Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Сдружение "Настоящи и бъдещи майки"
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Привет на всички във форума!!!
Проблемът ми се отнася до следното:
На 23 март 2009г. детето ми навърши една годинка. При работодателя пуснах молба за майчинство така както е редът. От своя страна счетоводителката на фирмата казва, че е пуснала в НОИ всички необходими документи по моя въпрос.
Проблемът обаче остава, защото до настоящия момент нямам изплатено нищо, т.е. обезщетение за два месеца и 9 дни все още очаквам.
Въпросът ми е някой знае ли дали има срокове за изплащане, към кой да се обърна /става въпрос за фирма регистрирана в кв.Павлово в София...и работеща там/.
Някой знае ли как е правилно да се постъпи, когато ощетяват детето ми и никой не го е грижа за това.
Цитирай

Пловдив

Има масово забавяне на обезщетенията от март месец насам.Има две теми във форума по въпроса.

1.Имаш ли ПИК код.Като влизаш с него какво ти дава.Ако нямаш,си извади-много е ценен
2.Какви точно документи си попълвала.Може нещо да е пропуснато.Ако имаш Пик,ще видиш какво точно.
3.Отиваш в НОИ и питаш на място какъв е проблема при теб.Също може да пишеш на този мейл Sofia@NSSI.BG.Винаги са ми отговаряли бързо и компетентно.
Цитирай
Не нямам такъв код, но ме проверяваха по телефона, че нямам никакво движение от март март насам. Да в понеделник мисля да отида до НОИ....а за мейла и изобщо за съвета много благодаря
Цитирай

Аз съм същата работа! От 19.02.2009г, когато детето ми навърши 1г., нямам преведено майчинство! Написах е-мейл, надявам се да ми отговорят. Това са вече 3 месеца и половина! Sad
Цитирай

софия

Ние скоро станахме на годинка,но пари от март месец насам няма newsm61
Цитирай

значи е възможно системата да е блокирана още, за някои обаче, други си получават редовно майчинството, оф ужас....
Цитирай

Пловдив

tweetka ,попълнила ли си необходимите документи.работодателят внесъл ли ги е?

Не е водещето,че детето е навършило една година.След изтичането на 410 я ден се взимат 240 лв на месец до навършване на 2 г на детето
Цитирай

Да всички документи съм попълнила навреме, но работодателя ги е внесъл с 3 месеца закъснение Sad това ми отговориха от нои на е-мейла, който изпратих в петък.  Ужас просто!
Цитирай

Пловдив

tweetka ,ще ти изплатят всичко на куп за изминалите месеци
Цитирай
Много благодаря на Elfita за посочения e-mail. Свърших страхотна работа. Оказа се, че декларацията ми някъде е загубена в НОИ, но след моите настоявания се намери. Това между другото е работа на счетоводството, защото те си имат входящ номер на документите.
Отново посочвам имейла, който ми помогна да не ходя лично Sofia@NSSI.BG .
Ето и друг имейл от който ми пишеха
Benefits@sofia.nssi.bg
А.Карагьозов  Н-к сектор "Приемна и жалби на граждани"
В крайна сметка се оказа, че ако знаеш къде да пишеш има кой да ти отговори, разбира се не без съдействието на съвестни служители и началници. Благодаря за търпението, с което се отнесе към проблема ми Господин Карагьозов.
Цитирай

Варна

На мен не са ми изплащали майчински от декември месец. Проверявах в НОИ, всички документи са ми изрядни, просто сменяли фирмата която им пише програмата и затова било това забавяне.  Mad Само не ми е ясно, тези хора които разчитат на тези пари за да си покрият месечните разходи как се оправят. newsm11
Цитирай
zdraveite nie navrsixme godina  na25 08 polu4ix maicenstvo 1.10 taka 4e tarpeni  zabaviadgi scetovoditelkite  molbite koito se podavat
a znaeteli dali ste gi izplastat na datata koiato sam vzimala predi godinata
Цитирай

Здравейте!Моето момченце навърши 1 годинка на 30 юни 2009г и взех майчинство само за първия месец след това т.е за юли и вече 2 месеца нямам майчинство SadИмам ПИК и си проверявам,но проблема е,че работодателя ми не ми вниса социалната осигуровка и от НОИ отказват да ми изплатят парите.Когато се обадя да попитам за осигуровките ми се заявява(от работодателя)че всичко е изрядно и ми е внесено,а в НОИ твърдят обратното ooooh!Ако някой може да ми даде съвет какво мога да направя ще съм много благодарна Praynig
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.