Въпрос за направление

  • 896
  • 5
  •   1
Отговори
  • На село
  • Мнения: 873
Здравейте!
Какво мога да направя с направление за преглед при специалист, на който нямам възможност да отида в рамките на 30 дни? Има ли начин/смисъл да го върна на лекаря, който ми го е дал?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Мисля, че ако до 10 дни от написаната дата не го ползваш, изгаря, ама не съм сигурна.

# 2
  • Мнения: 4 433
Мисля, че ако до 10 дни от написаната дата не го ползваш, изгаря, ама не съм сигурна.
Не,това не е така.

# 3
  • на Север
  • Мнения: 503
Обаждаш се на личният си лекар( може и потелефона) и той ще го анулира-в рамките на месеца за който е издадено. Така следващият месец ще има възможност да ти издаде ново направление. В противен случай това направление ще"изгори" и следващият месец дори и да иска няма да може да ти издаде ново Simple Smile

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 439
Направлението важи до 30дни от датата на издаването.Ако в този срок не може да посетите специалиста то изгаря.Така че ако мислите, че в този срок няма да може да го посетите по-добре го върнете на джипито преди да е изтекъл месеца .До 45 дена от първия преглед имате право на второ посещение при специалиста.

# 5
  • Мнения: 166
Обаждаш се на личният си лекар( може и потелефона) и той ще го анулира-в рамките на месеца за който е издадено. Така следващият месец ще има възможност да ти издаде ново направление. В противен случай това направление ще"изгори" и следващият месец дори и да иска няма да може да ти издаде ново Simple Smile
Peace

Общи условия

Активация на акаунт