Пишкането на децата по улици и т.н.

  • 2 627
  • 49
  •   1
Отговори
# 15

Тук изпишквам само, ако сме в парка, търсим повече храсталаци и така...
Ако съм в града, търся заведение с тоалетна.

Имаше един период, в който синът ми се страхуваше да влиза в тоалетни, различни от тази в къщи.Тогава си носехме с нас пластмасово шише, изрязано по специален начин и го изпишквахме в него.

Тук не съм виждала някой да изпишква деца на улицата или в близост до къщите, дори и в парковете е рядкост...

# 16
  • Мнения: 6 390
В 4ехия пък вси4ко живо пикае кой каде свари  Shocked Отна4ало бях в голям шок  #Crazy такова пикане и в Бг не съм виждала даже...
Ама ве4е май свикнах, не ми прави впе4атление като минавам покрай пикаещ младеж  Wink

# 17
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Като беше малък баткото, ходехме в един парк без тоалетни. Все се криехме по храсталаците да пишкаме и не съм виждала други пикаещи. Мисля и нас не ни забелязаха Wink После сложиха там химическа тоалетна, явно не сме били единствените  Laughing

# 18
В 4ехия пък вси4ко живо пикае кой каде свари  Shocked
Ами с тая бира дето я правите  Wink Laughing

# 19
  • Мнения: 6 390
В 4ехия пък вси4ко живо пикае кой каде свари  Shocked
Ами с тая бира дето я правите Wink Laughing
cheers beer cheers beer cheers beer cheers beer
Бориме се с дой4овците всяка година за 4елното място за средно статисти4ески литри изпита бира на глава от населението  Party / в това 4исло влизат и кърма4еатата релно погледнато  smile3504  нали и те са глава от населението  smile3532 ама не ни е лесно  smile3521 smile3503

# 20
  • Мнения: 1 630
и тука е пълно с големи мъже дето си пишкат където им дойде. ДЕца съм виждала по парковете да ги изпишкват.
иначе по улиците не .... ама те и много много не ходят по улиците с децата, тъй че няма как да ги видиш да ги изпишкват.  от вкъщи в колата и с колата до мястото за разходка или занимание.

# 21
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Виждала съм в парковете да ги изпишкват, само разни туркини,косоварки и други такива -рки
Има тоалетна в нашия парк ,но е платена и не им се дават парички
Англичанка досега  Naughty не съм засичала

# 22
  • Мнения: 1 761
аз до сега не съм видяла пикаещи в пшарка, нито деца нито възрастни, а живея до детската площадка.има много деца, по цял ден играят.виждала съм майки да ги водят до тоалетната, която се заплаща- 20 цента.
тук е забранено да си разхождаш кучето там,където децата играят.
не мога да го проумея това с пикаенето по улици и храсти- нито за деца нито за големи.мисля,че Лаура е намерила наи-разумния вариант да си изпишква детето на два часа.аз съм третирата по същия начин като малка- на два часа и намирам,че е полезно и за детето и за родителите и за околните.
в Бг веднъж видях една майка  на плажа как остави детето като и каза" ака ми се" да се изака и освен че го изми в морето нищо друго не направи.стори ми се ужасно грозно и невъзпитано,още повече,че на плажа имаше и тоалетна и бар с тоалетна.в крайна сметка таксата за да ползваш тоалетна не е непоносима.
съвсем разумно има глоби за това-ако всеки си пикае и ака където му е кеф може да се разпространи някоя болест,както и да се хване от пикаещия също....дори жовотните си заравят изпражненията.

# 23
  • Мнения: 486
При нас не е прието! Stop Няма да се учудя, ако има и глоба - нищо, че става дума за деца.
Случвало ми се е обаче да виждам китайски баби да изпишкват внучетата си в в един от ъглите на детската площадка (да ги питаш защо, като на 50 м има тоалетна!) Sick #Cussing out

# 24
Сега се сетих снощи докато си бъбрехме с половинката и той спомена, че по радиото засякал кратък коментар за Б-я. Радиоводещият говорел, че много хора са инвистирали в имоти в Б-я и дали това е наистина добра инвестиция, дали отговаря на стандарта на живот и т.н. Та току се включила някаква кака и рекла "Абе не знам дали отоговаря, но като излязохме извън Варна по пътищата и няма човек къде да се изпекае. Използват полетата и храстите за това Crazy"(не знам за къде е пътувала, но явно има имот извън големият град)

# 25
  • Мнения: 1 425
Аз не съм обръщала внимание дали тук си изпишкват децата по парковете. Георги съм го изпишквала в храстите, ако няма наблизо тоалетна и работата е спешна. Сега от време на време водя децата в един парк, в който има тоалетна, но е страшно мръсна и воняща. Предпочитам децата да се изчишкат в близката горичка зад някое храстче, отколкото да лепнат някоя болет от WC - то, пък ако ако някои иска да ме глобява.

# 26
  • Мнения: 4 212
Ами 4естно да ви кажа тези дето пикаят и повръщат тук по улиците са англи4аните  Laughing. Има разбира се и много испанци от нисшата прослойка, имайте  в предвид селяните, които идват на курорт и си мислят, 4е като на село можеш да си го извадиш и да припикаеш мрамора на блока. Да ама не, има камери и после портиера занася записа където трябва и после....глоби4кааа. Виждала съм  мъж и жена насред улицата между колите да оставят синът си, на около 10 години да пикае между паркиралите коли с лице към улицата  Shocked Гнус. Моя веги веднага запо4ва да мрънка.
Има и специални кофи и торби4ки и ръкавици за ку4етата поставени в целият град, ама пак се намира някой мързелив испанец да не си го прибере.  #2gunfire
Ако настъпя някоя 'мина' хвърлям обувки аз, мнооого ме е гнус  Sick

# 27
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Въх, Katia, как така - насред столицата швейцарска воняща тоалетна  Sick newsm78
Със съвсем други впечатления съм аз, ходихме на един пикник при мой познат в Нюшател, много добре поддържана беше тоалетната в парка. Дали пък не е било някакво изключение?

# 28
  • Мнения: 1 425
Ами май това е изключние, иначе навсякъде са много добре поддържани и чисти. А в Нюшател на езерото е супер. И аз имам познати там и редовно си правим пикници.

# 29
  • Германия
  • Мнения: 8 099
ами аз току що видях една майка да държи детето си момиченце да се изпишка в една от кривите улички, детето не беше по-голямо от 3-4 годишно. Това на 10на метра от централната търговска улица, където е пълно с кафета.

Общи условия

Активация на акаунт