Пътуване след раждане

  • 2 023
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 30 107
mi69 ,

аз преди 2 месеца раждах при Скочев секцио, мнооого е добър, препоръчвам ти го с две ръце.

Ако все пак решиш за София и там ще си по-спокойна, според мен единственото разумно решение е WIZZAIR . Бебето трябва да е на 7 дена и го качват, билетът му е твърда цена 50лв, твоят ако си запазиш рано билет е 20лв. Полетът е 40мин точно, с качването в самолета и излитането 1 час, мисля, че е по-разумно да отидеш и да се върнеш със самолет, къде са 40мин, къде са 6-7 часа. Аз като бях бременна само с тях летях, скоро ще отскочим с бебо до Сф, да го видят другите баба и дядо  Wink

Ако искаш повече инфо, съм насреща.

# 31
  • Мнения: 521
Аз също бих препоръчала раждане във Варна. Имаш още достатъчно време да си намериш доктор и да видиш дали можеш да му се доверяваш. Ако доктора не те устройва, винаги можеш да кажеш на твоя доктор в София, че предпочиташ да раждаш при него. Но имаш все пак още време да провериш варненските доктори.
Успех ти желая и ако решиш София - леко раждане и леко пътуване. Не мисля, ще е много голям проблем, просто няма да е най-комфортното ти пътуване. А на бебчо - на него няма да му пречи, той ще си спинка  Hug

# 32
  • Мнения: 9 973
Цитат
А в самолет едва ли ще ме пуснат с новородено  Thinking

И откога има самолети от София до Каварна?
до Варна

за мен си пълна лудуст новородено да прекосява България посред зима........

# 33
  • Мнения: 59
Добро утро на всички момичета!
Безкрайно съм Ви благодарна, че споделихте с мен опита и вижданията си. Друго си е, когато човек се колебае и му е трудно сам да вземе решение да чуе гледните точки на хора, които са минали вече през това.
За сетен път се убеждавам, че тук в този форум, са се събрали момичета с големи сърца, готови да откликнат дори и на "най-незначителния" зов за помощ  Simple Smile
Благодаря Ви и Ви  Hug всички!

Общи условия

Активация на акаунт