Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 2 юни 2009, 12:30 ч.
  • Преглеждания  389  Мнения  2  Онлайн  1
Отговори
  • На 8мия етаж
  • Мнения: 233
Здравейте,момичета, утре съм на лекар, но ми е притеснено и реших да попитам тук. На 23ти ми дойде с 20 дена закъснение, съответно и 20 дена ПМС. ПРи мен това е нормално, когато не пия Ясмин. Просто по рождение съм така- имам менструация всеки месец, но не е все по едно и също време. На 23ти започнах пак с Ясмина след 4 месеца прекъсване. Цикъла си свърши, но остана едно кафеникаво зацапване, което такмо изчезне и пак се появи - най- вече след секс. Гърдите ме болят. Мисля си, че явно е някакъв хормонален дисбаланс и организмът ми ще се нагоди, но пак се притеснявам. Малко много ми се насъбра около 23ти- 28ми май- закъснението, започването пак на Ясмин и приятелят ми се прибра от чужбина (който не бях виждала 4 месеца........сещайте се........хормоните сигурно са полудели...... Simple Smile ) Иначе нищо не ме боли освен гърдите. Някой имал ли е подобни проблеми. Една позната ми каза да прия витамин С на принципа "ако няма да ти помогне поне няма да ти навреди"- било кръвоспиращо. Благодаря предварително.

Реклама
# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 686
Аз нещо не разбрах какво питаш, затова първия път не отговорих, може затова и да няма отговори досега.
От какво точно се притесняваш ? От зацапването или от закъснението ? Зацапването продължава ли ? А има ли го в списъка с нежелани ефекти от противозачатъчните ?

# 2
  • На 8мия етаж
  • Мнения: 233
От закъснението не се притеснявам. Зацапване има в списъка със странични ефекти. Но пия Ясмин вече 4 години и за първи път ми се случва. Притеснява ме зацапването

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт