Диета - "Японско чудо" - 19 част

  • 78 908
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 321
ninkata80
кльомба
Желая Ви успех с диетата и да споделяте резултати  goodscale

# 16
  • Мнения: 802
Хоп и аз в новата тема, днес ми е 14-ти ден, като вчера лунувах, продължавам още една седмица. Аз имам малко свалени кг., заради това, че трудно свалям а и имам малко за сваляне.
Хубав ден и много минусчета. Hug

# 17
  • Мнения: 52
Eха, колко много нови японки. Много се радвам, че заедно ще си гладуваме Grinning
Аз за двадена съм минус 2 кг. Надявам се да не са течности или друго, защото преди да почна чудото бях на друга диета.
Успех!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 908
Baby Love,браво на теб,че даже и продължаваш след 14-я ден,значи може да се удължи периода,ще ми се и аз да продължа но да стигна първо до 14-я ден. Simple Smile
Аз имам да свалям към 15 кг.натрупах ги тази година,тъй като приемах много хормони-хапчета,инжекции за стимулация(правих инвитро) и това си е хормонален удар направо и от тогава корема ми неможе и неможе да спадне,а и по-другите части съм сложила по-малко тлъстинки та сега преди втория опит реших малко да се взема в ръце,че иначе незнам на какво ще заприличам.
А иначе не пия кафе и сега ми е малко странно,но това да ми е проблема.
Момичета да ви питам вие спортувате ли по време на диетата,аз съм по цял ден на компютъра,мисля да правя някакви упражнения вкъщи.

Успех момичета! Hug

# 19
  • Мнения: 802
ninkata80, Hug.
Аз тренирам през ден, гледам също да правя и по-дълги разходки с кучето, задължително прави нещо, дали ще тичаш, дали ще се разхождаш, дали упражнения, без значение така ще имаш по-добър резултат пък и по-висок тонус. Аз също качих от лекарствата за задържане, даже на моменти си мисля, че заради тях трудно свалям кг. Сега пък с други хапове се тъпча, с АБ и какво ли не, ама няма как.
Успех, душичке! Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 2 908
Baby Love  Hug
Това с хапчетата е много гадна работа,то не са едно и две но какво да правим,нямаме избор. Sad
Ами ще правя тогава упражнения вкъщи  по един час  някъде и така,въпреки че малко ме помръзва но пък така само на стола и бюрото лоша работа.

# 21
  • Plovdiv
  • Мнения: 1
Как мислите дали ще сваля поне 5кг с тази диета,защото вече съм свалила с подобия на диети 18кг,но искам още

# 22
  • Мнения: 802
KarolinaBG1987, би трябвало да свалиш, но ако нон-стоп правиш диети в един момент ще спреш да сваляш, организма свиква с малко храна и отделно си я трупа, като резерва под формата на мазнина. Ако скоро си правила друга диета изчакай известно време и тогава я почни. А ти занимаваш ли се със спорт? Ако не, започни, можеш и добавки да си вземеш, л-карнитин, фет бърнър. Успех!

# 23
  • Plovdiv
  • Мнения: 1
Не спортувам,но имам намерение да започна,но от диетите губя сили.

# 24
  • Мнения: 3 461
Добре дошли на новите япончета  bouquet и Stephy, благодарско за темата. Hug

Успех на съкровище на житното поприще. Simple Smile Babylove, и на теб през новата седмица!

Искам да ви кажа, че аз със спорт нищо не свалям. От 2-3 месеца спортувам активно както никога през живота си, 5 пъти седмично с личен треньор, на когото е ясно, че не искам да ставам културист а да помогна на отслабването и да се стегна и тренировките са съобразени с това. Е, стягам се, изглеждам по-прибрана, укрепвам физически, но не съм свалила и грам от тях. При мен става само с ограничаване на храненето, свалям винаги, когато ям малко и само, когато съм гладна, противно на всички теории за честото хранене, което ускорява метаболизма. Пробвах и тях, резултатът беше, че хапна ли малко, след това не мога да се спра...за това реших да се вслушвам в тялото си, а не да му налагам постулати, може би съм изключение, не знам. Tired

# 25
  • Мнения: 52
Добре дошли на новите япончета  bouquet и Stephy, благодарско за темата. Hug

Успех на съкровище на житното поприще. Simple Smile Babylove, и на теб през новата седмица!

Искам да ви кажа, че аз със спорт нищо не свалям. От 2-3 месеца спортувам активно както никога през живота си, 5 пъти седмично с личен треньор, на когото е ясно, че не искам да ставам културист а да помогна на отслабването и да се стегна и тренировките са съобразени с това. Е, стягам се, изглеждам по-прибрана, укрепвам физически, но не съм свалила и грам от тях. При мен става само с ограничаване на храненето, свалям винаги, когато ям малко и само, когато съм гладна, противно на всички теории за честото хранене, което ускорява метаболизма. Пробвах и тях, резултатът беше, че хапна ли малко, след това не мога да се спра...за това реших да се вслушвам в тялото си, а не да му налагам постулати, може би съм изключение, не знам. Tired
И аз съм така. Със спорт не свалям, но сега като отслабнем Rolling Eyes ще трябва поне със спорт в домашни условия да поддържаме фигурата. Свикнала съм да съм на диета или поне да се ограничавам.

# 26
  • Мнения: 802
Noia,аз също не свалям кой знае колко от упражнения, но се чувствам добре, имам сили и се стягам, нали като отслабваме не искаме да "увисваме". Даже днес мислех да почивам, но пак си направих тренировка, след това 20 мин. пилатес.
А иначе и аз се вслушвам в тялото си, за сега не ме подвежда. Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 321
Аз имам 1 въпросче относно водата.Четох в интернет много форуми и сайтове за японското чудо и навсякъде пише че трябва да се пие Неповече от 1-1,5 л. вода на ден.Проблем ли ще е ако пия повече ????  Thinking Thinking

# 28
  • Мнения: 564
Аз имам 1 въпросче относно водата.Четох в интернет много форуми и сайтове за японското чудо и навсякъде пише че трябва да се пие Неповече от 1-1,5 л. вода на ден.Проблем ли ще е ако пия повече ????  Thinking Thinking

А сега де!  newsm78 Не си спомням точно какво съм чела, но ми е останало в главата, че трябва поне 1,5 л да се пие... А аз пия страшно много вода! Има ли някакво смислено обяснение да са дали защо не може повече?   Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 321
Смислено обяснение няма.Аз си мисля,че колкото повече вода пием толкова по-добре,  newsm78 затова така и ще направя....

Общи условия

Активация на акаунт