Къде се яде в Ахтопол?

  • 12 339
  • 18
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
Кои са "проверените" ресторанти, пицарии и въобще каквито и да било места за хранене в Ахтопол? Много ви моля за информация Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 389
Трудно ми е да се сетя имена, но не са лоши ресторантите, които са по крайбрежната улица до пристанището.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
Много благодаря Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 3 064
В Ахтопол не знам, но Варвара е съвсем близо. Хотела и кръчмата на Димо. До църквата. Невероятно вкусно, уютно, с приятна музика и много добри цени. Специалисти са на рибите и морските дарове, но всичко останало - готвено, салати, скара също е върха! Просто вече мечтая за там!!!

# 4
  • Мнения: 80
Ресторант " Морско око" рибни специалитети. Преди готвеха вкусно и винаги беше пълен ресторанта.
До този ресторант има и пицария. Невероятни пици по мое мнение, има и тераса с изглед към морето.
Там също винаги сме чакали за места, но това е в разгара на сезона. Инфото е от лято 2007

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
Записвам си. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 142
Ресторант "Св.Георги" Peace.Намира се малко по-нагоре от "Морско око". Има страхотна панорамна тераса с гледка към морето и целия Ахтопол. "Морско око" също е добър.

# 7
  • Мнения: 80
И аз мислех да пиша за него, но там съм ходила преди 10 г. Тогава имаше оркестър и готвеха вкусно.  Simple Smile

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
"Тихата лагуна"... Култово добре готвят... Горещо препоръчвам...
Имай предвид, че почиваме принципно около Созопол и поне два пъти "отскачаме" до Ахтопол за да похапнем там... А са по 50 км в посока... Тоест, общо 100 за едното хапване... И не сме чак кой знае какви чревоугодници... Но там са добри...
newsm10

# 9
  • София
  • Мнения: 231
Препоръчвам ресторант "Перла", спокойно място с вкусно меню.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
Моля, напишете приблизително къде се намират тези места. Морско око мисля, че го знам, на един ъгъл, не една улица успоредна на главната.

# 11
  • Мнения: 4 965
"Св. Георги" - намира се на високото вляво от пристанището - има много табели.
"Гръцкото" заведение - точно срещу "Ескада бийч".
"Морско око" и ресторанта срещу него - вдясно след "Ескада".
Китайският в началото на града (преди 3-4 дни още не беше отворен и не знам дали ще го има тази година.
Пицарията срещу детската площадка - точно след китайския.
Бързото хранене и ресторанта на "Ескада".
Този на високото по пътя от пристанището към "Св. Георги" - не помня името, но храната е адски вкусна, а обслужването перфектно - пада се вдясно - една дървена порта - точно преди откритото пространство над морето и има разкошна гледка към залива.
Страхотни са и палачинките по главната - особено онези с турското име и сирене в тестото.

# 12
  • София
  • Мнения: 231
За "Перла" - по улицата от автогарата към кея, преди киното в ляво.

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
"Тихата лагуна" се намира на улица Крайморска между пресечките с ул. Нептун и ул. Васил Левски...

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
Олеее тези турските палчинки - мисля гюзлеми им викаха, побърквам се, изяждам поне две. Абе обичам го този Ахтопол Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт