Парфюм за коса

  • 5 379
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 808
 Здравейте на всички!Имам един въпрос към вас- има  ли такова нещо като парфюм за коса? И ако да траен ли ефекта или след 1-2 часа вече не се усеща?

# 1
  • Мнения: 666
Шанел имат парфюм за коса, на едни малки разфасовки. Ароматът е траен, но лично аз не виждам голям смисъл от цялата работа. Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 310
Парфюм за коса на Орифлейм съм ползвала. Траен е, но и аз не виждам смисъл от него, тъй като след като си измия косата задължително слагам балсам или маска, които миришат до следващото къпане. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 5 651
Виждала съм парфюми за коса на Angel Garden of Stars - Thierry Mugler, на всичките разновидности, вероятно трайността си зависи от самия парфюм. Парфюмите за коса нямат спирт и са по-щадящи и не изсушават косата (аз например имам навик да слагам обикновен парфюм и по косата си).

# 4
  • София
  • Мнения: 9 395
Преди няколко години бяха ми подарили един парфюм за коса на Jil Sander.
Беше като парфюмна бомба. Laughing
Веднъж нанесен на косата, стоеше там цял ден и се усещаше при всяко движение на главата и размесване на пластовете на косата, особено ако е под раменете.
Много интересно беше самото впръскване което правеше, понеже никога преди това не съм имала такъв продукт бях много впечатлена. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 14
Аз имам на Shiseido,поръчах си го от Sasa,че ми омръзна косата ми да мирише на гадно от разни заведения.Сега косата ми мирише на бонбонки за около  2 дни  Joy

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Парфюмите за коса са със силикони,предпазват косъма.инач косата попива миризмите като гъба,парфюма за коса предоотвратява именно това.на Шанел има на Коко Мадмоазел и на Шанс фреш Simple Smile а на Диор има от скоро към Жадор едно бебе 30милилитрово Simple Smile

# 7
  • Мнения: 17 401
Звучи интересно. Не се ли смесва ароматът с този на другия парфюм? Да не стане тюрлю гювеч някакъв...

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И на мен ми е много интересно...наистина косата попива много миризми...някой може ли да ги покаже тези парфюми...линкче...цена...снимка  Crazy

# 9
  • Мнения: 126
От почти половин година всекидневно използвам този

Angel Parfum en Brume pour les Cheveux - THIERRY MUGLER

той излизе през есентта 2008година и случайно попаднах на презантацията му в Галери Лафайет в Париж
Позволих да ми напръскат ксата и...после три дни бях обгърната от супер нежен аромат,който не остана незабелязан и от полонвинката ми.Естественно потърсих го и го закупих-много е икономичен .Доволна съм много

http://www.beaute-addict.com/produit-beaute/parfum/angel-parfum- … cheveux-11985.php

Общи условия

Активация на акаунт