holiwood slim

  • 3 174
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 156
Някой пробвал ли е новата хранителна добавка Holiwood slim? Видях че не е много скъпа около 15-16 лева, прочетох на опаковката че нямало противопоказания, т.е. няма химични съставки, а само на билкова основа. Все още се двуомя дали да си го взема. Някой да каже нещо дали го е порбвал Simple Smile

# 1
  • Мнения: 73
пълна глупост нито грам не свалих

# 2
  • Мнения: 156
честно ли? Има някакъв доктор ли е незнам какъв на техния официален сайт който отговаря на въпросите и пише че освен таблетките трябва и някакво по-специално меню да се направи. Тоест да не се тъпчем като разпрани. Искам да сваля само 5-6 килограма повече не ми трябва, но сега като ми казваш..... Някое по-ефикасно знаеш ли? мерси за отг.

# 3
  • Мнения: 73
Аз сьм на диета от януари месец-Тогава започнах да пия Захир и с диетата която спазвах т.е. без сладко и тестено за 3 месеца свалих 13 кг с holivud slim нито грам

# 4
  • Мнения: 156
а захира колко струва г/д? и на билкова основа ли е? има ли някакви противопоказания?

# 5
  • Мнения: 148
Аз също не съм доволна от холивуд слим.Единствено ходих до 00 по всякаква нужда много по-често, но въпреки това се подух много и нито грам не съм свалила,а на мен ми го похвали момиче което го е използвало в Германия и тя беше много доволна.Явно има разлика в продукта или пък не на всеки действа

Успех Peace

# 6
  • Мнения: 941
и аз не свалих нито грам с него, има си вътре и някакви диетки, но то ако ги спазваш и без холивуд слим ще отслабнеш,
Пих хапчетата даже два пъти, с почивка от седмица и нищо, нито грам както са писали преди мен.

# 7
  • Мнения: 33
Някой пробвал ли е новата хранителна добавка Holiwood slim? Видях че не е много скъпа около 15-16 лева, прочетох на опаковката че нямало противопоказания, т.е. няма химични съставки, а само на билкова основа. Все още се двуомя дали да си го взема. Някой да каже нещо дали го е порбвал Simple Smile

никакъв ефект, поредните загубени пари ooooh!

# 8
  • Мнения: 2 070
Аз чак сега прочетох тази тема, но вече е късно. Вчера си взех Hollywood slim и смятам в неделя да го почвам, но вие ме отчаяхте. Нямам никакво намерение да спазвам онези диетки, защото ако ги спазвам щях да си спестя 14 лв.
Ще видим дали ще има резултат, поне 2 кг, но да не се връщат  Peace



# 9
  • Мнения: 13 623
Аз ще направя един-два курса, но през това време ще спазвам много строг режим....Ще пиша после дали е имало резултат.
Преди 2 години пих "АнтиЦелулит"-а на Херба Медика и имаше много голям ефект. Няма как да подействат според мене ако не се прави някаква диета или спорт заедно с таблетките

# 10
  • Мнения: 156
дано да свърши работа, аз от 1 седмица спортувам всяка сутрин ставам сигурно по късно ще включа и някой друг помощник като хаповете. Пиши дали наистина са помогнали Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 2 044
И аз изпих една опаковка-нито грам не свалих а ям само плодове и зеленчуци и малко млечни

# 12
  • Мнения: 156
абе то си и зависи организма с каква скорост качва килограми. аз например ги качвам много бавно и постепенно, и по същия начин ги свалям. Толкова ме  е яд имам около 5 кила да сваля за идеалното тегло и не мога и не мога все тея 5 кила Wink

# 13
  • Мнения: 13 623
Taкаааа...пиша за резултатите, които постигнах с един курс (6дена). Отслабнах с 3кг....но според мене това си е от самата диета. Аз правих 1-вата в книжката (Basic). Ако бях правила същата диета и без хапчетата, ефекта щеше да е същият. Така, че определено не виждам да има полза от тях. А и ми беше адски досадно да пия по 5 капсули на ден.

# 14
  • Благоевград
  • Мнения: 37
Прекалено късно, милички! Вече дори изпих една опаковка, но никакъв ефект, даже напротив. Дали защото си внуших, че пия нещо и се отпуснах, напълнях. От всичко , което досега съм пила няма никакъв ефект, Глад и спорт, там е истината.

Общи условия

Активация на акаунт