Доц. Балев - за фетална морфология - Варна

  • 173 939
  • 456
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 186
Само да вметна, 4е беше извън страната, за по- дълаг период от време , така 4е по -добре преди да отидете да 4аката, звъннете за да разберете дали се е върнал и дали преглежда ве4е. Peace

# 451
  • Мнения: 335
Благодаря  Peace

# 452
  • Мнения: 259
Моята АГ ме изпрати за второ мнение при Балев. Вече имам правени 2 ФМ и тази при доцента ще е трета, а съм в 26 г.с. не е ли рано за третата или. Някой може ли да ме ориентира за цена?

# 453
  • Варна
  • Мнения: 669
Доколкото беше преди, цената за третата ФМ трябва да е същата като втората. Или преди беше - първа ФМ - 70лв., втора и трета - по 50 лв.

# 454
  • Варна
  • Мнения: 129
 Първия преглед е 70, всеки следващ 50лв. (аз ходих края на август само на 2рата ФМ и платих 70лв. Рано е, но ако нещо не те притеснява- по-добре отиди да си спокойна. Simple Smile

# 455
  • Мнения: 420
Аз искам да попитам понеже съм с обърната матка в коя г.с. е добре да отида на първа ФМ при Доц.Балев, разбрах, че 13 за него е рано, така, че моля споделете ...

# 456
  • Мнения: 2 603
И аз бях с обърната. Бях при него в 12 г.с. Не ми е казвал, че е рано, просто в тези седмици се следят едни маркери, на следващата фетална -около 20 г.с. доста повече.

Общи условия

Активация на акаунт