какво трябва да направя като установя бременнст с тест

  • 2 427
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 128
изчакай до 6 г.с. преброи 7 седмици като започнеш деня в който е бил последния ти цикъл,и тогава отивай на лекар
Поддържам PeaceАз отдох за първи приглед в 6гс.,за да се види плодно сакче.Иначе преди това почти нищо не с вижда.

# 31
  • Мнения: 5
Много благодаря на всички, които са ми отговорили. Ще послушам съветите ви и ще изчакам още мъничко. Здравно осигурена съм и още не мога да си избера АГ. Ако има някои мами от Шумен може да ми препоръчате.

# 32
  • Мнения: 3 641
Мила, ще питам една приятелка от Шумен.Тя е много доволна от нейната лекарка да ми каже коя е Hug

# 33
  • Мнения: 5
Благодаря Jeny!

# 34
# 35
  • Мнения: 1 354
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН Hug ЛЕКА БРЕМЕННОСТ

# 36
  • Мнения: 96
Според мен е най-добре да се отиде на лекар поне 10 дни след закъснението, поне аз така направих и ми установиха бременността.Що се отнася до болките аз лично съм нямала такива, но пък моята бременност беше абсолютно безпроблемна до края на 8 месец.Като отидеш на лекар той най-добре ще ти каже и ще се успокоиш.
Честито на новите бременлийки и лека и спокойна бременност! preggo  bouquet

# 37
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Ами те моми4етата ве4е са ти отговорили какво да правиш.4естито и от мен  bouquet.Лека и безпроблемна бременност.По4но да пиеш фолиева киселина. Peace
подкрепям Peace

# 38
  • Мнения: 626
Честито и от мен . Аз отидох за първи път в 5г.с. , но имах проблем . Ина4е за да те зачислят на ЖК трябва да си в 12 г.с.

# 39
  • Мнения: 2 110
Честито и от мен . Аз отидох за първи път в 5г.с. , но имах проблем . Ина4е за да те зачислят на ЖК трябва да си в 12 г.с.
Peace


Лека бременност !  bouquet

# 40
  • Мнения: 6 713
Ами изчакай малко и отиавй на доктор както са писали и другите мами. Wink
Честито !  bouquet

# 41
  • Мнения: 1 558
Първо отиди при личния си лекар.Той ще ти даде направление за гинеколог Peace

# 42
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
                                                                       Честито!!!
Лека и безпроблемна бременност ти желая и на финала здраво и красиво бебче което много да ви радва  newsm10

# 43
  • София
  • Мнения: 368
Честито, лека бременност и прекрасно бебче ти желая. Другите момичета са ти казали вече какво трябва да направиш.

# 44
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТО за радостната новина!  Аз днес също видях ДВЕ чертички! Направих си общо 4 различни теста и всичките показаха едно и също! Още утре ще си пусна кръвен тест и ще се обадя да си запиша час при гинеколожката! Много се молих да покаже положително! Имам чувството че никога не съм била толкова щастлива!!!

Общи условия

Активация на акаунт