90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №56

  • 15 589
  • 446
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Съжалявам Лю...ама стана рашкошен и нямаше как да не го покажа.Много неприятна история при теб с това майчинство #Cussing out

# 16
  • Мнения: 2 373
Здравейте wavey
Честита нова темичка  bouquet
От днес и аз съм с вас Hug сега ще закусвам ягоди и по-късно мисля да съм на таратор Simple Smile
Приятен и слънчев ден ви пожелавам  Nature Sun With Face

pamsi страшно изглежда пая Wink

# 17
  • Мнения: 99
Лю то и при мен не бяха занесени документите и аз си чаках парите единия месец без резултат. Та тези счетоводителки са направо #Cussing out. Зная как се чувстваш. С тези хиляди документи по взимане на майчинството е жива лудница. Човек трябва да има няколко свободни от ангажименти дни за да тича само с НОИ и счетоводство да се разправя. Сякаш майките имат това време да тичат с малки бебета от институция в друга #Cussing out Дано всичко да се подреди бързо при теб Hug
Айсис добре дошла при нас Hug Съвет от мен-опитай се да закусваш по-рано и към 12ч.-13ч. да имаш готовност за обяда вече. Успех с диетат и вярвам ще ти хареса тук Peace

# 18
  • Мнения: 292
Лелеееее...колко сте бързи само в писането... Laughing
Добро утро на всички и лек диетичен ден! Mr. Green
Аз наблягам на плодовете,да ви кажа честно.Днес ми е въглехидратен ден и съм се заредила с крекери,че много ми липсват...
Относно шоколада да попитам-може ли да се изяде един цял шоколад,но постепенно,през целия ден? Embarassed Flutter

Малена,чак сега загрях-ами ние задочно се познаваме от Мултиплай(Елена2006 Wink). Mr. Green  И как само случайно се срещаме в тази тема. Hug Ще вървим заедно към победата!!! Party

# 19
  • При моето съкровище
  • Мнения: 47
Здравейте момичета   bouquet
Аз не съм писала много отдавна (вече около месец), но с малката бяхме на гости на баба и дядо, а там нямаше интернет  Close
Искам първо да кажа, че много ми липсвахте. Така съм свикнала да ви чета ежедневно, че това бе първото, което реших да сторя тази сутрин. Влизам първо да се отчета, че си бях режимна и стриктна въпреки многото изкушения, празнични трапези и т.н.
Ето го и отчета ми за втори цикъл: 6 кг. Не знам добре ли е, зле ли е, но се чувствам чудесно. Пожелавам и на всички вас да се чувствате така  Laughing
Края на диетата за мен наближава, но да видим до къде ще я докарам  newsm78
Днес ми е бобов ден и още не съм решила какво ще бъде, но имам богат набор от консерви, т Peaceа все ще измисля нещо

Прегръщам ви и ви желая хубав и усмихнат режимен ден, а аз се връщам назад, за да попрочета каквото успея преди да се е събудил малък зверо  Mr. Green

До по-късно   bouquet

# 20
  • Мнения: 1 792
иии до де се наспя и накумяи те нашите пуснали нова тема.Айде един бърз запис и отивам да си оправям зверчето.За кила немога да кажа че батерията ми свърши на кантара...абе смях.

# 21
  • Мнения: 289
Честита нова темичка момичета много минусчета ви желая . Hug
Енинка душко не може цял шоколад само лентичка . Simple Smile
Памси чакаме рецептата окапах си клавиатурата от тази гледка .
Жабка малкия сега плаче за теб после ще плаче за дедко освен като го приспят тогава да си говорите в скайпа.
Лю по същия начин въртяха баща ми когато го пенсионираха четири пъти ходи да си оправя един документ за стажа и накрая майка ми понеже е личен състав му го направи и той го занесе само да му се разпишат и да го заверят  #2gunfire
Миленче дъщеричката ти е голяма красавица ох как исках и аз момиченце .
Вчера ходихме на магазина до нас и понеже кучката сега като е в последните дни от бременноста и я водя наблизко на разходка .Една малка кукла около годинката да е била ходеше като патенце хареса Сара и започна да я гали а нашата злобара си стои и дава да я галят а на мен ми идваше да пусна кучето и да намачкам бебето  Blush

# 22
  • Мнения: 112
Цоп и аз,да не ви загубя.
И моля Ви не ни слагайте всички счетоводителки под общ знаменател Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 1 531
Здравейте!

Моя кантар най-накрая след плодовия ден се поразмърда малко.

Малена, аз понякога следобед си позволявам по нещо като много изгладнея, но да е в режима. например в белтъчния ден към 4 ч. хапвам активия или кисело мляко. На въглехидратния -крекери. Но плод е по-добре.

В нас не знаем да се смеем ли да плачем ли- от вчера мъжа ми е с шарка. уж я била карал варицелата, но май е било друго. Чакахме аз и бебето да се изшарим, но той ни изненада.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ето рецептата за всички,които пожелаха Hug
Пресяваме 2ч.ч брашно с 1ч.л бакпулвер и добавяме 2/3 ч.ч захар/може и по-малко/,120гр.нарязан на дребно маргарин и ванилия.Замесваме тесто,3/4 от него слагаме във форма,като отстрани правим борд.Изсипваме 1 бурканче сладко отгоре и разтиламе равномерно,отгоре поръсваме с ядки пожелание/аз с филирани бадеми/.Другата 1/4 от тестото смесваме с 2 с.л овесени ядки,1с.л кокос,оформяме трохи и поръсваме отгоре.печем в загрята фурна на 180 градуса,25-30 мин.....Да ви е сладко Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 369
Здравейте всички фиданки
След дълго отсъствие се включвам отново - и мисля от утре .... newsm78 Peace
Много минуси на всички.  bouquet

# 26
  • Мнения: 292
Честита нова темичка момичета много минусчета ви желая . Hug
Енинка душко не може цял шоколад само лентичка . Simple Smile
Ех...как си помечтах ... Laughing
Тогава няма да го почвам изобщо. Naughty

Абе момичета,как ядете кроасани?Нали са с пълнеж или от шоколад,или от сладко?
Сладолед с шоколадова глазура... newsm78
Нали не трябва да ги смесваме различните продукти... Thinking

# 27
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Айсис,добре дошла сред нас.
Жани,дано по-бързо да се съвземеш.
Лю, Hug много неприятно.
Елшо,ама ти имаш чудесен резултат  smile3501.
Памси,чудесно изглежда,благодаря за рецептата ще го опитам.
Рени,душо и на теб никак не ти е лесно.
Енинка,във въглехидратния ден можеш филиика с течен шоколад,сладко,лютеница значи кроасана не е грешка.
Аия,давай и успех.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Здравейте, здравейте, честита ви нова темичка. Браво за минусите и режимните.
За лентичката шоколад, така си мислите , че ще ви е малко, но бързо се свиква и дори ще видите колко сладко ще ви е и достатъчно. Казвам го от личен опит и съм от тези , които обичат супер сладкото. Хубаво си е на диетата това, че може да се хапва сладко и се възползвайте. Peace
Честита нова темичка момичета много минусчета ви желая . Hug
Енинка душко не може цял шоколад само лентичка . Simple Smile
Абе момичета,как ядете кроасани?Нали са с пълнеж или от шоколад,или от сладко?
Сладолед с шоколадова глазура... newsm78
Нали не трябва да ги смесваме различните продукти... Thinking
Ше ядете чист сладолед, защо трябва да е с шоколадова глазура, има избор голям на сладолед сега.
Кроасан със сладко от ягоди или другите, които ги има , може, то си е точно за въглехидратния ден. Но шоколада тук трябва да е само натурален, а не млечен. Съвет от мен, яжте сладкото за вечеря, а соленкото за обяд Hug

# 29
  • Мнения: 362
  Ето ме и мен в новата темичка Laughing
    Жани мерси за новата тема   bouquet Почивай си днес,че явно не ти понася добре загубата на повечко кръв ConfusedДано бързо ти мине  Hug Кажи ти спазваш ли някакъв режим сега.
 Ели ще стискам палци да са добре изследванията Praynig Аз съм от тия дето още не са си правили профилактични прегледи Blush даже и след раждането не съм ходила на доктор ooooh!ама никак немога да се преборя със себе си и да ида Rolling Eyes
  Жабче не плачи за детето CryЩе мине бързо времето и ще сте заедно отново.най важното е че се забавляват там  Hug
  Памси страхотно сладкишче Heart Eyes
 Елчо постигнала си страхотен резултат до тук,браво на теб  PeaceТака като гледам сме почнали почти по едно и също време,но ти си успяла да постигнеш повече Laughing
  Лю много неприятно ConfusedДано успеят по бързо да оправят нещата.И аз имам горчив опит в началото когато бях още с болничните.Представях болничния и в продължение на три месеца не получавах пари.като питах счетоводителката казваше,че всичко е представила в НОИ.При следващия болничен същата ситуация,отидох в НОИ с намерение да ги "разхвърлям",но там най изненадващо се оказа,че болничните ми листове са стигали при тях почти три месеца след като аз съм ги представила на счетоводството.Последва проверка и наказание.Така,че търси си правата.Отиди в НОИ те имат право да извършват проверки.Не слагам всички счетоводителки под един знаменател,но фактите при мен са си факти Naughty
 Честити минуси на всички които се похвалиха с такива Hug Аз днес пак клоня към 58кг.,днес съм на плодове и ако утре пак съм толкова ще коригирам линийката Crazy
  Айде после пак ще пиша,че сега сстана ферман Embarassed
             Hug
  

Общи условия

Активация на акаунт