Ще си имам мини заек, имам въпроси...

  • 49 312
  • 199
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 427
Под суха храна имам предвид смес от жито,овес,ечемик и пшеница,царевица,слънчоглед и ядки от каквото има.Нашия обича орехи и фъстъци.Направих си сместа като ползвам само био продукти.Зърнените смески от свекъра и приятели ,а ядките мое производство.Сеното също ние чисто био продукт.Направихме го това лято откос от ливада.Мирише прекрасно.Пък и не е лошо човек да има прясно сенце ако се разболее и кашля в стаята където е повече време се слага да ври и изпарява.Така се облекчава дишането.А и в къщи ухае на природа.

# 196
  • Мнения: 5 977
Съмнява ме,че моя зайо си има бълхи  Confused Confused Confused
Кажете вашите имат ли и с какво ги къпете или пръскате?

# 197
  • Мнения: 25 447
Попитай ветеринаря си. Предполагам, че Тапилан ще свърши работа, но все пак - питай.
(Това се ползва за морските свинчета.)

# 198
  • Мнения: 2
Аз купих постелка,но нямаше каквато ми препоръчахте и не ми се обикаляше,но ми препоръчаха друга и взех такава-това е пресован талаш,но седи като малки гранулки и лично аз съм изключително доволна,не се мокри така скоростно и придобива много интересна форма като се понамокри,а и аз исках нещо безопасно,че моя заек си кусва от всичко,даже си хапна малко и от него в началото,като не знаеше какво е hahaha

# 199
  • Мнения: 1
Здравейте. От скоро си имаме нов член на нашето семейство,казва се Бъни ♥️ Но имам няколко въпроса, ако може някой да ми съдейства. Взех му всичко, което трябва за отглеждането му, но не желае да спи в трината?!? Изтрива я и спи на пластмасата. Мога ли да я заменя с нещо друго?

Общи условия

Активация на акаунт