отпадналите ли ще има? Ох, искам да слушам и гледам пак Димитър. Heart Eyes Embarassed

# 73
  • София
  • Мнения: 15 219
Ако е вярно, че участниците не избират сами песните, които пеят, а им ги "дават", то песните, които бяха спуснати на Боян бяха доста ..... семплички, ако мога така да се изразя. Нищо сложно, нищо, с което да покаже какво може. Песните на момичетата бяха по-интересни и по-трудни за изпълнение и дори само заради това блеснаха на негов фон.
Маги ми хареса.
Преслава доста лигавеше гласните на "Мишел". Стана ми смешно как и тя награби Иван да танцува с него, след като и Русина вече го беше направила. Да се беше метнала на Андрей, поне. Така ми изглеждаше като копиране. А и след това как мяташе танцувално ръчички. Доста забавно.
Русина има интересен, но слаб глас. За пореден път го показа.

# 74
  • Мнения: 106
днес е концерт-бенефис каквото и да значи това, а утре /сряда/ 4-мата финалисти ще пеят дуети с отпадналите. ще се радвам да видя и соня, и дарко, и ели

Общи условия

Активация на акаунт