От кога давате зърнени закуски

  • 3 532
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 302
От кога давате тези зърнени закуски например нескуик и тем подобни.И има ли нещо полезно в тях.Ние скоро ще правим годинка и ще приемаме прясно мляко та се питъх от кога се дават.Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 521
Не съм давала на малкия такива.И си мисля че полезното в тях е само в рекламата Thinking
Предпочитам да започна с детско мюсли.Засега закуската е предимно овесени ядки и малкия си ги харесва.
Прясно мляко давам в чашка и на попара понякога,но не го обича много.

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Към 2 годишна възраст започнах да давам. У дома има 3 вида за разнообразие. До скоро беше любимата му закуска, отскоро яде сандвич за закуска.

# 3
  • Мнения: 4 433
Аз още не съм давала,но моята приятелка дава.Детето и е с 3 месеца по малко от моето.

# 4
  • Мнения: 781
И аз не съм давала, не смятам и да предлагам скоро.
Зърнени закуски му приготвям сама - овесени, ръжени, пшеничени, ечемичени ядки или елда (купувам готова каша от елда). Приготвям ги заедно или поотделно, за да има разнообразие, прибавям плодове или масло и сирене. Сина ми ги обожава и смятам, че са много по полезни от готовите зърнени закуски.

# 5
  • Мнения: 11 003
Досега не съм давала и скоро не мисля да давам. Изключение правят овесените ядки.

# 6
  • Мнения: 15 379
Не съм давала досега, не виждам смисъл, поне на този етап. Зърнените закуски ги приготвям сама или купувам готови каши - има голямо разнообразие Peace.

# 7
  • Мнения: 5 940
Не съм давала още. Правя овесени ядки, грис, елда, просо, ечемичени ядки, пшеничени ядки със сирене и малсло или понякога с плод и мляко.

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Големият ми син започна да ги яде като стана на около 2,5г.Не давам повече от 1-2 пъти в седмицата.Малкият яде мюсли за закуска, той също няма да опита скоро от зърнените закуски.

# 9
  • Мнения: 9 973
още  не давам

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Не съм давала още.

# 11
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Преди месец \1г.5м.\

# 12
  • Мнения: 764
Давам, откакто синът ми навърши годинка и един-два месеца, но само от обикновения корнфлейкс и пълнозърнестия. Тези, които са с мед и от шоколадовите не купувам все още.

# 13
  • Мнения: 302
Благодаря за отговорите  bouquet и аз ще изчакам.Попитах просто защото синът ми не харесва въобще ядки. Пробвала съм овесени пшеничени и елда но неги яде.В готовите каши също отказва.

# 14
  • Мнения: 2 149
Към 2 годишна възраст започнах да давам. У дома има 3 вида за разнообразие. До скоро беше любимата му закуска, отскоро яде сандвич за закуска.
smile3521

Общи условия

Активация на акаунт