Хотел Дрийм Холидей с.Равда

  • 6 619
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 342
Не искам да влизам в излишни спорове защото не съм била никога в Равда а пък апартаментския комплекс въобще не съм го виждала и за конкретния случай не мога да спора но пак казвам че на брега на морето не означава във всеки един случай че хотела е на плажа.Между другото рагледах страниците на няколко агенции и офертите които предлагат за комплекса и в нито една не пишеше нищо зо плаж.На една от офертите пишеше че е на 100 метра от търговска улица и поща.Може би тези които са били в Равда могат да кажат повече.Иначе на мен ми се струва добре 60 лв. примерно за студио във висок сезон.

# 16
  • Мнения: 114
Миналата година с мъжът ми бяхме на Равда на море.6 нощувки на едно малко хотелче на 5 минути от центара и 10 от плажа,казва се Вила ванеса.45 лева беше нощувката за двама и беше страхотно.Стаите са с климатик интернет,тераса,кабелна..Страхотни.Има дворче с барбекю и люлки за децата.Хем е в близост до центъра,хем нощем е тихо и спокойно.Тази година пак сме там.Ако някой се интерсеува ще дам телефони и снимки.

# 17
  • Мнения: 176
Миналата година с мъжът ми бяхме на Равда на море.6 нощувки на едно малко хотелче на 5 минути от центара и 10 от плажа,казва се Вила ванеса.45 лева беше нощувката за двама и беше страхотно.Стаите са с климатик интернет,тераса,кабелна..Страхотни.Има дворче с барбекю и люлки за децата.Хем е в близост до центъра,хем нощем е тихо и спокойно.Тази година пак сме там.Ако някой се интерсеува ще дам телефони и снимки.
  А дали може да се намерят места без предварителна резервация?

# 18
  • Мнения: 114
предполагам,че може.Ние бяхме юли месец незнам как е през август,но ние запазихме стаята 2 дни преди да отидем.

# 19
  • Cофия
  • Мнения: 1 212


в кой, ние сме капарирали за Петров, ей така без да разпитаме,
харесам ме го в нета, прилични цени на нощувки и добро
разположение, пък да видим  Wink

Това е един от МНОГО хубавите хотели в района  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 4 294
RS вече сме запазили студиото, като се върнем ще пиша отзиви  Peace

# 21
  • Мнения: 342


в кой, ние сме капарирали за Петров, ей така без да разпитаме,
харесам ме го в нета, прилични цени на нощувки и добро
разположение, пък да видим  Wink

Това е един от МНОГО хубавите хотели в района  Peace
RS,кажи имена на хотелите или линкчета ако може.
Аз понеже не съм ходила на море нито в Равда нито пък в Несебър доколкото разбирам тези хотелчета са между двата града а дали можете да ми кажете как е плажа там всъщност??Като гледам снимки на хотелите малко тясна ми се вижда плажната ивица.

# 22
  • Мнения: 1
Sega se wrushtam ot tam~!~  newsm44 Bqh w tozi hotel na pochiwka za edna sedmica!~!  smile3534 Cenite ne sa skupi, mnogo e blizko do plaja, hotela e super Luks0zen i e oborudwan0 s wsichk0 ne0bh0dim0o0~!~ newsm10 Ako izkate da znaete wsichko s podrobnosti za " Хотел Дрийм Холидей " w Rawda, mi pishete na skype: swee7_lips   Nature Sunny  grinning039  Nature Sunny . A i kato mi izkate pulnomoshtno mi pishete che ste ot tozi forum~!~ smile3523 Towa e zasega ot mene, priqten den.   party006 #Milti  party006 Flowers Sunflower  Kiss Flowers Sunflower

Общи условия

Активация на акаунт