Диета - "Японско чудо" - 19 част

  • 78 890
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 424
Здравейте японки  Hug от утре и аз съм в редиците. Правила съм диетата и преди ,никога не успявам да съм 100 % стрикна ( овкусявам си салатите, соля си яйцата , хапвам по 1 пакетчи солети вместо сухар   Embarassed  ) и въпреки това последният път когато я правих за 6 дни свалих 3 кг  Peace Ще се постарая да намаля "прегрешенията " , за още по-добър резултат   bouquet

# 61
  • София
  • Мнения: 321
Държите ли се Японки.На мен днес ми е 3-ти ден и засега съм много добре.Не чувствам глад,пия си водичка и държа фронта.Преди малко обядвах със доматки и краставици,а за десерт мандаринка и ябълка.Много съм мотивирана особенно като виждам какви са резултатите след 2 дена.  nuts Стискам ви палци.  lovekiss

# 62
  • Мнения: 564
И при мен всичко е на 6!!! Сутринта един фреш грейпфрут, мнооооого вода, чайчета, на обед бях на комб. гимнастика (днес беше много яка тренировката  Crazy ) и преди малко си изядох с кеф яйцата!  Peace

# 63
  • Мнения: 22
Позволено ли е да ядем плодове?. Crazy

# 64
  • София
  • Мнения: 321
sunshinebg на 3-ти ден на обяд имаш зеленчуци И плодове...

# 65
  • Мнения: 22
Съгрешиххххх  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ядох мини вафлички фемили и сладолед,много отпаднала бях. Sad

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 21:49 от sunshinebg

# 66
  • София
  • Мнения: 321
Офф и аз уж бях много добре,а сега се прививам от глад.  smile3515 А като знам че за вечеря имам яйца  Sick Sick Sick не мога да ги понасям.Направо вече почвам да си мисля как може да спря диетата да си хапвам по малко и всичко ще е наред.  smile3506 Да ама не

# 67
  • Мнения: 22
На мен ми е адски отпаднало и  без сили а ми е 4 ден,не съжелявам за прегрешението,сега ще имам сили за таебото таман.И се чудя дали другата седмица не си продлжа на  нормално хранене,защото  newsm22.Пък и като ги гледам на училище как тъпчат,а аз с някакво кафее  Sad

# 68
  • Мнения: 52
sunshinebg, голям си сладур.Съгрешила или не давай нататък, а в училище нека се тъпчат, после ще им кажеш диетата, като трябва да свалят резултата. Rolling Eyes
Аз съм минус 3 кг за 6 дни.
Малко ми писна еднообразието на храната, но пък и друго не ми се яде, т.е нямам желание да ям.

# 69
  • Мнения: 1 437
ям си яйцата с удоволствие   Flutter

# 70
  • Мнения: 564
   Току-що и аз си ги хапнах... Ама как ми се усладиха само... ями-ями  yes
Сутринта сухара го пропуснах .... Иначе доволно количество вода (дотук повече от 1,5л ), кафе, зелен чай.
Засега това от мен!   bouquet
 Hug
Лек  ден и успешна борба с  изкушенията!  Wink

# 71
  • София
  • Мнения: 1 324
Кудкудяк, кудкудяк!!! Утре сигурно ще снеса собствени яйца. Диетата си я измених по мой вкус. Ще я кръстя "рибеното чудо" и ще я публикувам във форума. Ям единствено риба вместо месо и шунка, иначе всичко останало го спазвам. Довечера ще се напъна да ям пиле ама да видим.
Успех!
Аз пак на мойто си - може ли анкетата от предната тема да дойде тук?

# 72
  • Мнения: 564
кльомба , добре си го измислила с рибата! И аз тази вечер ще заменя мръвката с рибка Simple Smile На тебе кой ден ти е вече?Как са резултатите до тук? А що се отнася до анкетката, няма как да се пренесе с резултатите... би могло евентулно нова да се направи, ама трябва всеки да попълва наново...

# 73
  • София
  • Мнения: 1 324
Четвърти! Всъщност трябваше да ми е пети, но на първия пих бира. Вчера на обяд упуках 1/2 кило череши. Навсякъде, където има месо го заменям с две печени малки херинги. Резултати не знам, нямам кантар ама май се свивам. Няма да спра, докато не ми паднат гащите.

# 74
  • Мнения: 564
... Няма да спра, докато не ми паднат гащите.
Ха-ха  Joy Само така, мацка! И аз яко съм се нахъсала! Само да споделя какво ми каза днес трньорката - всяка диета трябва да се сменя на 2 седмици  Peace

Общи условия

Активация на акаунт