В офиса???

  • 4 172
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Здравейте , искам да ви питам на работното си място , в офиса , на бюрото ви имате ли снимка/и  на  децето / цата си ? И офиса  нормално място ли е за снимки от такъв характер ? По- късно ще кажа защо ме вълнува да не би това да повлияе на отговорите ви!
Благодаря предварително на всички!

# 1
  • Мнения: 2 587
Не,няма и не мисля че бих си сложила.Дори и вкъщи имам само една снимка на плота в кухнята по изключение с тати(заради него я и сложих)

# 2
  • Мнения: 4 841
Нямам. Както и у дома не държа снимка на шефа. Имам една рисунка с посвещение, но е на такова място, че само аз си я виждам.
Правя много ясно разграничение между личния и служебния живот, дори и личните си телефонни разговори провеждам извън стаята.

# 3
  • Мнения: 3 929
Нямам снимки на близките ми хора. Доколкото съм чела, хубаво е да има според фън шуй. Мениджърът на нашия отдел има такава на жена си и дъщеря си.

# 4
  • Мнения: 1 008
Нямам на бюрото си никакви снимки.
Много зависи от офиса и от човекът.
Аз нямам нищо против някой да си сложи
снимка на детенцето, но самата аз не
бих го направила.

# 5
  • Мнения: 54
Благодаря ви за мненията   bouquet
Аз си сложих снимка на децата в офиса и получих забележка но не от началника ми ! Той никога нищо не е казал , предвид това че и на монитора имам снимка на децата , и той винага и се е радвал / снимката е закачлива / ! И само да допълня , че тя е сложена така , че само аз си я виждам ! И невиждам защо да пречи на някого ! Явно аз не мога да хвана тънката нишка !

# 6
  • Мнения: 11 908
Имам снимка на която сме аз и мъжът ми, но тя е по-скоро заради красивата природа и спомените от това място.
Имам и снимка на сина ми.
При нас всички имат снимки на бюрата си, не виждам на кого с какво пречи

# 7
  • Мнения: 463
Забележка или препоръка от някого, че не е хубаво да се слагат снимки? Щом си я виждаш ти какво толкова, дори  и други да я виждат нали не си сложила снимка на чуждо бюро.Хората са различни, няма угодия, имах колежка, която се дразнеше, че дамската ми чанта стои отворена.Проблема си е техен Peace

# 8
  • Мнения: 54
Точните думи бяха : "не и е мястото тук" Shocked

# 9
  • Мнения: 2 011
не, нямам снимка  в рамка на бюрото си. Гледам и колежката до мен и тя няма. Но на компютъра за фон стои снимка на детето ми!

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Само на десктопа имам снимка на дъщеря ми.

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Имам снимка на дъщеря ми. На никого не пречи, не бих позволила някой да ми казва как да организирам работното си място.

# 12
  • Мнения: 764
Нямам никакви снимки по бюрото си. Единствено на десктопа на компютъра съм си сложила една на сина ми,  но правя така, че да си я виждам само аз.

# 13
  • Мнения: 1 181
имам снимка на детето. Даже колегите като влязат и все ми викат - айде, актуализирай я тая снимка де, да го видим колко е пораснал  Simple Smile Аз пък точно наобратно, приемам снимка на бюрото, но някак си не ми се връзва лична снимка на десктопа на служебния компютър. Всеки според разбирането си. И според офиса.  Peace

# 14
  • гр. софия
  • Мнения: 190
имам снимки и на двете деца  Peace

Общи условия

Активация на акаунт