Заслужава ли този човек повече да ми бъде приятел?

  • 4 915
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Така и аз не съм се смяла от много отдавна, със сълзи съм се смяла.
Че метнах темата и на милУто и на синковеца да се похилят и те. Joy
Страхотни сте със страхотно чувство за хумор, благодаря вииии Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 2 840
Мисля, че темата достигна етапа, в който всеки трябва да разкаже история на висотата на авторовата.

# 77
  • Мнения: 2 631
На една бивша съученичка кака й преди години се прибрала много пияна от купон  Drunk
И както си спяла през нощта, изведнъж и се приходило по малка нужда.... Става тя и.....
Моята съученичка разказва: Спя си аз и по едно време чувам нещо "Шууууурррррр......"..... Святкам лампата и гледам сестра ми пикае на средата на детската... Не могла да я събуди, но вече и нямало смисъл  Mr. Green
А на следващата сутрин, кака й, нищо не помни и съответно вижда голямо мокро петно на килима, довлачва кучето до петното и започва да му се кара зверски......  Joy
Голям смях  hahaha

# 78
  • Мнения: 593
Тема: Заслужава ли този човек повече да ми бъде приятел?

Отговор: Ако и твоя сфинктер е толкова широк, колкото неговия, значи тъкмо сте си лика прилика.  Joy

# 79
  • София
  • Мнения: 1 735
Инка, не съм длъжен да ти давам обяснение, но ще ти кажа, че имам собствен четиристаен апартамент в Надежда, но жена ми е свикнала да живее в центъра.
И ще ти кажа още нещо -  тя е жена която предпочита да имам движимо имущество в гащите, а не да съм некъв сдухан от работа чичкинс, но с неджимости там и другаде.
Не ме интересуват движимостите и недвижимостите ти.Хубаво разсмя всички и историйката е добра,но е доста грозничко да живееш в нечий дом и да обсъждаш сексуалния му живот.Едва ли и на женати би и било приятно да коментираш така майка й,колкото и да се радва на имуществото ти в гащите.
Ако историята беше се развила в Надежда щеше да е по на мястото си. Peace

# 80
  • между град и село
  • Мнения: 212
 Имах тежък ден и определено ме развесели CrazyАко е истина няма какво толкова да се сърдиш на човека, еми човещинка.

# 81
  • Мнения: 46 493
... Спя си аз и по едно време чувам нещо "Шууууурррррр......"...

И аз веднъж го чух  Joy имах гости, а се наложи и баща ми да дойде по работа в София, вечерта всички си лягат и по едно време чувам нещо странно Rolling Eyes ставам и гледам единия от гостите пикае в кухнята, която е врата до врата с тоалетната, ама вратите еднакви  Mr. Green беше свършил вече работата, но пое към стаята, в която спи баща ми Shocked викам къде??? "Да угася лампата", каква лампа бе, лягай, набутах го в стаята обратно и докато грабна парцала, той минал зад мен и пак тръгнал да "гаси лампата"  ooooh! после чистих 1 час, количеството беше завидно ...

Един друг го хванах обаче преди да направи поразии, беше се натикал във вградения гардероб в коридора, как се чисти там, не знам  Laughing

# 82
  • Мнения: 4
темата си заслужава ,
 Joy Joy Joy

# 83
  • Мнения: 843
    Иии  че строго съдите..  Laughing  Историята познава и по- тежки случаи .
    Ами я си представете, че  това беше приятел на тъста  и беще оповръщал новия лаптоп на зетя?  Едва ли зетя щеше  да мрънка толкова..     
    А пък горкият тъст щеше да  прекара лятото на вилата, а на бас...
    ей, строги хора, ей...

# 84
  • Мнения: 1 520
И е нормално да ти се цупят на теб, защото ти си го завел там, нали? А това, че жена ти кодкудяка, ме навежда на мисълта, че ти го оправдаваш него, а домашните са виновни, че се цупят. Ами ще се цупят, я. Аз на твое място бих се извинила и щеше да ме е срам да ги погледна в очите, камо ли да се правя на ощипана девица, що се цупели и кодкудякали.
Аз съм го завел, ама аз ли съм му наливал в устата? Аз кво съм виновен, че той се е отцепил като банатска гъска, а? Не че го оправдавам, ама кво толко в крайна сметка? Напил се, осрал пейзажа, после си изчисти човека, че и една кутия бонбони им остави за извинение и то от най-скъпите - големите кутии " Merci". Нямаше как да им се извини очи в очи, защото те се изнесоха рано рано.

Ти може да не си му наливал в устата, но със сигурност не той, а ти като домакин си сложил пиенето на масата, нали?
И след като виждаш, че приятеля ти прекалява и се олива, редно е било да вземеш деликатно бутилката и да я сложиш далеч, какво те е спирало всъщност?!
Но вместо това ти си му позволил да стигне дъното на бутилката /или бутилките, вие си знаете/, и как ще се извини очи в очи като едва ли е имал очи...

# 85
  • Мнения: 1 749
Крем-карамел,в първия пост на темата ясно си пише,че двамата са отишли на заведение.

# 86
  • Мнения: 1 195
 Joy Joy Joy Joy Joy Попиках се от смях  Joy Joy Joy

# 87
  • Мнения: 453
Щом си е изчистил после, става за приятел! Simple Smile
И бъди спокоен, той самия не би се върнал в тази къща повече (най- малкото ще му се пригади от спомена Wink)!

# 88
  • Мнения: 1 520
Крем-карамел, в първия пост на темата ясно си пише, че двамата са отишли на заведение.

Как да прочета всичко внимателно, като още се превивам от смях Joy

Може и да заслужава да му бъде приятел, все пак с какъвто се събереш, такъв ставаш. А в най-лошия случай и за резил можеш да станеш - никога не е късно за това.
Изключено е да застане очи в очи с тъщата и тъста, а още по-малко да им се извини, а с факта че са заминали рано рано другаде, е по-приемлива ситуацията Wink

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Старите вицове винаги са добре дошли.
На трезво и на определените места.
Понеже знам, че авторът се засяга на тема музика, няма да именувам стила на темата.

Общи условия

Активация на акаунт