Отчет на набор 2003 - 49!

  • 8 970
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 397
Деси за частни градини ли ми казваш, че има на прилични цени.
По принцип може и да има не съм се интересувала, но под 400-500лв. на месец не съм чула да има.
Въпроса е в друго АЗ и МЪЖ ми си плащаме данъците, като част от тези пари отиват за градините и училищата, и при това положение АЗ си искам местото в градината пък ако реша мога да не го дам и да си го запиша на частна, НО това си е мое решение  Peace

МНОГО сме далече от другите страница за да се сравняваме с тях , и не само за градините ами а всичко  Hug

# 61
  • Мнения: 22 766
Всъщност имах предвид,че все пак има държавни градини на прилични цени.В някои държави такива няма.А там хората също плащат данъци.Не съм против социланата политика,напротив.За строежа на нови градини съм,както и за подобряване на условията в съществуващите.Но исках да кажа,че такава държавно-социлна привилегия не съществува в доста европейски държави.И проблемът няма да се реши лесно,колкото и места да се открият,в София продължават да прииждат все нови и нови семейства с деца.Реално няма такова скоростно решение,дори да имаше необходимите средства.

# 62
  • София
  • Мнения: 4 397
Аха ясно  Hug
Аз се ядосвам и за друго има толкова мног държавни градини които са разданени на частници или за съвсем други цели , ама никой не го е еня да им се вървърне първоначалната идея  Peace
Имаше скоро случка с една градина в Младост била дадена на социалните, вместо да бъде отворена като градина за каквото е построена  Close

Всъщност имах предвид,че все пак има държавни градини на прилични цени.В някои държави такива няма.А там хората също плащат данъци.

Права си затова ама много сме далече от тези държави и начина им на живот и всичко, просто е без коментар  Peace

Даже сега като се замисля са на доста прилична цена държавните ни градини.

# 63
  • Мнения: 1 685
Да ви кажа ние сме в село и се радват на всяко дошло детенце, но в големите градове е много трудно да намериш място в градината за детето. Тук има мами с бебета които още от сега си подават документите. Градината поне нашата е поета от общината и едната църква. Другата година ще я затварят поради липса на деца.  За София сте прави, както и за много други големи градове. В момента е същото и в Стара Загора. Местата не достигат, а  искат да има деца. Май е добре  да се построят поне още няколко градини, но сигурно и тогава няма да се реши проблема.
Бети честита раница на ученика. Аз също купих на Вики раница ( с балерини), но за всичко друго ще чакам писмо за да разбера какво точно искат. Надявам се до края на месеца да го получа.

# 64
  • Мнения: 14 133
Чиби, какво е омнитрикс? newsm78 Виж за Бен тен съм многооооо запозната. Wink
Това е "часовникът", чрез който Бен 10 се превръща в чудовища.  Joy Нашият е "оригинален китайски", но доста прилича на истинския и Сашо много му се радва.  Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 3 421
http://www.arlekino.info/gallery.html

В тази частна детска градина, таксата е 420 лв на месец.

Масово в София детските градини са станали сгради на Социални грижи.
А това са сгради пригодени за детски градини - широки коридори, високи тавани, големи помещения, ниски постройки, широки тераси за гимнастики, широки дворове...

Люби сега е във фаза "самостоятелност" - иска да спи сам в стая, да си стои сам вкъщи, да се къпе сам...ще видим до кога Laughing
Баща ми днес е дежурен при полицаите и ще го взима с него - Люби много обича.

# 66
  • Мнения: 4 966
Чиби, какво е омнитрикс? newsm78 Виж за Бен тен съм многооооо запозната. Wink
Това е "часовникът", чрез който Бен 10 се превръща в чудовища.  Joy Нашият е "оригинален китайски", но доста прилича на истинския и Сашо много му се радва.  Peace
Ааа, и ние имаме някакво такова чудо - часовник на Бен 10. Дали е същия не знам  newsm78. Отваря се и нещо излита от него, едно кръгче. Ние го взехме от един събор в селото, от сергия. Не знам колко струваше, баща му го е купувал.
Детска градина и нашия квартал щеше да бъде дадена за частна такава. Половината беше държавна, половината частна. И шефката на частната лекинко се опита да прилапа цялата. Но благодарение на местната структура на СДС това не се случи, измамата беше открита и спряна! Това беше преди няколко години.

# 67
  • Мнения: 14 133
Да, Бети, такова чудо е.  Hug Има го на пазара в два варианта.  Laughing

# 68
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
В нашия квартал строят нова градина,доста добре изглежда и голяма,дано да им стигнат парите и до есента да приключат.

# 69
  • Мнения: 14 133
В нашия квартал строят нова градина,доста добре изглежда и голяма,дано да им стигнат парите и до есента да приключат.
Супер.  HugПовече такива новини да има, за да има повече места за деиацата в градините.  Peace Как сте днес в жегата?  Sunglasses

# 70
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Аз съм на работа,в офиса сутрин е много приятно,нито топло нито студено,но следобяд като се обърне слънцето и като пекне става ужас,но тези дни ще слагат климатик.

# 71
  • Мнения: 4 966
В моята стая в работата слънцето грее сутрин  Wink.
Преди малко ходих да гледам списъците в училище - Косето ще бъде "б" клас - и най-хубавата новина - за него - ще бъдат заедно с най-добрия му приятел! Ще видим имаме ли късмет с учителката, защото тя определено няма късмет с нас - паднал й се е моят син и неговият приятел!  Joy Довечера е родителската среща. Нямам търпение да видя учителката, по-скоро да я чуя, защото аз съм я виждала, но не знам изобщо как говори.

# 72
  • Мнения: 14 133
Бети, късмет и на Косето, и на учителката!  Wink

# 73
  • Мнения: 922
Бети, успех на ученика.
И при нас днес е много горещо.

# 74
  • Мнения: 1 685
Бети, успех на Косето.
В четвъртък заедно с големите деца, един татко и една госпожа ще ходим да наблюдаваме как протича един учебен час.  Grinning Надявам се да им хареса. Първия път Вики  се беше притеснила доста. Утре пак сме почивка всички. Този месец е пълен с празници.
лека вечер.

Общи условия

Активация на акаунт