Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
315-329 от 509 отговора

en mi mundo

Здравейте,
висока съм 1.70см, тежа 60кг, а искам да стана 57/58кг. (килата преди бременноста). Пожелавам си успех  Mr. Green и на вас съЩо  bouquet
« Последна редакция: вт, 06 юли 2010, 15:27 от bicho malo »
Цитирай

В момента съм 57кг. и съм 165см. и искам да си остана толкова,харесвам се така Peace
Цитирай

София

Ръст: 163-164 см
Тегло: 47-48 кг
Цел на мъжо: 50 кг (че д-то ми кльощаво било)
Но аз си се харесвам и така!
Цитирай

Висока съм 171 см. и тежа 67 кг.
Бих искала да стана 60 кг. но не ми се отдава ! Не мога да пазя диети ,много съм лакома !
Цитирай

StZ

ръст 168см., преди да се роди бебо - 83кг ..... сега съм 63кг......ще трябва да стигна до 58 animal071  Crazy
Цитирай

Италия

В момента съм 55. Искам да стана 48 при ръст 168. Само с тези кг изглеждам и се чувствам перфектно.
Цитирай

StZ

В момента съм 55. Искам да стана 48 при ръст 168. Само с тези кг изглеждам и се чувствам перфектно.
#Crazy с този ръст 48 ми се виждат ужасно малко - при 53 кг ми се клатеха краката и направо нямах сили да дишам, но щом се чувстваш добре всичко е ОК
Цитирай

Варна

Това кг/ръст понякога може да няма толкова голямо значение. Според мен много зависи и от структурата на тялото. Имам познати под моите кг. на моята височина които изглеждат по-едри от мен.....
Цитирай

София

... Имам познати под моите кг. на моята височина които изглеждат по-едри от мен.....
Под 43 кг ли?!   #Crazy
Цитирай

Варна

Да 40 кг.  Cool
Цитирай

София

Лелееей, сори, ама се втрещих...!
И за да не е само спам, аз искам да се докарам до 52 кг (на ръст 160). В момента съм 57 кг.
Цитирай

Това кг/ръст понякога може да няма толкова голямо значение. Според мен много зависи и от структурата на тялото. Имам познати под моите кг. на моята височина които изглеждат по-едри от мен.....

Да 40 кг.  Cool

Представям си колко едър може да изглежда някой тежащ 40кг.Изобщо си мисля ,че възрастен човек под 48 кила трябва да иде да търси сериозна психологическа помощ, а не да се подвизава във форум за диети.Поднорменото тегло е толкова опасно за здравето колкото и наднорменото, и ако една леко пълна жена може даже да е и чаровна, то самоходните скелети са по-скоро страшна гледка.
Цитирай

Варна

Понеже и аз съм под 48 кг и според твоите критерии трябва да търся псих. помощ, само ще ти кажа, че ИТМ ми е 19,1 което се води за нормално тегло. Не изглеждам на самоходен скелет, имам си всичко, че се и харесвам даже.... Crazy
Цитирай

Wink Все пак долната граница на нормалното тегло е 18,5 и ми се струва, че прекалено много момичета се стремят към или дори под нея (например при ръст 1,68 18,5 съответства на малко над 52 кг и няколко килограма нагоре не са проблем, но дори 1 кг надолу е безотговорност към здравето!). Иначе да, при ръст около 1,50 и 40 кг са полу-приемливи (малко под долната граница).
Цитирай

Königswinter / Бургас

bibona Peace напълно съгласна съм... аз като започнах диета/режим исках да стана 52 (висока съм 160) и го намирах за добре. Тогава гледах само килограмите. Въпроса е че дрехите се продават не според килограмите а според формите на тялото и на никой на челото му не пише колко килограма е, а е важно как изглежда. Сега съм 54,5 и е факт, че си нося дрехите, които носех като тежах 52...и мен вече не ме интересува колко килограма съм, а как изглеждам... Правя силов спорт (с тежести: щанги, дъмбели) и тежа доста повече от момиетата които носят 32-34 размер и въпреки това го нося и аз...и не само изглеждам по-добре в дрехите, ами и не съм слаба и кльощава и приличам на жена...
Крайно време е хората да спрат да се определят по теглото си, а по външния си вид и здравето си....

Интересно защо като отидеш в магазин не казваш "Трябва ми дънки за 45 килограмова жена", а си казваш номера, защото килограмите просто нямат значение!

А тази мания за анорексична и болемийна слабост с вид на сушена скумрия е болестта на 21 век май... А в БГ това минава всякакви граници!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
315-329 от 509 отговора