СЕПТЕМВРИ - 09'24

  • 11 226
  • 305
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 260
Електра честит празник! Жива и здрава и чудесно сладко бебе септември
Киара за палатки вижте в Бриколаж! Ние имаме и много обикаляхме по гори и язовири. Даже си купихме от ония надуваеми дюшеци за палатките, ама аз замременях и смятаме тази година да не се разхождаме с корема. Догодина с бебетата .....и втора палатка hahaha Според мен си много смела да отидеш на палатка в осмия месец. Може би защото аз не спя добре и от там правя асоциации, но ти си знаеш най-добре. Иначе -супер е сред природата Peace

Сега да се похваля. Излезнаха ми резултатите от ухапването на кърлежа - Отрицателни1!! newsm68

# 301
  • Мнения: 53
Момичета, май трябва да се пусне нова тема вече, но мен хич ме няма в пускането на теми, ще чакаме някоя по-оправна мама да  я пусне. Аз само мога да дам идея за заглавие, дано ви хареса:
"Лятно слънчице напече, СЕПТЕМВРИйското човече ритка неуморно вече."

# 302
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Относно заглавията на темите ни: нека си останат както са досега- стегнати и стилни! Така и лесно се ориентирам из множеството подобни теми!  Hug

Честит празник на electra!!!
Много усмивки и хубаво настроение!!!  nbirthday

# 303
  • Мнения: 183
bubara, много се радвам за добрите новини!  Hug Благодаря и за информацията за палатките, още днес ще кажа на мъжът ми да провери там. Иначе ние ако отидем в началото на юли, ще съм още в седмия месец, така че мисля че няма проблем, а и няма да ходим много далеч. Пък и със спането засега съм добре, спя като пън и все още не чувствам някакво неудобство, затова съм се навила. Но има време дотогава, ако не се чувствам комфортно, ще го отложим.  Grinning

vesita007, много ми харесва заглавието. За съжаление и аз не мога да пускам теми, нещо много сложно ми се струва.  Embarassed Предполагам, че Атракция вече готви новата тема, тъй като тя е на линия. Добре че си имаме разбиращи мами, които да пускат темичките.

# 304
  • Мнения: 19
Сега ще я пусна аз  Hug

Айде заповядайте на новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=403265.0

# 305
  • Мнения: 14
 happy bd bdbaloniELECTRA,много любов,здраве и късмет ти желая!!!
Vesita,чудесно заглавие!!!И мен ме няма много по тази част с пускането на нова тема.

Общи условия

Активация на акаунт