Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, преживели загуба
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

prejivqrh mn tejka zaguba predi 2 godini.Imah da6terq koqto be6e rodena na 18.12.1991.Kazvashe se Mariq.Rasteshe mnogo hubava na rast na viso4ina be6e stanala prekrasna madama.Mnogo i se radvahme tq be6e na6iq angel pazitel pazihme q kato o4ite si mislehme si 4e 6te e vinagi s nas nali q bqh krastila na bojiqta maikaa Mariq.I kakov kato q krastihmne taka rastq krasiva no v kraina smetka q izgubih..Po4ina pri katastrofa..Prieha q v bolniacata na 13.03.2007 v 21:00 4asa i po4ina sutrinata v 6:00 bqh do neq prez cqloto vreme izdahna pred o4ite mi  rodi se v racete mi i q izpratih v racete si be6e neveroqten shok pla4a vsqka ve4er ne moga da jiveq pove4e taka zaguabtaa e boleznena i neponosima iskam da se varne moqta da6teri4ka mariq. CryCry   Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad  bouquet ob4iam q tq 6te e vinagi v moeto sarce iskam da se varne i da si q preganra .... CryCryCry Pomognete mi hora molq vi  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad baby_neutral
Цитирай

Добрич

Константина, приеми моята прегръдка на майка, която също е изгубила пораснало вече дете. Мила майчице, нашите сърца са разкъсани от болка и мъка, но нашите ангелчета са волни души и не страдат- те просто ни чакат там във вечността. Някога, някъде ние ще бъдем пак заедно, завинаги. А тук трябва да се научим да живеем с болката и да понасяме товара на непосилната болка. Трябва да бъдем силни, заради близките ни. не знам дали имаш други деца, но знай, че тук във форума всяка една майка плаче с теб и подава по едно изстрадало рамо за да се опреш и продължиш напред.
 Rose Rose за твоята Мария
Rose Rose за моя Ангел
Те винаги ще бъдат млади и красиви!!!
Цитирай

Варна

Константина, струва ми се, че ти самата си тийнейджър и си решила да се забавляваш в този подфорум.
Цитирай

на морето

Константина, съжалявам много за загубата ти. Мого само да  ти дам една силна виртуална  Hug ,другото трябва сама да постигнеш .Знам колко е трудно ,но трябва да се борим и да оцелеем из между всички болки и тревоги.

-за твоята дъщеря !
Цитирай

Варна

Константина, съжалявам много за загубата ти.  Rose Rose
Цитирай

DE

Константина, струва ми се, че ти самата си тийнейджър и си решила да се забавляваш в този подфорум.
И аз си помислих същото за съжаление. От една страна се моля това наистина да е някоя тийн прищявка за забавление, а от друга страна ми се иска да не съществуват такива лекомислени човешки същества, пък било то и деца. Мисля, че това е най-неудачното място за забава...
Цитирай

Shocked как стигна до това заключение?
Аз се насълзих цялата.....
Цитирай

софия

Незнам защо,но и аз си го помислих.
Цитирай

Варна

Жените набор 1969 не пишат на шльокавица, не съкращават по този начин - mn вместо много, освен това последните й публикации са весели и безкрайно безмислени - кое име от 10 различни имена ви харесва най-много? Възрастен човек, потопен в мъката си, при това не очакващ дете не би пускал такива теми.

Доста често из форума се появяват тийнейджърки, които я си измислят семейство със 7 деца, я нещо друго, но обикновено бързо ги разконспирират. Това момиче не ми звучи като възрастен човек.
Цитирай

Стара Загора

Вече съм съвсем остаряла щом темата е отключена още. Снощи като че ли я заключих Thinking
Хм...ще поправя грешката си.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.